header_schaerweijde.jpg hole_5_afslag.JPG Hole_9_aankomst.jpg vijver2.JPG
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-9-2020 t/m 4-10-2020
Senioren
D01
19:30 - 21:00
V3
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Suzan Veen
Opmerkingen
D05
19:45 - 21:00
V5 - AB
Trainer(s)
Daniëlle Adelaar
Opmerkingen
D06
20:45 - 22:00
V4 - AB
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
D10
21:00 - 22:15
V5 - AB
Trainer(s)
Daniëlle Adelaar
Opmerkingen
D30B
20:15 - 21:30
V5 - CD
Trainer(s)
Naudjan Peters
Opmerkingen
Junioren A
MA01
19:15 - 20:45
V1 - AB
Trainer(s)
Michiel Franck
Muhammad Rizwan
Opmerkingen
MA02
18:45 - 20:15
V5 - CD
Trainer(s)
Lieke van Rijn
Opmerkingen
Junioren B
MB01
18:45 - 20:15
V2 - CD
Trainer(s)
Irene Dekker
Suzan Veen
Opmerkingen
MB02
18:45 - 20:15
V4 - AB
Trainer(s)
Joost Tasseron
Romy Castermans
Opmerkingen
MB07
18:45 - 19:45
V5 - AB
Trainer(s)
Daniëlle Adelaar
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Casper Horn
Jelle Westendorp
Opmerkingen
MC05
18:15 - 19:15
V1 - AB
Trainer(s)
Sebastiaan Zandvoort
Opmerkingen
MC08
18:45 - 19:45
V2 - AB
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
Junioren D
MD03
17:30 - 18:45
V2 - AB
Trainer(s)
Tomas Lagerwey
Opmerkingen
MD04
17:30 - 18:45
V2 - CD
Trainer(s)
Anouk Leenhouts
Rosalie Bosman
Opmerkingen
MD05
16:15 - 17:30
V4 - AB
Trainer(s)
Maarten Hofsté
Moos van Onselen
Opmerkingen
MD06
16:15 - 17:30
V4 - CD
Trainer(s)
Rozemarijn Schilders
Rozemarijn van Meer
Opmerkingen
MD07
17:30 - 18:45
V4 - CD
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
MD08
17:30 - 18:45
V4 - AB
Trainer(s)
Isabel Kuijpers
Merel Swinkels
Opmerkingen
MD09
17:15 - 18:15
V1 - AB
Trainer(s)
Coco Rosenberg
Roos van Vuuren
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
16:15 - 17:30
V2
Trainer(s)
Fiene Kruyt
Lizzie Braam
Opmerkingen
M8E02
16:15 - 17:30
V2
Trainer(s)
Demi de Jager
Emilie de Ruiter
Opmerkingen
M8E03
16:15 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E04
16:15 - 17:30
V2
Trainer(s)
Famke van Hasselt
Opmerkingen
M8E05
16:15 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Eef Rietveld
Opmerkingen
Senioren
H01
18:45 - 19:45
V1 - CD
Trainer(s)
Razwan Ahmed
Opmerkingen
H01
20:45 - 22:15
V1
Trainer(s)
Razwan Ahmed
Opmerkingen
H35A
20:45 - 22:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H35B
20:15 - 21:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H35D
20:45 - 22:15
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
20.45 inlopen half veld H45A en H35D samen. Vanaf 21u beide een half veld beschikbaar
H35E
20:15 - 21:30
V4 - CD
Trainer(s)
Gerard Alblas
Opmerkingen
H45A
20:45 - 22:15
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
20.45 inlopen half veld H45A en H35D samen. Vanaf 21u beide een half veld beschikbaar
Junioren A
JA01
17:15 - 18:45
V1 - CD
Trainer(s)
Jur van der Have
Razwan Ahmed
Opmerkingen
JA02
18:45 - 20:15
V4 - CD
Trainer(s)
Gerard Alblas
Opmerkingen
JA03
19:45 - 20:45
V2 - AB
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
JA04
19:45 - 20:45
V1 - CD
Trainer(s)
Tomas Lagerwey
Opmerkingen
Junioren B
JB01
17:30 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Bas van Dedem
Mats Marree
Rashid Mehmood
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:00 - 17:15
V1 - AB
Trainer(s)
Tomas Lagerwey
Opmerkingen
JD02
16:00 - 17:15
V1 - CD
Trainer(s)
Casper Leenhouts
Sweder Salomons
Opmerkingen
JD03
16:15 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Hugo Muurmans
Jort de Regt
Opmerkingen
JD04
17:30 - 18:45
V5 - CD
Trainer(s)
Mees de Boer
Tim Hazebroek
Opmerkingen
JD05
17:30 - 18:45
V5 - AB
Trainer(s)
Lars Andersson
Maxime Colnot
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E01
16:15 - 17:30
V3
Trainer(s)
Rogier Hofsté
Opmerkingen
J8E02
16:15 - 17:30
V3
Trainer(s)
Niels de Joode
Teun Voskuil
Opmerkingen
J8E03
16:15 - 17:30
V3
Trainer(s)
Philippe Engering
Opmerkingen
J8E04
16:15 - 17:30
V3
Trainer(s)
Just Noordzij
Nees van der Hurk
Opmerkingen
J8E05
16:15 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Merel Klokman
Roos Kuper
Opmerkingen