header_schaerweijde.jpg vijver2.JPG hole_5_afslag.JPG Hole_9_aankomst.jpg
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-12-2019 t/m 15-12-2019
Junioren A
MA01 zaal
18:00 - 19:30
KNVB zaal
Trainer(s)
Michiel Franck
Peter Jan Lever
Opmerkingen
Junioren B
MB01 zaal
18:00 - 19:30
KNVB zaal
Trainer(s)
Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
Opmerkingen
MB02 zaal
19:00 - 20:30
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
Trainer(s)
Romy Castermans
Opmerkingen
MB12 zaal
16:30 - 18:00
KNVB zaal
Trainer(s)
Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
Romy Castermans
Opmerkingen
Junioren C
MC01 zaal
17:30 - 19:00
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
Trainer(s)
Frederieke Vis
Rixt van de Wal
Opmerkingen
MC12 zaal
17:30 - 19:00
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
Trainer(s)
Frederieke Vis
Margot Muurmans
Rixt van de Wal
Wiene Vinke
Opmerkingen
Junioren D
MD01 zaal
16:00 - 17:30
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
Trainer(s)
Eefke van den Nieuwenhof
Guusje van de Kamp
Opmerkingen
MD12 zaal
16:00 - 17:30
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
Trainer(s)
Eefke van den Nieuwenhof
Guusje van de Kamp
Renske Jekel
Yvette Verkerk
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E05 zaal
16:30 - 17:30
Stichtse Vrije School
Trainer(s)
Nadyne Melchiors
Max Teunissen
Opmerkingen
M6E06 zaal
17:30 - 18:30
Stichtse Vrije School
Trainer(s)
Demi de Jager
Eva Dekker
Opmerkingen
Junioren A
JA01 zaal
20:30 - 22:00
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
Trainer(s)
Jur van der Have
Razwan Ahmed
Opmerkingen
JA02 zaal
20:30 - 22:00
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
Trainer(s)
Joost Bellaart
Opmerkingen
JA04 zaal
21:00 - 22:00
KNVB zaal
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
Junioren B
JB01 zaal
19:30 - 21:00
KNVB zaal
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
JB02 zaal
19:00 - 20:30
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
Junioren C
JC01 zaal
18:00 - 19:30
DOSC
Trainer(s)
Bas van Dedem
Mats Marree
Opmerkingen
JC05 zaal
16:30 - 17:30
OLZ
Trainer(s)
Nout Zwart
Rommert van Bergen
Opmerkingen
Junioren D
JD01 zaal
16:30 - 18:00
DOSC
Trainer(s)
Pepijn Leenhouts
Ynze dirk van Van Noordenne
Opmerkingen
JD02 zaal
16:30 - 17:45
Tol, De
Trainer(s)
Casper Leenhouts
Sweder Salomons
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E01 zaal
18:30 - 19:30
Stichtse Vrije School
Trainer(s)
Rein Freidig
Laurens Ashouwer
Michel Veen
Opmerkingen