vijver2.JPG header_schaerweijde.jpg hole_5_afslag.JPG Hole_9_aankomst.jpg
 

Organisatie

Hockeybestuur - Mail
Alex van Reeuwijk Voorzitter  mail
Ingeborg Bink Vice Voorzitter  mail
Jacqueline Bloem Secretaris  mail
Edgar Fortunati Penningmeester  mail
Angelique van Velsen Teamondersteuning  mail
Ernst van Splunter Communicatie  mail
Bart van den Nieuwenhof Tophockey (Jeugd & Senioren)  mail
Merijn van Meer Breedte Hockey Jeugd  mail
Oswin van den Boer Breedte Hockey Senioren  mail
Top Hockey Senioren - Mail
Carolyn Craanen Manager D1
Hielke Bruin Manager H1
Châtal de Wolf Coördinator
Breedte Hockey Senioren - Mail
Oswin van den Boer Heren
Eva Kamperman Dames
Jorrit Hachmer Veteranen
Oswin van den Boer Veterinnen
Hockey 7 - Mail
Maurice Helmes Coördinator
Jong Senioren - Mail
Hans Drenth Lijncoördinator jong dames
Hans van de Kamp Lijncoördinator jong heren
Trimhockey - Mail
Frank Mulder Coördinator
Top Hockey Jeugd - Mail
Lijncoördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Tanja Hart Lijncoördinator
Technisch coördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Niek van Exel Technisch Coördinator
Technisch manager Tophockey AB - Mail
Erik Jazet Technisch Manager Tophockey AB
Technisch manager Tophockey CD - Mail
Razwan Ahmed Technisch Manager Tophockey CD
Breedte Hockey Jeugd - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte
Jop Ekering Manager Technisch Coördinatoren Jeugd
Sytze van der Aa Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd
Astrid Buijssen - van Dongen Manager Lijncoördinatoren Jeugd
Karlijn Coelingh Bennink Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd
Benjamins - Mail
Karin Hulshof Lijncoördinator
F-jes - Mail
Sofie van Essen Technisch Coördinator Jongens
Sander Kruijt Technisch Coördinator Meisjes
Dagmar Hardeveld Lijncoördinator meisjes
Annelieke Ekering Lijncoördinator jongens
Funkeys - Mail
Anne-Kee Vink Lijncoördinator
G-Hockey - Mail
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator
Ton Kamperman Lijncoördinator
Jongens AB - Mail
Jerry Ooms Technisch Coördinator
Diederik de Goederen Technisch Coördinator
Irene Giesberts Lijncoördinator
Jongens C - Mail
Marnix Solleveld Technisch Coördinator
Tanja Hart Lijncoördinator
Jongens D - Mail
Suzanne Offers Lijncoördinator
Pelle van Rees Technisch Coördinator
Keepersclub - Mail
Niek van Exel Technisch Coördinator
Herwin Schonewille Technisch Coördinator
Caroline Houweling Lijncoördinator
Maxi's - Mail
Jeroen de Jong Technisch Coördinator Meisjes
Anouk de Sonnaville Technisch Coördinator Jongens
Saar de Vries-Gerritsen Lijncoördinator meisjes
Simone van der Heiden Lijncoördinator jongens
Meisjes AB - Mail
Arnaud Schuurman Technisch Coördinator
Marianne den Engelsman Lijncoördinator
Meisjes C - Mail
Robin Peters Technisch Coördinator
Janneke Carstens Lijncoördinator
Meisjes D - Mail
Henrieke Pijpers Lijncoördinator
Jeroen Dekker Technisch Coördinator
Mini's - Mail
Arthur Dresen Technisch Coördinator Jongens
Ernst Wagenmans Technisch Coördinator Meisjes
Renske Bakker Lijncoördinator meisjes
Susanne van der Aa Lijncoördinator jongens
Technisch manager JJ en Breedte - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte
Coaching Academy - Mail
Merijn van Meer Commissielid
Anja Zweers Commissielid
Patrick de Jager Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Teamondersteuning - Mail
Angelique van Velsen Teamondersteuning
Arbitrage - Mail
Brechtje Renzema-martens opleiding & e-cursus  mail
Vincent Verweijmeren Coördinator
Vincent Verweijmeren toewijzing
Feestcommissie jeugd - Mail
Pepijn Martens Coördinator
Materiaal - Mail
Barbara Lomme Coördinator
Medische commissie - Mail
Dana-Anne de Gast Coördinator
Veldplanning - Mail
Marianne den Engelsman Coördinator
Wedstrijdleiding - Mail
Brechtje Renzema-martens Wedstrijdsecretaris Junioren  mail
Brechtje Renzema-martens Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd  mail
Nayyirih De Koning Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Inger Borggreven-Simmelink DWF & administratie  mail
Brechtje Renzema-martens Wedstrijdplanning  mail
Brechtje Renzema-martens Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
coördinatie
Inger Borggreven-Simmelink Coördinator
Wedstrijdtafel - Mail
Monique Boone Coördinator
Geerke van Splunter Coördinator
Zaalhockey - Mail
Angelique van Velsen Coördinator
Angelique van Velsen Zaalcommissaris
Arnaud Schuurman Commissielid
Brechtje Renzema-martens Wedstrijdsecretaris Zaal
Inger Borggreven-Simmelink DWF & administratie
Marianne den Engelsman Zaalplanning
Astrid Buijssen - van Dongen Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Ledenadministratie - Mail
Ellen Lekkerkerker Commissielid
Redactie - Mail
Internetredactie - Mail
Ernst van Splunter Coördinator  mail
Hanneke Van Kooten Commissielid  mail
Julie Raap Commissielid
Vincent Verweijmeren Commissielid  mail
Max Welling Commissielid
Suzan van Zeist Commissielid  mail
Vertrouwenspersonen Schaerweijde - Mail
Merel Veen Commissielid  mail  telefoonnummer
Michiel van Eersel Commissielid  mail  telefoonnummer
Anne Marie Dobbelaar Commissielid  mail  telefoonnummer
Berend Berendsen Commissielid  mail  telefoonnummer
Vrijwilligersburo - Mail
Patricia le Gras-markies Commissielid