header foto header foto header foto header foto
Algemeen Organisatie Junioren Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen G-hockey Keepersclub Zaalhockey
 
Junioren A
MA01
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Michiel Franck
Muhammad Rizwan
Opmerkingen
MA02
19:30 - 21:00
V3 - CD
Trainer(s)
Daniel Mc Bride
Opmerkingen
MA06
20:30 - 21:30
V5 - AB
Trainer(s)
Marin Bossinga
Opmerkingen
MA07
20:30 - 21:30
V5 - CD
Trainer(s)
Moos van Onselen
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Anouk Leenhouts
Jurgen van der Rijst
Opmerkingen
MB02
17:30 - 19:00
V4 - CD
Trainer(s)
Daniel Mc Bride
Opmerkingen
MB04
19:30 - 20:30
V5 - CD
Trainer(s)
Moos van Onselen
Valentijn Tollenaar
Opmerkingen
MB05
18:30 - 19:30
V5 - CD
Trainer(s)
Moos van Onselen
Valentijn Tollenaar
Opmerkingen
MB06
18:30 - 19:30
V5 - AB
Trainer(s)
Marin Bossinga
Opmerkingen
MB07
19:30 - 20:30
V5 - AB
Trainer(s)
Marin Bossinga
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Guusje van de Kamp
Opmerkingen
MC02
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Liza Carstens
Yvette Verkerk
Opmerkingen
Junioren D
MD01
16:15 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
Opmerkingen
MD02
16:15 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Eef Rietveld
Famke van Hasselt
Opmerkingen
MD05
16:15 - 17:30
V4 - AB
Trainer(s)
Demi de Jager
Emilie de Ruiter
Opmerkingen
MD06
16:15 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Fiene Kruyt
Lizzie Braam
Opmerkingen
MD07
17:30 - 18:45
V3 - CD
Trainer(s)
Emma van Iersel
Julia Chiu
Opmerkingen
MD08
17:30 - 18:45
V3 - AB
Trainer(s)
Amie-fleur Groot
Saar Heilijgers
Opmerkingen
Junioren A
JA01
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Jur van der Have
Rashid Mehmood
Opmerkingen
JA02
20:45 - 22:15
V3 - AB
Trainer(s)
Justinianus Looijen
Opmerkingen
JA04
19:45 - 20:45
V3 - AB
Trainer(s)
Justinianus Looijen
Opmerkingen
JA05
21:00 - 22:00
V3 - CD
Trainer(s)
Daniel Mc Bride
Opmerkingen
Junioren B
JB01
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Bas van Dedem
Mats Marree
Opmerkingen
JB02
17:30 - 19:00
V4 - AB
Trainer(s)
Arnout Thomassen
Opmerkingen
JB03
19:00 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
Arnout Thomassen
Opmerkingen
JB04
18:45 - 19:45
V3 - AB
Trainer(s)
Justinianus Looijen
Opmerkingen
JB05
17:30 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Justinianus Looijen
Opmerkingen
Junioren C
JC01
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Kevin van Pernis
Opmerkingen
JC02
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
Opmerkingen
JC05
17:30 - 18:30
V5 - CD
Trainer(s)
Valentijn Tollenaar
Moos van Onselen
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:15 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Casper Leenhouts
Tomas Lagerwey
Opmerkingen
JD02
16:15 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Maarten Hofsté
Moos van Onselen
Opmerkingen
JD03
16:15 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Floris Ekering
Rogier Hofsté
Opmerkingen
JD04
16:15 - 17:30
V4 - CD
Trainer(s)
Lars Andersson
Maxime Colnot
Opmerkingen
JD05
16:15 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Philippe Engering
Opmerkingen
Overig
Keepers
09:30 - 10:30
V1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bart v Gaalen
Keepers
16:00 - 17:00
V5 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Op verzoek Arek
Masters
20:30 - 22:00
V4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Masters
20:30 - 22:00
V4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainen dames 60+ en 65+ NDHC 55+