header-schaer-website-v6.jpg
 

Trainingsschema

Junioren A
MA01
20:00 - 21:30
V1 - CD
Trainer(s)
Peter Jan Lever
Opmerkingen
MA02
20:30 - 22:00
V1 - AB
Trainer(s)
Joost Tasseron
Opmerkingen
MA04
19:30 - 20:30
V4
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
MA05
19:30 - 20:30
V4
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
Junioren B
MB01
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
Opmerkingen
MB02
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Romy Castermans
Opmerkingen
MB03
20:00 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Lieke van Rijn
Opmerkingen
MB05
19:30 - 20:30
V5 - AB
Trainer(s)
Marin Bossinga
Opmerkingen
MB07
18:30 - 19:30
V5 - AB
Trainer(s)
Marin Bossinga
Opmerkingen
MB08
19:30 - 20:30
V5 - CD
Trainer(s)
Daniëlle Adelaar
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Frederieke Vis
Élise Schellekens
Opmerkingen
MC02
18:00 - 19:30
V3 - CD
Trainer(s)
Margot Muurmans
Wiene Vinke
Opmerkingen
MC04
19:00 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Lieke van Rijn
Opmerkingen
MC05
18:30 - 19:30
V4 - CD
Trainer(s)
Jip van de Lest
Pien van de Lest
Teddie Hoek
Opmerkingen
Junioren D
MD01
16:00 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Anne Godding
Guusje van de Kamp
Opmerkingen
MD02
16:00 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Renske Jekel
Yvette Verkerk
Opmerkingen
MD03
16:00 - 17:00
V3 - CD
Trainer(s)
Just Ekering
Olivier Sigtermans
Tijn Bruggeman
Opmerkingen
MD04
16:30 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Famke Seligmann
Sophie Kluit
Opmerkingen
MD05
17:00 - 18:00
V3 - CD
Trainer(s)
Julie van Montfrans
Sarah van Montfrans
Opmerkingen
MD07
16:00 - 17:00
V4 - AB
Trainer(s)
Isabel Kuijpers
Merel Swinkels
Opmerkingen
MD08
16:00 - 17:00
V4 - CD
Trainer(s)
Coco Rosenberg
Roos van Vuuren
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
17:00 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Loeke Vinke
Pip de Goederen
Opmerkingen
M8E02
17:00 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Joyce Saris
Liza Carstens
Opmerkingen
M8E03
17:00 - 18:30
V4
Trainer(s)
Joyce Saris
Maarten Hofsté
Opmerkingen
M8E04
17:00 - 18:30
V4
Trainer(s)
Rosalie Bosman
Lotte Dekker
Opmerkingen
M8E05
17:00 - 18:30
V4
Trainer(s)
Maud Huisman
Valerie van den Boer
Opmerkingen
M8E06
17:00 - 18:30
V4
Trainer(s)
Roos Kuper
Opmerkingen
Overig
TRMA
20:30 - 22:00
V5
Trainer(s)
Joost Bellaart
Opmerkingen
TRMA
20:30 - 22:00
V4
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
Junioren A
JA01
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Jur van der Have
Razwan Ahmed
Opmerkingen
JA03
21:00 - 22:00
V3
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
JA05
18:30 - 19:30
V4 - AB
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
JA06
21:00 - 22:00
V3
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
Junioren B
JB01
19:30 - 21:00
V3 - CD
Trainer(s)
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
JB02
19:30 - 21:00
V3 - AB
Trainer(s)
Hannah-Lotte de Gast
Laurens Ashouwer
Opmerkingen
Junioren C
JC01
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Bas van Dedem
Mats Marree
Opmerkingen
JC02
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Anouk Leenhouts
Kiki Burgers
Puck Polano
Opmerkingen
JC03
19:00 - 20:00
V1 - CD
Trainer(s)
Gijs de Goederen
Karel Schweitzer
Opmerkingen
JC04
18:30 - 19:30
V5 - CD
Trainer(s)
Wouter van Reeuwijk
Opmerkingen
JC05
18:30 - 19:30
V3 - AB
Trainer(s)
Nout Zwart
Rommert van Bergen
Opmerkingen
JC06
17:30 - 18:30
V5 - CD
Trainer(s)
Wouter van Reeuwijk
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:00 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Pepijn Leenhouts
Ynze dirk van Van Noordenne
Opmerkingen
JD02
16:00 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Casper Leenhouts
Sweder Salomons
Opmerkingen
JD03
17:15 - 18:15
V3 - AB
Trainer(s)
Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
Opmerkingen
JD04
16:00 - 17:00
V5 - AB
Trainer(s)
Mats Vermeulen
Thomer de Gast
Opmerkingen
JD05
16:15 - 17:15
V3 - AB
Trainer(s)
Mees de Boer
Tim Hazebroek
Opmerkingen