header-schaer-website-v6.jpg
 

Organisatie

Hockeybestuur - Mail
Alex van Reeuwijk Voorzitter  mail
Marieke Oudenhuijsen Secretaris  mail
Robert Hehakaya Penningmeester  mail
Niek van Exel Tophockey (Jeugd & Senioren)  mail
Merijn van Meer Breedte Hockey Jeugd  mail
Oswin van den Boer Breedte Hockey Senioren  mail
Oswin van den Boer Communicatie  mail
Top Hockey Senioren - Mail
Hielke Bruin Manager H1
Lia Polano Manager D1
Châtal de Wolf Coördinator  mail
Breedte Hockey Senioren - Mail
Marieke Zuidema Veterinnen  mail
Eva Kamperman Dames  mail
Oswin van den Boer Heren  mail
Jorrit Hachmer Veteranen  mail
Feestcommissie senioren - Mail
Martijn Mullié Voorzitter  mail
Bob de Jong Commissielid
Anne-Solaine Kooijman Commissielid
Suzan Hofsink Commissielid
Hockey 7 - Mail
Maurice Helmes Coördinator  mail
Jong Senioren - Mail
Hans van de Kamp Lijncoördinator jong heren  mail
Hans Drenth Lijncoördinator jong dames  mail
Trimhockey - Mail
Frank Mulder Coördinator  mail
Daniel Mens Coördinator  mail
Top Hockey Jeugd - Mail
Lijncoördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Tanja Hart Lijncoördinator
Technisch coördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Niek van Exel Technisch Coördinator
Technisch manager Tophockey AB - Mail
Erik Jazet Technisch Manager Tophockey AB
Technisch manager Tophockey CD - Mail
Razwan Ahmed Technisch Manager Tophockey CD
Breedte Hockey Jeugd - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte  mail
Merijn van Meer Manager Technisch Coördinatoren Jeugd  mail
Sofie van Essen Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd  mail
Linda Noordzij Manager Lijncoördinatoren Jeugd  mail
Marieke Kerssemakers Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd  mail
Benjamins - Mail
Anne-Kee Vink Lijncoördinator  mail
Jan-Willem de Koning Technisch Coördinator Jongens  mail
Joris Geerards Technisch Coördinator Meisjes  mail
F-jes - Mail
Kim Reimus Technisch Coördinator Jongens
Lara Hesseling Technisch Coördinator Meisjes
Jorrit Hachmer Hoofdtrainer Jongens
Martine Hoppenbrouwers Hoofdtrainer Meisjes
Naudjan Peters Hoofdtrainer Meisjes
Tanya Hellemons Lijncoördinator meisjes  mail
Anne-Marij Dalenoord Lijncoördinator jongens  mail
Mario Hellemons Hoofdtrainer Meisjes
Suzanne Kam Hoofdtrainer Jongens
Funkeys - Mail
Suzanne Offers Technisch Coördinator Meisjes  mail
Puck Kranenburg Lijncoördinator  mail
Marieke Vermeulen-pernet Technisch Coördinator Jongens  mail
G-Hockey - Mail
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator
Ton Kamperman Lijncoördinator
Jongens A - Mail
Irene Giesberts Lijncoördinator  mail
Diederik de Goederen Technisch Coördinator  mail
Jongens B - Mail
Irene Giesberts Lijncoördinator  mail
Jop Ekering Technisch Coördinator  mail
Jongens C - Mail
Lydia Van der Meer Lijncoördinator  mail
Marnix Solleveld Technisch Coördinator  mail
Jongens D - Mail
Suzanne Offers Lijncoördinator  mail
Pelle van Rees Technisch Coördinator  mail
Keepersclub - Mail
Herwin Schonewille Technisch Coördinator
Niek van Exel Technisch Manager Keepersclub
Maxi's - Mail
Joyce Saris Hoofdtrainer Meisjes
Ernst Wagenmans Technisch Coördinator Meisjes  mail
Patrick Kerssemakers Technisch Coördinator Jongens  mail
Nikie Welschen Hoofdtrainer Meisjes
Laurens Ashouwer Hoofdtrainer Jongens
Michel Veen Hoofdtrainer Jongens
Renske Bakker Lijncoördinator meisjes  mail
Susanne van der Aa Lijncoördinator jongens  mail
CT SCA
Laurens Ashouwer Coördinator  mail
Meisjes A - Mail
Marianne den Engelsman Lijncoördinator  mail
Meisjes B - Mail
Janneke Carstens Lijncoördinator  mail
Michiel van Berkel Technisch Coördinator  mail
Meisjes C - Mail
Janneke Carstens Lijncoördinator  mail
Robin Peters Technisch Coördinator  mail
Meisjes D - Mail
Henrieke Pijpers Lijncoördinator  mail
Jeroen Dekker Technisch Coördinator  mail
Mini's - Mail
Laurens Ashouwer Hoofdtrainer Meisjes
Marleen Berkman Technisch Coördinator Jongens  mail
Laurens Ashouwer Hoofdtrainer Jongens
Marleen Berkman Hoofdtrainer Jongens
Sander Kruijt Technisch Coördinator Meisjes  mail
Dagmar Hardeveld Lijncoördinator meisjes  mail
Annelieke Ekering Lijncoördinator jongens  mail
Technisch manager JJ en Breedte - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte  mail
Coaching Academy - Mail
Patrick de Jager Commissielid
Merijn van Meer Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Anja Zweers Commissielid
Saskia Heinsbroek-Joling Commissielid
Teamondersteuning - Mail
Arbitrage - Mail
Brechtje Renzema-Martens opleiding & e-cursus  mail
Vincent Verweijmeren Coördinator
Vincent Verweijmeren toewijzing
Feestcommissie jeugd - Mail
Pepijn Martens Coördinator
Feestcommissie Jeugd
Machteld Bijkerk Commissielid
Materiaal - Mail
Barbara Lomme Coördinator
Medische commissie - Mail
Dana-Anne de Gast Coördinator
Veldplanning - Mail
Marianne den Engelsman Coördinator
Wedstrijdleiding - Mail
Inger Borggreven-Simmelink Coördinator  mail  telefoonnummer
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Junioren  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd  mail
Nayyirih De Koning Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Inger Borggreven-Simmelink Voorzitter  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdplanning  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
coördinatie
Inger Borggreven-Simmelink Coördinator
Wedstrijdtafel - Mail
Monique Boone Coördinator
Geerke van Splunter Coördinator
Zaalhockey - Mail
Angelique van Velsen Coördinator
Angelique van Velsen Zaalcommissaris
Arnaud Schuurman Commissielid
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal
Marianne den Engelsman Zaalplanning
Astrid Buijssen - van Dongen Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Inger Borggreven-Simmelink Commissielid
Ledenadministratie - Mail
Ellen Lekkerkerker Commissielid
Redactie - Mail
Internetredactie - Mail
Oswin van den Boer Coördinator  mail
Hanneke Van Kooten Commissielid  mail
Suzan van Zeist Commissielid  mail
Martin Udo Commissielid
Vertrouwenspersonen Schaerweijde - Mail
Michiel van Eersel Commissielid  mail  telefoonnummer
Anne Marie Dobbelaar Commissielid  mail  telefoonnummer
Berend Berendsen Commissielid  mail  telefoonnummer
Merel Veen Commissielid  mail  telefoonnummer
Vrijwilligersburo - Mail
Patricia le Gras-Markies Commissielid