header foto header foto header foto header foto
 

Dames 30B

 

Ondersteuning

Marjolein Louwerse-Raaijmaakers Aanvoerder
Anouk de Sonnaville Aanvoerder
Naudjan Peters Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Phoenix D30A Fletiomare D30A 9:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D30D 6 16 5 1 0
2 Kampong D30C 6 13 4 1 1
3 Shinty D30A 6 11 3 2 1
4 Spandersbosch D30B 6 11 3 2 1
5 Maarssen D30A 6 10 3 1 2
6 Zwaluwen D30A 6 10 3 1 2
7 Leusden D30A 6 8 2 2 2
8 Schaerweijde D30B 6 6 2 0 4
9 Fletiomare D30A 5 5 1 2 2
10 Kromme Rijn D30A 6 5 1 2 3
11 Phoenix D30A 5 3 1 0 4
12 Voordaan D30B 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt SV Phoenix D30A 16:35 uit
7 nov Zwaluwen Utrecht D30A n.n.b thuis
14 nov DMHC Shinty D30A 10:30 uit
21 nov MHV Maarssen D30A 08:45 uit
28 nov 't Spandersbosch D30B n.n.b thuis
13 mrt MHC Fletiomare D30A n.n.b thuis
20 mrt SV Kampong Hockey D30C n.n.b uit
27 mrt SV Kampong Hockey D30D n.n.b thuis
3 apr HC Kromme Rijn D30A n.n.b uit
10 apr MMHC Voordaan D30B n.n.b thuis
24 apr MHC Leusden D30A n.n.b thuis
8 mei SV Phoenix D30A n.n.b thuis
15 mei Zwaluwen Utrecht D30A n.n.b uit
22 mei DMHC Shinty D30A n.n.b thuis
29 mei MHV Maarssen D30A n.n.b thuis
12 jun 't Spandersbosch D30B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Zwaluwen D30A Voordaan D30B 3-1
Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4
Leusden D30A Phoenix D30A 5-0
Kromme Rijn D30A Shinty D30A 0-5
Maarssen D30A Kampong D30D 2-4
Kampong D30C Spandersbosch D30B 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Spandersbosch D30B Kromme Rijn D30A 6-1
Phoenix D30A Zwaluwen D30A 2-4
Voordaan D30B Maarssen D30A 0-7
Kampong D30D Fletiomare D30A 4-3
Shinty D30A Leusden D30A 1-0
Schaerweijde D30B Kampong D30C 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kromme Rijn D30A Kampong D30C 1-2
Zwaluwen D30A Shinty D30A 3-2
Kampong D30D Schaerweijde D30B 3-2
Maarssen D30A Phoenix D30A 2-1
Leusden D30A Spandersbosch D30B 2-3
Fletiomare D30A Voordaan D30B 5-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Kampong D30C Leusden D30A 0-0
Shinty D30A Maarssen D30A 1-0
Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 1-4
Voordaan D30B Kampong D30D 0-3
Spandersbosch D30B Zwaluwen D30A 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Fletiomare D30A Shinty D30A 1-1
Leusden D30A Kromme Rijn D30A 1-1
Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-1
Zwaluwen D30A Kampong D30C 0-1
Kampong D30D Phoenix D30A 2-0
Voordaan D30B Schaerweijde D30B 1-4
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Shinty D30A Kampong D30D 2-2
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
Kromme Rijn D30A Zwaluwen D30A 1-1
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Leusden D30A Schaerweijde D30B 6-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Phoenix D30A Voordaan D30B 3-1
Spandersbosch D30B Fletiomare D30A 0-0
Kampong D30C Maarssen D30A 2-3