header foto header foto header foto header foto
 

Dames 09

 

Ondersteuning

Myrthe van de Kamp Aanvoerder
Mees van den Berg Trainer
Pierre Regnault Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kromhouters D3 Maarssen D4 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet D3 6 16 5 1 0
2 USHC D9 6 16 5 1 0
3 UNO D5 6 15 5 0 1
4 Schaerweijde D9 6 12 4 0 2
5 Voordaan D12 6 9 3 0 3
6 Mezen D2 6 7 2 1 3
7 Kromhouters D3 5 6 2 0 3
8 Fletiomare D3 6 6 2 0 4
9 Maarssen D4 5 6 2 0 3
10 Voordaan D9 6 6 2 0 4
11 Zwaluwen D6 6 4 1 1 4
12 Schaerweijde D4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt MMHC Voordaan D12 09:30 uit
7 nov MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
14 nov Hockeyclub UNO D5 n.n.b uit
21 nov MHV Maarssen D4 15:15 uit
28 nov MHC De Mezen D2 n.n.b thuis
13 mrt Schaerweijde D4 n.n.b thuis
20 mrt THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit
27 mrt HC Rijnvliet D3 n.n.b thuis
3 apr MHC Fletiomare D3 n.n.b uit
10 apr U.S.H.C. D9 n.n.b thuis
24 apr Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b uit
8 mei MMHC Voordaan D12 n.n.b thuis
15 mei MMHC Voordaan D9 n.n.b uit
22 mei Hockeyclub UNO D5 n.n.b thuis
29 mei MHV Maarssen D4 n.n.b thuis
12 jun MHC De Mezen D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kromhouters D3 Mezen D2-O 10-1
Fletiomare D3 UNO D5 0-1
Zwaluwen D6 Voordaan D12 2-6
Voordaan D9 USHC D9 1-4
Maarssen D4 Rijnvliet D3 1-6
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 5-1
Rijnvliet D3 Schaerweijde D4 11-0
USHC D9 Maarssen D4 3-0
Voordaan D12 Voordaan D9 4-1
UNO D5 Zwaluwen D6 4-1
Mezen D2-O Fletiomare D3 0-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 2-1
Schaerweijde D4 USHC D9 0-8
Maarssen D4 Voordaan D12 2-1
Voordaan D9 UNO D5 0-4
Zwaluwen D6 Mezen D2-O 3-3
Fletiomare D3 Kromhouters D3 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde D9 Fletiomare D3 3-1
Kromhouters D3 Zwaluwen D6 3-1
USHC D9 Rijnvliet D3 0-0
Mezen D2-O Voordaan D9 1-0
UNO D5 Maarssen D4 2-1
Voordaan D12 Schaerweijde D4 9-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rijnvliet D3 Voordaan D12 3-1
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2
Maarssen D4 Mezen D2-O 4-0
Schaerweijde D4 UNO D5 0-12
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Voordaan D12 USHC D9 0-2
UNO D5 Rijnvliet D3 0-2
Mezen D2-O Schaerweijde D4 1-0
Fletiomare D3 Voordaan D9 0-3
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 2-0