header foto header foto header foto header foto
 

Dames 08

 

Ondersteuning

Liza van der Linden Aanvoerder
Mees van den Berg Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D3 Zwaluwen D4 12:45
Phoenix D5 Voordaan D11 13:10
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 14:30
Spitsbergen D2-O USHC D10 10:45
Weesp D4 Dorsteti D2 12:45
Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 9:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dorsteti D2 6 18 6 0 0
2 Rijnvliet D2 6 15 5 0 1
3 Spitsbergen D2 6 15 5 0 1
4 Schaerweijde D6 6 12 4 0 2
5 Zwaluwen D7 6 10 3 1 2
6 Phoenix D5 6 8 2 2 2
7 Voordaan D11 6 7 2 1 3
8 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3
9 USHC D10 6 6 2 0 4
10 Zwaluwen D4 6 3 1 0 5
11 Amersfoort D3 6 3 0 3 3
12 Weesp D4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Rijnvliet D2 14:30 uit
7 nov VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
14 nov M.H.C. Weesp D4 12:45 uit
21 nov SV Phoenix D5 n.n.b thuis
28 nov Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit
13 mrt MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
20 mrt Dorsteti D2 n.n.b thuis
27 mrt U.S.H.C. D10 n.n.b uit
3 apr Schaerweijde D6 n.n.b thuis
10 apr Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b thuis
24 apr Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b uit
8 mei HC Rijnvliet D2 n.n.b thuis
15 mei VMHC Spitsbergen D2 n.n.b uit
22 mei M.H.C. Weesp D4 n.n.b thuis
29 mei SV Phoenix D5 n.n.b uit
12 jun Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0
Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3
Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1
Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3
USHC D10 Dorsteti D2 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D6 USHC D10 5-1
Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6
Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1
Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2
Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5
Schaerweijde D8 USHC D10 4-3
Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3
Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0
Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0
Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9
Phoenix D5 Weesp D4 2-0
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1
USHC D10 Zwaluwen D4 4-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3
Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1
Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4
Amersfoort D3 USHC D10 2-5
Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3
Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 4-1
Zwaluwen D7 Phoenix D5 0-0
Voordaan D11 Weesp D4 5-0
Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 6-0
USHC D10 Rijnvliet D2-O 1-4
Schaerweijde D8 Amersfoort D3 0-0