header foto header foto header foto header foto
 

Dames 06

 

Ondersteuning

Nouryt Prinsze Aanvoerder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D3 Zwaluwen D4 12:45
Phoenix D5 Voordaan D11 13:10
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 14:30
Spitsbergen D2-O USHC D10 10:45
Weesp D4 Dorsteti D2 12:45
Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 9:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dorsteti D2 6 18 6 0 0
2 Rijnvliet D2 6 15 5 0 1
3 Spitsbergen D2 6 15 5 0 1
4 Schaerweijde D6 6 12 4 0 2
5 Zwaluwen D7 6 10 3 1 2
6 Phoenix D5 6 8 2 2 2
7 Voordaan D11 6 7 2 1 3
8 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3
9 USHC D10 6 6 2 0 4
10 Zwaluwen D4 6 3 1 0 5
11 Amersfoort D3 6 3 0 3 3
12 Weesp D4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt Zwaluwen Utrecht D7 09:15 uit
7 nov Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b thuis
14 nov MMHC Voordaan D11 10:00 uit
21 nov HC Rijnvliet D2 16:30 uit
28 nov Dorsteti D2 n.n.b thuis
13 mrt VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
20 mrt U.S.H.C. D10 n.n.b uit
27 mrt M.H.C. Weesp D4 n.n.b thuis
3 apr Schaerweijde D8 n.n.b uit
10 apr SV Phoenix D5 n.n.b thuis
24 apr Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b uit
8 mei Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis
15 mei Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b uit
22 mei MMHC Voordaan D11 n.n.b thuis
29 mei HC Rijnvliet D2 n.n.b thuis
12 jun Dorsteti D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0
Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3
Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1
Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3
USHC D10 Dorsteti D2 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D6 USHC D10 5-1
Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6
Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1
Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2
Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5
Schaerweijde D8 USHC D10 4-3
Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3
Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0
Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0
Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9
Phoenix D5 Weesp D4 2-0
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1
USHC D10 Zwaluwen D4 4-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3
Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1
Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4
Amersfoort D3 USHC D10 2-5
Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3
Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 4-1
Zwaluwen D7 Phoenix D5 0-0
Voordaan D11 Weesp D4 5-0
Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 6-0
USHC D10 Rijnvliet D2-O 1-4
Schaerweijde D8 Amersfoort D3 0-0