header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 11

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pleun van der Zaan
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Maarssen D4 Fletiomare D3 11:15
Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 10:15
SCHC D4 Zwaluwen D6 14:45
USHC D9 Nieuwegein D5 14:50
Voordaan D12 Schaerweijde D11 10:00
Voordaan D9 Kromhouters D3 11:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D5 3 9 3 0 0 28 4 0
2 USHC D9 3 9 3 0 0 11 3 0
3 Rijnvliet D3 3 6 2 0 1 19 8 0
4 SCHC D4 3 6 2 0 1 6 3 0
5 Voordaan D12 3 6 2 0 1 8 8 0
6 Schaerweijde D9 3 5 1 2 0 5 4 0
7 Voordaan D9 3 4 1 1 1 7 5 0
8 Zwaluwen D6 3 3 1 0 2 5 7 0
9 Fletiomare D3 3 3 1 0 2 4 6 0
10 Maarssen D4 3 1 0 1 2 2 14 0
11 Kromhouters D3 3 0 0 0 3 1 9 0
12 Schaerweijde D11 3 0 0 0 3 2 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep MMHC Voordaan D12 10:00 uit
4 okt U.S.H.C. D9 16:15 thuis - Veld 4
11 okt Hockeyclub SCHC D4 12:45 uit
25 okt MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
1 nov MHV Maarssen D4 n.n.b uit
8 nov Schaerweijde D9 n.n.b thuis
15 nov MHC Fletiomare D3 n.n.b uit
22 nov THCC De Kromhouters D3 n.n.b thuis
7 mrt Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
14 mrt MHCN D5 n.n.b uit
21 mrt HC Rijnvliet D3 n.n.b uit
28 mrt MMHC Voordaan D12 n.n.b thuis
11 apr U.S.H.C. D9 n.n.b uit
18 apr Hockeyclub SCHC D4 n.n.b thuis
25 apr MMHC Voordaan D9 n.n.b uit
16 mei MHV Maarssen D4 n.n.b thuis
30 mei Schaerweijde D9 n.n.b uit
6 jun MHC Fletiomare D3 n.n.b thuis
13 jun THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Fletiomare D3 USHC D9 1-2
Maarssen D4 Voordaan D9 1-5
Schaerweijde D9 SCHC D4 3-2
Kromhouters D3 Voordaan D12 0-4
Nieuwegein D5 Rijnvliet D3 6-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D11 3-0
zondag 13 september 2020
USHC D9 Kromhouters D3 4-1
Voordaan D9 Schaerweijde D9 1-1
Voordaan D12 Zwaluwen D6 2-1
Schaerweijde D11 Nieuwegein D5 0-15
SCHC D4 Fletiomare D3 3-0
Rijnvliet D3 Maarssen D4 8-0
zondag 20 september 2020
Zwaluwen D6 USHC D9 1-5
Schaerweijde D11 Rijnvliet D3 2-9
Nieuwegein D5 Voordaan D12 7-2
Fletiomare D3 Voordaan D9 3-1
Kromhouters D3 SCHC D4 0-1
Schaerweijde D9 Maarssen D4 1-1