header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 16

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Claire Croiset van Uchelen
Trainer Mees van den Berg
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Barneveld D3 Baarn D2
Buitenhout D2 Schaerweijde D15
Kampong D26 Kampong D25
Maarssen D6 Leusden D3
Schaerweijde D16 IJsseloever D4
USHC D13 Schaerweijde D13

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld D3 6 16 5 1 0 25 5 0
2 Kampong D25 6 15 5 0 1 26 4 0
3 Schaerweijde D16 6 15 5 0 1 19 10 0
4 Kampong D26 6 10 3 1 2 14 12 0
5 USHC D13 6 9 3 0 3 15 10 0
6 IJsseloever D4 6 9 3 0 3 9 12 0
7 Baarn D2 5 7 2 1 2 11 7 0
8 Schaerweijde D15 6 7 2 1 3 13 12 0
9 Leusden D3 6 6 2 0 4 9 31 0
10 Maarssen D6 6 3 1 0 5 6 17 0
11 Buitenhout D2 4 1 0 1 3 1 14 0
12 Schaerweijde D13 5 1 0 1 4 1 15 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC IJsseloever D4 n.n.b thuis
14 mrt Schaerweijde D15 n.n.b uit
21 mrt SV Kampong Hockey D26 n.n.b thuis
28 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 n.n.b uit
11 apr MHV Maarssen D6 n.n.b thuis
18 apr Schaerweijde D13 n.n.b uit
25 apr U.S.H.C. D13 n.n.b thuis
16 mei MHC Leusden D3 n.n.b uit
30 mei M.H.C. Barneveld D3 n.n.b thuis
6 jun SV Kampong Hockey D25 n.n.b thuis
13 jun Buitenhout MHC D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
IJsseloever D4 Schaerweijde D16 1-3
Leusden D3 Maarssen D6 4-2
Kampong D25 Kampong D26 4-0
Schaerweijde D15 Buitenhout D2 1-1
Baarn D2 Barneveld D3 0-3
Schaerweijde D13 USHC D13 0-4
zondag 13 september 2020
Kampong D26 IJsseloever D4 2-0
Schaerweijde D16 Schaerweijde D15 5-2
Barneveld D3 Schaerweijde D13 5-0
USHC D13 Leusden D3 7-1
Maarssen D6 Kampong D25 0-5
zondag 20 september 2020
Leusden D3 Barneveld D3 1-8
Baarn D2 Schaerweijde D15 2-1
IJsseloever D4 Maarssen D6 2-1
Kampong D25 USHC D13 5-0
Kampong D26 Schaerweijde D16 7-2
woensdag 23 september 2020
Buitenhout D2 Leusden D3 0-2
zondag 27 september 2020
Schaerweijde D16 Baarn D2 2-0
USHC D13 IJsseloever D4 1-2
Maarssen D6 Kampong D26 3-1
Barneveld D3 Kampong D25 2-1
zondag 4 oktober 2020
Maarssen D6 Schaerweijde D16 0-3
Leusden D3 Schaerweijde D15 1-6
Kampong D26 USHC D13 2-1
Kampong D25 Buitenhout D2 8-0
IJsseloever D4 Barneveld D3 1-5
Schaerweijde D13 Baarn D2 1-1
zondag 11 oktober 2020
Buitenhout D2 IJsseloever D4 0-3
Schaerweijde D15 Kampong D25 2-3
Schaerweijde D16 Schaerweijde D13 4-0
Baarn D2 Leusden D3 8-0
USHC D13 Maarssen D6 2-0
Barneveld D3 Kampong D26 2-2
dinsdag 13 oktober 2020
Schaerweijde D15 Schaerweijde D13 1-0