header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter van Voorst
ass. Coach Tomás Poggio Van Deventer
Manager Janneke Carstens
Manager Hanneke van de Kamp
Keeper Guusje van de Kamp
Trainer Suzan Veen
Trainer Suzan Veen
Trainer Wouter van Voorst
Video Frank Mulder
Lijncoördinator Châtal de Wolf

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Schiedam D1 12:45
Almere D1 Schaerweijde D1 12:45
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 12:45
Cartouche D1 Union D1 12:45
QZ D1 Oss D1 12:45
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere D1 3 9 3 0 0 9 5 0
2 Schaerweijde D1 3 7 2 1 0 6 2 0
3 Union D1 3 7 2 1 0 7 5 0
4 Amstelveen D1 2 6 2 0 0 4 2 0
5 Xenios D1 3 3 1 0 2 9 10 0
6 Cartouche D1 3 3 1 0 2 4 6 0
7 Rood-Wit D1 3 3 1 0 2 3 5 0
8 Alliance D1 3 3 0 3 0 5 5 0
9 Ring Pass Delft D1 3 2 0 2 1 4 5 0
10 Oss D1 3 1 0 1 2 6 8 0
11 QZ D1 3 1 0 1 2 4 6 0
12 Schiedam D1 2 1 0 1 1 2 4 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep Almeerse HC D1 12:45 uit
4 okt MHC Amstelveen D1 12:45 thuis - Veld 1
11 okt MHC Alliance D1 12:45 uit
25 okt HCQZ D1 12:45 thuis - Veld 1
1 nov Xenios D1 n.n.b uit
8 nov Union D1 12:45 thuis - Veld 1
15 nov Ring Pass Delft D1 n.n.b uit
22 nov Oss D1 12:45 thuis - Veld 1
7 mrt HC Schiedam D1 12:45 thuis - Veld 1
14 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b uit
21 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
28 mrt Almeerse HC D1 12:45 thuis - Veld 1
3 apr MHC Amstelveen D1 n.n.b uit
11 apr MHC Alliance D1 12:45 thuis - Veld 1
18 apr HCQZ D1 n.n.b uit
25 apr Xenios D1 12:45 thuis - Veld 1
2 mei Union D1 n.n.b uit
9 mei Ring Pass Delft D1 12:45 thuis - Veld 1
16 mei Oss D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Union D1 Alliance D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 1-2
Xenios D1 QZ D1 3-2
Rood-Wit D1 Cartouche D1 1-0
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
Oss D1 Almere D1 3-4
zondag 13 september 2020
Almere D1 Schiedam D1 3-1
Amstelveen D1 Oss D1 2-1
QZ D1 Union D1 1-2
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 3-1
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 2-2
Cartouche D1 Xenios D1 4-3
zondag 20 september 2020
Oss D1 Alliance D1 2-2
Schaerweijde D1 Cartouche D1 2-0
Rood-Wit D1 Almere D1 1-2
Union D1 Xenios D1 4-3
Ring Pass Delft D1 QZ D1 1-1