header foto header foto header foto header foto
Agenda Speeldagenkalender
 

Dames 01

 

Ondersteuning

Wouter van Voorst Coach
Tomás Poggio Van Deventer ass. Coach
Janneke Carstens Manager
Hanneke van de Kamp Manager
Guusje van de Kamp Keeper
Suzan Veen Trainer
Suzan Veen Trainer
Wouter van Voorst Trainer
Frank Mulder Video
Châtal de Wolf Lijncoördinator

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D1 6 14 4 2 0
2 Almere D1 6 13 4 1 1
3 Schaerweijde D1 5 11 3 2 0
4 Xenios D1 6 10 3 1 2
5 Rood-Wit D1 6 9 3 0 3
6 Amstelveen D1 5 7 2 1 2
7 Alliance D1 6 7 1 4 1
8 Schiedam D1 6 6 1 3 2
9 QZ D1 6 5 1 2 3
10 Ring Pass Delft D1 6 5 1 2 3
11 Cartouche D1 6 5 1 2 3
12 Oss D1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 jun Schaerweijde 3e Trainingsmoment D Groep 1 n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
Oss D1 Almere D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 1-2
Rood-Wit D1 Cartouche D1 1-0
Xenios D1 QZ D1 3-2
Union D1 Alliance D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 2-2
Amstelveen D1 Oss D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 3-1
Almere D1 Schiedam D1 3-1
QZ D1 Union D1 1-2
Cartouche D1 Xenios D1 4-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Union D1 Xenios D1 4-3
Schaerweijde D1 Cartouche D1 2-0
Rood-Wit D1 Almere D1 1-2
Ring Pass Delft D1 QZ D1 1-1
Oss D1 Alliance D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Almere D1 Schaerweijde D1 2-3
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Alliance D1 Schiedam D1 1-2
Cartouche D1 Union D1 1-1
QZ D1 Oss D1 3-1
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Schiedam D1 QZ D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Union D1 0-1
Oss D1 Xenios D1 2-2
Almere D1 Cartouche D1 1-1
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Schiedam D1 Amstelveen D1 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Amstelveen D1 Almere D1 0-5
QZ D1 Rood-Wit D1 0-2
Xenios D1 Schiedam D1 2-1
Union D1 Oss D1 3-1
Alliance D1 Schaerweijde D1 2-2
Cartouche D1 Ring Pass Delft D1 0-2
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Rood-Wit D1 Alliance D1 0-2