header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 30B

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Aanvoerder Anouk de Sonnaville
Trainer Naudjan Peters
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D30A Voordaan D30B
Kampong D30D Spandersbosch D30B
Kromme Rijn D30A Kampong D30C
Maarssen D30A Amersfoort D30A
Schaerweijde D30B Shinty D30A
Zwaluwen D30A Leusden D30A

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty D30A 6 13 4 1 1 14 5 0
2 Amersfoort D30A 6 13 4 1 1 13 5 0
3 Spandersbosch D30B 6 13 4 1 1 9 3 0
4 Fletiomare D30A 6 13 4 1 1 20 16 0
5 Leusden D30A 6 10 3 1 2 11 8 0
6 Schaerweijde D30B 6 9 2 3 1 17 14 0
7 Kampong D30C 6 7 2 1 3 9 12 0
8 Maarssen D30A 6 6 2 0 4 7 12 0
9 Kromme Rijn D30A 6 5 1 2 3 14 17 0
10 Kampong D30D 6 4 1 1 4 10 14 0
11 Voordaan D30B 6 4 0 4 2 14 18 0
12 Zwaluwen D30A 6 2 0 2 4 4 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt DMHC Shinty D30A n.n.b thuis
14 mrt SV Kampong Hockey D30C n.n.b uit
21 mrt MMHC Voordaan D30B n.n.b thuis
28 mrt Hockeyclub Amersfoort D30A n.n.b uit
11 apr MHC Fletiomare D30A n.n.b thuis
18 apr HC Kromme Rijn D30A n.n.b uit
25 apr MHV Maarssen D30A n.n.b uit
16 mei SV Kampong Hockey D30D n.n.b thuis
30 mei Zwaluwen Utrecht D30A n.n.b uit
6 jun MHC Leusden D30A n.n.b thuis
13 jun 't Spandersbosch D30B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Spandersbosch D30B Kampong D30D 1-0
Shinty D30A Schaerweijde D30B 3-1
Amersfoort D30A Maarssen D30A 3-0
Leusden D30A Zwaluwen D30A 2-2
Kampong D30C Kromme Rijn D30A 1-2
Voordaan D30B Fletiomare D30A 3-3
zondag 13 september 2020
Kampong D30D Shinty D30A 1-1
Maarssen D30A Leusden D30A 1-0
Fletiomare D30A Amersfoort D30A 1-0
Zwaluwen D30A Spandersbosch D30B 0-2
Kromme Rijn D30A Voordaan D30B 3-3
Schaerweijde D30B Kampong D30C 4-0
zondag 20 september 2020
Spandersbosch D30B Leusden D30A 2-0
Fletiomare D30A Maarssen D30A 3-2
Shinty D30A Zwaluwen D30A 7-0
Kampong D30C Kampong D30D 3-2
Amersfoort D30A Kromme Rijn D30A 3-1
Voordaan D30B Schaerweijde D30B 3-3
zondag 27 september 2020
Kampong D30D Voordaan D30B 3-1
Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-3
Leusden D30A Shinty D30A 2-0
Schaerweijde D30B Amersfoort D30A 2-2
Kromme Rijn D30A Fletiomare D30A 4-5
Zwaluwen D30A Kampong D30C 1-4
zondag 4 oktober 2020
Amersfoort D30A Kampong D30D 3-1
Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4
Kampong D30C Leusden D30A 0-2
Kromme Rijn D30A Maarssen D30A 1-2
Shinty D30A Spandersbosch D30B 1-0
Voordaan D30B Zwaluwen D30A 1-1
zondag 11 oktober 2020
Spandersbosch D30B Kampong D30C 1-1
Maarssen D30A Shinty D30A 1-2
Leusden D30A Voordaan D30B 5-3
Zwaluwen D30A Amersfoort D30A 0-2
Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 3-3
Kampong D30D Fletiomare D30A 3-5