header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 30A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lieve Braam
Aanvoerder Jiska Sietsma
Trainer Daniëlle Adelaar
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Alecto D30A Kampong D30A 11:00
Amsterdam D30A hdm D30A 12:30
Bloemendaal D30A Pinoké D30A 16:15
Cartouche D30A Schaerweijde D30A 10:30
Gooische D30A Laren D30A 10:15
Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D30A 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Amsterdam D30A 3 9 3 0 0 13 4 0
3 Rotterdam D30A 3 6 2 0 1 8 6 0
4 Pinoké D30A 3 4 1 1 1 6 4 0
5 Spandersbosch D30A 3 4 1 1 1 4 3 0
6 Bloemendaal D30A 2 3 2 0 0 5 3 3
7 hdm D30A 3 3 1 0 2 4 5 0
8 Kampong D30A 3 3 1 0 2 4 6 0
9 Laren D30A 3 3 1 0 2 4 7 0
10 Alecto D30A 3 1 0 1 2 7 11 0
11 Schaerweijde D30A 2 1 0 1 1 4 13 0
12 Cartouche D30A 3 0 0 0 3 5 13 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep V.M.H.C. CARTOUCHE D30A 10:30 uit
4 okt hdm D30A 10:30 thuis - Veld 1
11 okt AH & BC D30A 12:15 uit
18 okt HC Bloemendaal D30A 11:00 thuis - Veld 1
25 okt Pinoké D30A n.n.b uit
1 nov Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b thuis
8 nov SV Kampong Hockey D30A n.n.b uit
15 nov Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b thuis
22 nov 't Spandersbosch D30A n.n.b uit
7 mrt L.S.C. ALECTO D30A n.n.b uit
14 mrt Gooische Hockey Club D30A n.n.b thuis
21 mrt HC Bloemendaal D30A n.n.b uit
28 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30A n.n.b thuis
11 apr hdm D30A n.n.b uit
18 apr AH & BC D30A n.n.b thuis
25 apr Pinoké D30A n.n.b thuis
16 mei Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b uit
30 mei SV Kampong Hockey D30A n.n.b thuis
6 jun Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b uit
13 jun 't Spandersbosch D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Kampong D30A Amsterdam D30A 1-3
Schaerweijde D30A Alecto D30A 3-3
Cartouche D30A Bloemendaal D30A 3-4
Laren D30A Rotterdam D30A 1-3
Pinoké D30A Spandersbosch D30A 1-1
hdm D30A Gooische D30A 1-2
zondag 13 september 2020
Bloemendaal D30A hdm D30A 1-0
Gooische D30A Schaerweijde D30A 10-1
Spandersbosch D30A Laren D30A 2-0
Rotterdam D30A Kampong D30A 2-1
Alecto D30A Pinoké D30A 2-5
Amsterdam D30A Cartouche D30A 6-0
zondag 20 september 2020
Rotterdam D30A Amsterdam D30A 3-4
hdm D30A Cartouche D30A 3-2
Laren D30A Alecto D30A 3-2
Kampong D30A Spandersbosch D30A 2-1
Pinoké D30A Gooische D30A 0-1