header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:15 Uit G-hockey G01 M.H.C. Barneveld G1

zondag 20 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
14:25 Thuis Dames 13 Buitenhout MHC D2
 

Heren 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Emiel van der Haar
Aanvoerder Nick Geers
Lijncoördinator Mario Hellemons

Aankomende Speelronde

ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Leerdam H1 Zwaluwen H4 14:45
Maarssen H5 Woerden H2-O 13:00
SCHC H7 Eemvallei H2-O 14:40
SCHC H8 Kampong H28 15:50
Schaerweijde H3 Rijnvliet H3 12:50
Voordaan H12 Barneveld H2-O 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 2 6 2 0 0 18 3 0
2 Leerdam H1 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Voordaan H12 2 6 2 0 0 10 5 0
4 Rijnvliet H3 2 6 2 0 0 6 3 0
5 Zwaluwen H4 2 6 2 0 0 5 2 0
6 Schaerweijde H3 2 3 1 0 1 7 7 0
7 Woerden H2 2 3 1 0 1 5 7 0
8 Maarssen H5 2 0 0 0 2 2 5 0
9 Eemvallei H2 2 0 0 0 2 2 6 0
10 Kampong H28 2 0 0 0 2 2 8 0
11 SCHC H8 2 0 0 0 2 1 8 0
12 SCHC H7 2 0 0 0 2 2 14 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep HC Rijnvliet H3 12:50 thuis - Veld 2
27 sep H.C. Eemvallei H2-O 17:00 uit
4 okt Hockeyclub SCHC H7 12:35 thuis - Veld 4
11 okt Zwaluwen Utrecht H4 14:30 uit
25 okt MMHC Voordaan H12 n.n.b uit
1 nov Hockeyclub SCHC H8 n.n.b thuis
8 nov MHV Maarssen H5 n.n.b uit
15 nov HC Leerdam H1 n.n.b thuis
22 nov MHC Woerden H2 n.n.b uit
7 mrt SV Kampong Hockey H28 n.n.b uit
14 mrt M.H.C. Barneveld H2 n.n.b thuis
21 mrt HC Rijnvliet H3 n.n.b uit
28 mrt H.C. Eemvallei H2 n.n.b thuis
11 apr Hockeyclub SCHC H7 n.n.b uit
18 apr Zwaluwen Utrecht H4 n.n.b thuis
25 apr MMHC Voordaan H12 n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub SCHC H8 n.n.b uit
30 mei MHV Maarssen H5 n.n.b thuis
6 jun HC Leerdam H1 n.n.b uit
13 jun MHC Woerden H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Eemvallei H2-O Rijnvliet H3 1-3
Maarssen H5 Zwaluwen H4 1-2
Schaerweijde H3 Kampong H28 4-0
SCHC H8 Leerdam H1 0-6
Voordaan H12 Woerden H2-O 6-3
SCHC H7 Barneveld H2-O 0-11
zondag 13 september 2020
Kampong H28 Voordaan H12 2-4
Leerdam H1 Maarssen H5 3-1
Zwaluwen H4 Eemvallei H2-O 3-1
Barneveld H2-O Schaerweijde H3 7-3
Woerden H2-O SCHC H8 2-1
Rijnvliet H3 SCHC H7 3-2