header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Heren 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nick Geers
Lijncoördinator Mario Hellemons

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Barneveld H2-O SCHC H7
Kampong H28 Schaerweijde H3
Leerdam H1 SCHC H8
Rijnvliet H3 Eemvallei H2-O
Woerden H2-O Voordaan H12
Zwaluwen H4 Maarssen H5

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 5 15 5 0 0 38 10 0
2 Schaerweijde H3 6 13 4 1 1 28 12 0
3 Leerdam H1 6 12 4 0 2 19 13 0
4 Eemvallei H2 6 10 3 1 2 16 13 0
5 Rijnvliet H3 6 10 3 1 2 18 17 0
6 Kampong H28 6 9 3 0 3 21 14 0
7 Woerden H2 6 8 2 2 2 11 14 0
8 Zwaluwen H4 6 8 2 2 2 10 15 0
9 Voordaan H12 5 7 2 1 2 21 19 0
10 Maarssen H5 6 4 1 1 4 10 22 0
11 SCHC H7 5 1 0 1 4 5 27 0
12 SCHC H8 5 0 0 0 5 5 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt SV Kampong Hockey H28 n.n.b uit
14 mrt M.H.C. Barneveld H2 n.n.b thuis
21 mrt HC Rijnvliet H3 n.n.b uit
28 mrt H.C. Eemvallei H2 n.n.b thuis
11 apr Hockeyclub SCHC H7 n.n.b uit
18 apr Zwaluwen Utrecht H4 n.n.b thuis
25 apr MMHC Voordaan H12 n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub SCHC H8 n.n.b uit
30 mei MHV Maarssen H5 n.n.b thuis
6 jun HC Leerdam H1 n.n.b uit
13 jun MHC Woerden H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Voordaan H12 Woerden H2-O 6-3
SCHC H7 Barneveld H2-O 0-11
SCHC H8 Leerdam H1 0-6
Eemvallei H2-O Rijnvliet H3 1-3
Schaerweijde H3 Kampong H28 4-0
Maarssen H5 Zwaluwen H4 1-2
zondag 13 september 2020
Woerden H2-O SCHC H8 2-1
Zwaluwen H4 Eemvallei H2-O 3-1
Rijnvliet H3 SCHC H7 3-2
Leerdam H1 Maarssen H5 3-1
Kampong H28 Voordaan H12 2-4
Barneveld H2-O Schaerweijde H3 7-3
zondag 20 september 2020
Voordaan H12 Barneveld H2-O 5-7
Maarssen H5 Woerden H2-O 2-2
Leerdam H1 Zwaluwen H4 4-1
SCHC H7 Eemvallei H2-O 1-4
Schaerweijde H3 Rijnvliet H3 5-1
SCHC H8 Kampong H28 1-6
zondag 27 september 2020
Woerden H2-O Leerdam H1 2-1
Eemvallei H2-O Schaerweijde H3 2-2
Rijnvliet H3 Voordaan H12 4-4
Kampong H28 Maarssen H5 8-1
Zwaluwen H4 SCHC H7 1-1
zondag 4 oktober 2020
Woerden H2-O Zwaluwen H4 2-2
Schaerweijde H3 SCHC H7 8-1
Leerdam H1 Kampong H28 4-3
Voordaan H12 Eemvallei H2-O 2-3
Maarssen H5 Barneveld H2-O 1-7
SCHC H8 Rijnvliet H3 1-7
zondag 11 oktober 2020
Kampong H28 Woerden H2-O 2-0
Barneveld H2-O Leerdam H1 6-1
Zwaluwen H4 Schaerweijde H3 1-6
Eemvallei H2-O SCHC H8 5-2
Rijnvliet H3 Maarssen H5 0-4