header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Heren 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Reinier Derksen
Aanvoerder Sebastiaan Smit
Lijncoördinator Mario Hellemons

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Hoevelaken H1 Laren H2-O 14:30
Kampong H22 Kampong H21 11:00
SCHC H6 Fletiomare H3 13:10
Schaerweijde H2-O Rijnvliet H2-O 11:15
USHC H7 Kampong H23 11:40
Voordaan H10 Kampong H24 17:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet H2 3 9 3 0 0 7 1 0
2 USHC H7 3 7 2 1 0 10 7 0
3 Voordaan H10 3 7 2 1 0 7 4 0
4 Schaerweijde H2 3 7 2 1 0 5 3 0
5 Hoevelaken H1 3 6 2 0 1 10 7 0
6 Laren H2 3 4 1 1 1 4 3 0
7 Fletiomare H3 3 3 1 0 2 11 8 0
8 Kampong H22 3 3 1 0 2 5 12 0
9 Kampong H24 3 2 0 2 1 3 4 0
10 SCHC H6 3 2 0 2 1 3 4 0
11 Kampong H21 3 0 0 0 3 6 12 0
12 Kampong H23 3 0 0 0 3 2 8 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep HC Rijnvliet H2 11:15 thuis - Veld 5
4 okt Larensche Mixed Hockey Club H2 12:30 uit
11 okt M.H.C. Hoevelaken H1 12:35 thuis - Veld 2
25 okt Hockeyclub SCHC H6 n.n.b thuis
1 nov U.S.H.C. H7 n.n.b uit
8 nov SV Kampong Hockey H22 n.n.b thuis
15 nov MMHC Voordaan H10 n.n.b uit
22 nov MHC Fletiomare H3 n.n.b thuis
7 mrt SV Kampong Hockey H24 n.n.b thuis
14 mrt SV Kampong Hockey H21 n.n.b uit
21 mrt SV Kampong Hockey H23 n.n.b thuis
28 mrt HC Rijnvliet H2 n.n.b uit
11 apr Larensche Mixed Hockey Club H2 n.n.b thuis
18 apr M.H.C. Hoevelaken H1 n.n.b uit
25 apr Hockeyclub SCHC H6 n.n.b uit
16 mei U.S.H.C. H7 n.n.b thuis
30 mei SV Kampong Hockey H22 n.n.b uit
6 jun MMHC Voordaan H10 n.n.b thuis
13 jun MHC Fletiomare H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Kampong H24 Schaerweijde H2-O 1-1
Rijnvliet H2-O SCHC H6 1-0
Fletiomare H3 USHC H7 2-4
Kampong H23 Laren H2-O 0-2
Kampong H21 Hoevelaken H1 2-6
Voordaan H10 Kampong H22 3-2
zondag 13 september 2020
Kampong H22 Fletiomare H3 2-9
Hoevelaken H1 Kampong H23 4-1
USHC H7 Kampong H24 2-2
SCHC H6 Voordaan H10 2-2
Schaerweijde H2-O Kampong H21 2-1
Laren H2-O Rijnvliet H2-O 1-2
zondag 20 september 2020
Rijnvliet H2-O Hoevelaken H1 4-0
Fletiomare H3 Voordaan H10 0-2
Kampong H21 USHC H7 3-4
Kampong H23 Schaerweijde H2-O 1-2
Laren H2-O SCHC H6 1-1
Kampong H24 Kampong H22 0-1