header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 14

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maartje Veerbeek
Trainer Alexander Louzada
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen D2 6 18 6 0 0 29 2 0
2 Kampong D22 6 14 4 2 0 11 0 0
3 Zwaluwen D8 6 12 4 0 2 13 15 0
4 Kampong D27 6 11 3 2 1 14 5 0
5 Spandersbosch D4 6 9 3 0 3 10 15 0
6 Schaerweijde D14 5 8 2 2 1 11 6 0
7 Maarssen D8 4 7 2 1 1 9 12 0
8 Voordaan D16 6 4 1 1 4 12 19 0
9 Fletiomare D4 6 3 1 0 5 8 14 0
10 Voordaan D13 4 3 1 0 3 6 14 0
11 Rijnvliet D6 6 3 1 0 5 8 20 0
12 SCHC D5 5 2 0 2 3 4 13 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 mei Schaerweijde 3e Trainingsmoment D Groep 1 10:45 thuis - Veld 5
23 mei Schaerweijde 3e Trainingsmoment D Groep 1 10:45 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Voordaan D13 Kampong D22 0-4
Zwaluwen D8 Schaerweijde D14 3-2
Voordaan D16 Huizen D2-O 0-7
Spandersbosch D4 Kampong D27 0-6
Fletiomare D4 Rijnvliet D6 3-1
zondag 13 september 2020
Kampong D22 Fletiomare D4 1-0
Rijnvliet D6 Voordaan D16 1-6
Huizen D2-O Spandersbosch D4 4-0
Kampong D27 Zwaluwen D8 0-1
Schaerweijde D14 SCHC D5 4-1
zondag 20 september 2020
Fletiomare D4 Maarssen D8 3-4
Kampong D22 Rijnvliet D6 1-0
Zwaluwen D8 Huizen D2-O 0-8
Spandersbosch D4 Voordaan D16 2-1
SCHC D5 Kampong D27 1-1
zondag 27 september 2020
Kampong D27 Voordaan D13 5-3
Maarssen D8 Kampong D22 0-5
Huizen D2-O SCHC D5 4-0
Schaerweijde D14 Fletiomare D4 3-0
Voordaan D16 Zwaluwen D8 1-4
Rijnvliet D6 Spandersbosch D4 0-6
zondag 4 oktober 2020
Maarssen D8 Rijnvliet D6 3-2
Zwaluwen D8 Spandersbosch D4 4-0
Kampong D22 Schaerweijde D14 0-0
SCHC D5 Voordaan D16 2-2
Voordaan D13 Huizen D2-O 0-3
Fletiomare D4 Kampong D27 0-2
zondag 11 oktober 2020
Spandersbosch D4 SCHC D5 2-0
Rijnvliet D6 Zwaluwen D8 4-1
Voordaan D16 Voordaan D13 2-3
Schaerweijde D14 Maarssen D8 2-2
Kampong D27 Kampong D22 0-0
Huizen D2-O Fletiomare D4 3-2