header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 12

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Emma Westerink
Trainer Mees van den Berg
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Kampong D24 Rijnvliet D5
Montfoort D2-O USHC D12
Schaerweijde D12 Voordaan D15
Voordaan D14 Maarssen D5
Weesp D5 USHC D14
Zwaluwen D9 Kampong D23

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D23 6 18 6 0 0 35 2 0
2 USHC D14 6 15 5 0 1 16 8 0
3 Kampong D24 6 12 4 0 2 24 6 0
4 Rijnvliet D5 5 12 4 0 1 19 10 0
5 Voordaan D14 6 10 3 1 2 15 7 0
6 Maarssen D5 6 10 3 1 2 14 8 0
7 Voordaan D15 6 9 3 0 3 23 9 0
8 Zwaluwen D9 6 6 2 0 4 6 21 0
9 Weesp D5 5 3 1 0 4 6 19 0
10 USHC D12 5 3 1 0 4 4 17 0
11 Schaerweijde D12 6 3 1 0 5 8 36 0
12 Montfoort D2 5 0 0 0 5 4 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MMHC Voordaan D15 n.n.b thuis
14 mrt U.S.H.C. D12 n.n.b uit
21 mrt U.S.H.C. D14 n.n.b thuis
28 mrt HC Rijnvliet D5 n.n.b uit
11 apr SV Kampong Hockey D23 n.n.b thuis
18 apr SV Kampong Hockey D24 n.n.b uit
25 apr M.H.C. Weesp D5 n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub Montfoort D2 n.n.b uit
30 mei Zwaluwen Utrecht D9 n.n.b uit
6 jun MMHC Voordaan D14 n.n.b thuis
13 jun MHV Maarssen D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Kampong D23 Zwaluwen D9 8-0
Maarssen D5 Voordaan D14 1-1
Voordaan D15 Schaerweijde D12 13-0
USHC D14 Weesp D5 3-0
Rijnvliet D5 Kampong D24 3-2
zondag 13 september 2020
Schaerweijde D12 USHC D12 2-3
Voordaan D14 Voordaan D15 2-1
Kampong D24 Kampong D23 0-3
Zwaluwen D9 Maarssen D5 0-2
Montfoort D2-O USHC D14 1-5
zondag 20 september 2020
Kampong D23 Weesp D5 8-0
Kampong D24 Zwaluwen D9 3-0
USHC D12 Voordaan D14 0-7
Rijnvliet D5 Montfoort D2-O 9-1
USHC D14 Schaerweijde D12 2-1
Voordaan D15 Maarssen D5 1-3
zondag 27 september 2020
Zwaluwen D9 Voordaan D15 1-5
Maarssen D5 USHC D12 5-0
Voordaan D14 USHC D14 3-0
Montfoort D2-O Kampong D23 1-7
Weesp D5 Kampong D24 0-3
Schaerweijde D12 Rijnvliet D5 4-2
zondag 4 oktober 2020
Rijnvliet D5 Voordaan D14 3-2
Weesp D5 Zwaluwen D9 3-4
Kampong D23 Schaerweijde D12 7-1
USHC D12 Voordaan D15 1-2
USHC D14 Maarssen D5 4-2
Kampong D24 Montfoort D2-O 7-0
zondag 11 oktober 2020
Maarssen D5 Rijnvliet D5 1-2
Schaerweijde D12 Kampong D24 0-9
Voordaan D14 Kampong D23 0-2
Montfoort D2-O Weesp D5 1-3
Zwaluwen D9 USHC D12 1-0
Voordaan D15 USHC D14 1-2