header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 09

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Myrthe van de Kamp
Keeper Myrthe van de Kamp
Trainer Sebastiaan Houweling
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Rijnvliet D3 Nieuwegein D5
SCHC D4 Schaerweijde D9
Schaerweijde D11 Zwaluwen D6
USHC D9 Fletiomare D3
Voordaan D12 Kromhouters D3
Voordaan D9 Maarssen D4

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D5 6 18 6 0 0 51 5 0
2 USHC D9 6 13 4 1 1 14 9 0
3 Rijnvliet D3 5 12 4 0 1 25 11 0
4 SCHC D4 6 12 4 0 2 14 12 0
5 Voordaan D12 6 10 3 1 2 10 9 0
6 Schaerweijde D9 6 9 2 3 1 13 10 0
7 Kromhouters D3 6 7 2 1 3 7 13 0
8 Voordaan D9 6 7 2 1 3 12 21 0
9 Maarssen D4 6 7 2 1 3 7 18 0
10 Zwaluwen D6 6 3 1 0 5 9 16 0
11 Fletiomare D3 5 3 1 0 4 5 12 0
12 Schaerweijde D11 6 0 0 0 6 4 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 dec !Reservering 09:45 thuis - Veld 1
7 mrt Hockeyclub SCHC D4 n.n.b uit
14 mrt MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
21 mrt MHV Maarssen D4 n.n.b uit
28 mrt HC Rijnvliet D3 n.n.b thuis
11 apr MHC Fletiomare D3 n.n.b thuis
18 apr THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit
25 apr Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
16 mei MHCN D5 n.n.b uit
30 mei Schaerweijde D11 n.n.b thuis
6 jun MMHC Voordaan D12 n.n.b uit
13 jun U.S.H.C. D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Maarssen D4 Voordaan D9 1-5
Schaerweijde D9 SCHC D4 3-2
Fletiomare D3 USHC D9 1-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D11 3-0
Kromhouters D3 Voordaan D12 0-4
Nieuwegein D5 Rijnvliet D3 6-2
zondag 13 september 2020
Voordaan D12 Zwaluwen D6 2-1
Rijnvliet D3 Maarssen D4 8-0
SCHC D4 Fletiomare D3 3-0
Voordaan D9 Schaerweijde D9 1-1
Schaerweijde D11 Nieuwegein D5 0-15
USHC D9 Kromhouters D3 4-1
zondag 20 september 2020
Kromhouters D3 SCHC D4 0-1
Nieuwegein D5 Voordaan D12 7-2
Schaerweijde D11 Rijnvliet D3 2-9
Schaerweijde D9 Maarssen D4 1-1
Fletiomare D3 Voordaan D9 3-1
Zwaluwen D6 USHC D9 1-5
zondag 27 september 2020
USHC D9 Nieuwegein D5 1-6
Maarssen D4 Fletiomare D3 2-1
Voordaan D12 Schaerweijde D11 2-0
SCHC D4 Zwaluwen D6 4-1
Voordaan D9 Kromhouters D3 2-3
Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 5-3
zondag 4 oktober 2020
Fletiomare D3 Schaerweijde D9 0-4
Nieuwegein D5 SCHC D4 6-0
Zwaluwen D6 Voordaan D9 2-3
Voordaan D12 Rijnvliet D3 0-1
Schaerweijde D11 USHC D9 0-2
Kromhouters D3 Maarssen D4 2-1
zondag 11 oktober 2020
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 1-1
SCHC D4 Schaerweijde D11 4-2
Maarssen D4 Zwaluwen D6 2-1
Voordaan D9 Nieuwegein D5 0-11
USHC D9 Voordaan D12 0-0