header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:15 Uit G-hockey G01 M.H.C. Barneveld G1

zondag 20 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
14:25 Thuis Dames 13 Buitenhout MHC D2
 

Dames 09

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Myrthe van de Kamp
Keeper Myrthe van de Kamp
Trainer Sebastiaan Houweling
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D3 Voordaan D9 12:45
Kromhouters D3 SCHC D4 12:30
Nieuwegein D5 Voordaan D12 14:45
Schaerweijde D11 Rijnvliet D3 16:15
Schaerweijde D9 Maarssen D4 13:05
Zwaluwen D6 USHC D9 13:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein D5 2 6 2 0 0 21 2 0
2 Voordaan D12 2 6 2 0 0 6 1 0
3 USHC D9 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Voordaan D9 2 4 1 1 0 6 2 0
5 Schaerweijde D9 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Rijnvliet D3 2 3 1 0 1 10 6 0
7 SCHC D4 2 3 1 0 1 5 3 0
8 Zwaluwen D6 2 3 1 0 1 4 2 0
9 Fletiomare D3 2 0 0 0 2 1 5 0
10 Kromhouters D3 2 0 0 0 2 1 8 0
11 Maarssen D4 2 0 0 0 2 1 13 0
12 Schaerweijde D11 2 0 0 0 2 0 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep MHV Maarssen D4 13:05 thuis - Veld 5
27 sep HC Rijnvliet D3 10:15 uit
4 okt MHC Fletiomare D3 14:45 uit
11 okt THCC De Kromhouters D3 n.n.b thuis
25 okt Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b uit
1 nov MHCN D5 n.n.b thuis
8 nov Schaerweijde D11 n.n.b uit
15 nov MMHC Voordaan D12 n.n.b thuis
22 nov U.S.H.C. D9 n.n.b uit
7 mrt Hockeyclub SCHC D4 n.n.b uit
14 mrt MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
21 mrt MHV Maarssen D4 n.n.b uit
28 mrt HC Rijnvliet D3 n.n.b thuis
11 apr MHC Fletiomare D3 n.n.b thuis
18 apr THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit
25 apr Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
16 mei MHCN D5 n.n.b uit
30 mei Schaerweijde D11 n.n.b thuis
6 jun MMHC Voordaan D12 n.n.b uit
13 jun U.S.H.C. D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Fletiomare D3 USHC D9 1-2
Maarssen D4 Voordaan D9 1-5
Schaerweijde D9 SCHC D4 3-2
Kromhouters D3 Voordaan D12 0-4
Nieuwegein D5 Rijnvliet D3 6-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D11 3-0
zondag 13 september 2020
SCHC D4 Fletiomare D3 3-0
Schaerweijde D11 Nieuwegein D5 0-15
Voordaan D9 Schaerweijde D9 1-1
Voordaan D12 Zwaluwen D6 2-1
USHC D9 Kromhouters D3 4-1
Rijnvliet D3 Maarssen D4 8-0