header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 08

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Liza van der Linden
Trainer Alexander Louzada
Trainer Alexander Mullié
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Dorsteti D2 USHC D10
Lelystad D2-O Schaerweijde D6
Leusden D2 Phoenix D7
Voordaan D11 Schaerweijde D8
Weesp D4 Spitsbergen D2-O
Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen D2 6 18 6 0 0 28 5 0
2 Dorsteti D2 6 18 6 0 0 29 7 0
3 Lelystad D2 6 10 3 1 2 29 16 0
4 Schaerweijde D6 6 10 3 1 2 22 18 0
5 Rijnvliet D2 5 9 3 0 2 8 6 0
6 Phoenix D7 6 8 2 2 2 8 15 0
7 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3 20 19 0
8 Weesp D4 6 7 2 1 3 8 17 0
9 Leusden D2 5 4 1 1 3 7 13 0
10 Zwaluwen D7 6 4 1 1 4 12 21 0
11 Voordaan D11 6 4 1 1 4 8 20 0
12 USHC D10 6 1 0 1 5 6 28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
14 mrt Dorsteti D2 n.n.b thuis
21 mrt M.H.C. Weesp D4 n.n.b uit
28 mrt Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis
11 apr M.H.C. LELYSTAD D2 n.n.b uit
18 apr Schaerweijde D6 n.n.b thuis
25 apr HC Rijnvliet D2 n.n.b uit
16 mei VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
30 mei U.S.H.C. D10 n.n.b uit
6 jun MHC Leusden D2 n.n.b uit
13 jun SV Phoenix D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Phoenix D7 Leusden D2 0-0
Schaerweijde D6 Lelystad D2-O 6-6
Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0
Schaerweijde D8 Voordaan D11 1-1
USHC D10 Dorsteti D2 2-5
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 3-1
zondag 13 september 2020
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 6-0
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-7
Weesp D4 USHC D10 4-0
Leusden D2 Schaerweijde D6 3-2
Lelystad D2-O Rijnvliet D2-O 1-2
Voordaan D11 Phoenix D7 1-3
zondag 20 september 2020
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 0-1
Voordaan D11 Leusden D2 3-2
Phoenix D7 Dorsteti D2 1-6
Schaerweijde D8 Weesp D4 5-0
Spitsbergen D2-O Lelystad D2-O 3-2
USHC D10 Zwaluwen D7 2-2
zondag 27 september 2020
Lelystad D2-O USHC D10 9-0
Dorsteti D2 Voordaan D11 5-2
Weesp D4 Phoenix D7 2-2
Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 0-7
Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 1-5
zondag 4 oktober 2020
Phoenix D7 Zwaluwen D7 2-1
USHC D10 Schaerweijde D6 2-6
Voordaan D11 Weesp D4 1-2
Dorsteti D2 Leusden D2 4-2
Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 3-1
Schaerweijde D8 Lelystad D2-O 5-6
zondag 11 oktober 2020
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 6-2
Leusden D2 Spitsbergen D2-O 0-4
Lelystad D2-O Phoenix D7 5-0
Weesp D4 Dorsteti D2 0-3
Zwaluwen D7 Voordaan D11 7-0
Rijnvliet D2-O USHC D10 2-0