header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anneloes Hogenhuis
Aanvoerder Jochebed Rovers
Aanvoerder Sarah Termeulen
Trainer Robert Hehakaya
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
IJsseloever D3 USHC D11
Kampong D21 Kampong D20
Nieuwegein D4 Zwaluwen D5
Rijnvliet D4 Phoenix D8
Schaerweijde D10 Voordaan D10
Schaerweijde D7 Schaerweijde D5

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet D4 6 13 4 1 1 19 14 0
2 Voordaan D10 4 12 4 0 0 20 3 0
3 Schaerweijde D7 5 11 3 2 0 22 4 0
4 Kampong D20 6 10 3 1 2 22 9 0
5 Kampong D21 4 10 3 1 0 13 2 0
6 IJsseloever D3 6 8 2 2 2 19 14 0
7 Zwaluwen D5 5 8 2 2 1 17 12 0
8 Phoenix D8 6 8 2 2 2 9 10 0
9 Schaerweijde D5 6 7 2 1 3 8 13 0
10 Nieuwegein D4 6 3 1 0 5 11 26 0
11 Schaerweijde D10 6 3 1 0 5 4 32 0
12 USHC D11 6 0 0 0 6 1 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Schaerweijde D5 n.n.b thuis
14 mrt U.S.H.C. D11 n.n.b uit
21 mrt SV Phoenix D8 n.n.b thuis
28 mrt Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
11 apr MMHC Voordaan D10 n.n.b thuis
18 apr MHCN D4 n.n.b uit
25 apr HC Rijnvliet D4 n.n.b thuis
16 mei HC IJsseloever D3 n.n.b uit
30 mei Schaerweijde D10 n.n.b uit
6 jun SV Kampong Hockey D21 n.n.b thuis
13 jun SV Kampong Hockey D20 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Zwaluwen D5 Nieuwegein D4 5-2
Kampong D20 Kampong D21 1-2
USHC D11 IJsseloever D3 0-4
Voordaan D10 Schaerweijde D10 6-0
Phoenix D8 Rijnvliet D4 1-3
Schaerweijde D5 Schaerweijde D7 3-3
zondag 13 september 2020
Nieuwegein D4 Voordaan D10 0-5
Kampong D21 Schaerweijde D5 3-0
Schaerweijde D7 USHC D11 5-0
IJsseloever D3 Phoenix D8 1-1
Rijnvliet D4 Zwaluwen D5 4-3
Schaerweijde D10 Kampong D20 0-10
zondag 20 september 2020
Nieuwegein D4 Schaerweijde D10 8-0
Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-5
USHC D11 Kampong D21 0-7
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-3
Schaerweijde D5 Kampong D20 1-4
Voordaan D10 Rijnvliet D4 5-1
zondag 27 september 2020
Schaerweijde D10 Schaerweijde D5 0-2
IJsseloever D3 Voordaan D10 2-4
Rijnvliet D4 Nieuwegein D4 2-1
Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 1-1
Kampong D20 USHC D11 5-0
Kampong D21 Phoenix D8 1-1
zondag 4 oktober 2020
Phoenix D8 Kampong D20 4-0
USHC D11 Schaerweijde D5 1-2
Nieuwegein D4 IJsseloever D3 0-6
Rijnvliet D4 Schaerweijde D10 6-1
zondag 11 oktober 2020
Schaerweijde D5 Phoenix D8 0-2
IJsseloever D3 Rijnvliet D4 3-3
Schaerweijde D10 USHC D11 3-0
Schaerweijde D7 Nieuwegein D4 8-0
Kampong D20 Zwaluwen D5 2-2