header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sara Klein
Aanvoerder Luca Vervuurt
Trainer Mario Hellemons
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Buitenhout D1 Kampong D17
Maarssen D2 Kampong D14
Phoenix D6 Zwaluwen D4
Shinty D2-O Schaerweijde D4
USHC D5 Woerden D2-O
Voordaan D8 Hilversum D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen D2 6 14 4 2 0 11 5 0
2 Voordaan D8 6 13 4 1 1 11 5 0
3 USHC D5 6 12 3 3 0 9 4 0
4 Shinty D2 6 11 3 2 1 19 8 0
5 Phoenix D6 6 10 3 1 2 13 7 0
6 Kampong D17 6 10 2 4 0 13 9 0
7 Buitenhout D1 6 9 3 0 3 12 7 0
8 Woerden D2 6 8 2 2 2 10 8 0
9 Kampong D14 6 7 1 4 1 8 8 0
10 Schaerweijde D4 6 4 1 1 4 7 18 0
11 Zwaluwen D4 6 0 0 0 6 6 22 0
12 Hilversum D2 6 0 0 0 6 1 19 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt DMHC Shinty D2 n.n.b uit
14 mrt U.S.H.C. D5 n.n.b thuis
21 mrt MMHC Voordaan D8 n.n.b uit
28 mrt Buitenhout MHC D1 n.n.b thuis
11 apr SV Kampong Hockey D17 n.n.b uit
18 apr HMHC D2 n.n.b thuis
25 apr MHC Woerden D2 n.n.b uit
16 mei SV Phoenix D6 n.n.b thuis
30 mei SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
6 jun Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b uit
13 jun MHV Maarssen D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Kampong D14 Maarssen D2 1-1
Woerden D2-O USHC D5 0-1
Zwaluwen D4 Phoenix D6 0-4
Kampong D17 Buitenhout D1 2-0
Hilversum D2-O Voordaan D8 0-2
Schaerweijde D4 Shinty D2-O 1-8
zondag 13 september 2020
Voordaan D8 Woerden D2-O 1-1
USHC D5 Schaerweijde D4 2-1
Shinty D2-O Kampong D14 2-2
Maarssen D2 Zwaluwen D4 5-2
Phoenix D6 Kampong D17 1-1
Buitenhout D1 Hilversum D2-O 4-0
zondag 20 september 2020
Zwaluwen D4 Shinty D2-O 1-3
Hilversum D2-O Kampong D17 1-3
Maarssen D2 Phoenix D6 1-0
Schaerweijde D4 Voordaan D8 0-2
Kampong D14 USHC D5 1-1
Woerden D2-O Buitenhout D1 2-1
zondag 27 september 2020
Kampong D17 Woerden D2-O 3-3
USHC D5 Zwaluwen D4 3-0
Phoenix D6 Hilversum D2-O 5-0
Voordaan D8 Kampong D14 3-2
Buitenhout D1 Schaerweijde D4 3-0
Shinty D2-O Maarssen D2 1-2
zondag 4 oktober 2020
Woerden D2-O Hilversum D2-O 3-0
Shinty D2-O Phoenix D6 4-1
Schaerweijde D4 Kampong D17 3-3
Kampong D14 Buitenhout D1 1-0
Zwaluwen D4 Voordaan D8 1-3
Maarssen D2 USHC D5 1-1
zondag 11 oktober 2020
Voordaan D8 Maarssen D2 0-1
Kampong D17 Kampong D14 1-1
Buitenhout D1 Zwaluwen D4 4-2
Hilversum D2-O Schaerweijde D4 0-2
Phoenix D6 Woerden D2-O 2-1
USHC D5 Shinty D2-O 1-1