header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:15 Uit G-hockey G01 M.H.C. Barneveld G1

zondag 20 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
14:25 Thuis Dames 13 Buitenhout MHC D2
 

Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sara Klein
Aanvoerder Luca Vervuurt
Trainer Mario Hellemons
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Hilversum D2-O Kampong D17 16:15
Kampong D14 USHC D5 9:00
Maarssen D2 Phoenix D6 10:45
Schaerweijde D4 Voordaan D8 10:45
Woerden D2-O Buitenhout D1 13:00
Zwaluwen D4 Shinty D2-O 11:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 USHC D5 2 6 2 0 0 3 1 0
2 Shinty D2 2 4 1 1 0 10 3 0
3 Phoenix D6 2 4 1 1 0 5 1 0
4 Maarssen D2 2 4 1 1 0 6 3 0
5 Kampong D17 2 4 1 1 0 3 1 0
6 Voordaan D8 2 4 1 1 0 3 1 0
7 Buitenhout D1 2 3 1 0 1 4 2 0
8 Kampong D14 2 2 0 2 0 3 3 0
9 Woerden D2 2 1 0 1 1 1 2 0
10 Hilversum D2 2 0 0 0 2 0 6 0
11 Zwaluwen D4 2 0 0 0 2 2 9 0
12 Schaerweijde D4 2 0 0 0 2 2 10 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep MMHC Voordaan D8 10:45 thuis - Veld 4
27 sep Buitenhout MHC D1 14:30 uit
4 okt SV Kampong Hockey D17 10:45 thuis - Veld 4
11 okt HMHC D2 14:45 uit
25 okt MHC Woerden D2 n.n.b thuis
1 nov SV Phoenix D6 n.n.b uit
8 nov SV Kampong Hockey D14 n.n.b uit
15 nov Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b thuis
22 nov MHV Maarssen D2 n.n.b uit
7 mrt DMHC Shinty D2 n.n.b uit
14 mrt U.S.H.C. D5 n.n.b thuis
21 mrt MMHC Voordaan D8 n.n.b uit
28 mrt Buitenhout MHC D1 n.n.b thuis
11 apr SV Kampong Hockey D17 n.n.b uit
18 apr HMHC D2 n.n.b thuis
25 apr MHC Woerden D2 n.n.b uit
16 mei SV Phoenix D6 n.n.b thuis
30 mei SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
6 jun Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b uit
13 jun MHV Maarssen D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Zwaluwen D4 Phoenix D6 0-4
Hilversum D2-O Voordaan D8 0-2
Schaerweijde D4 Shinty D2-O 1-8
Woerden D2-O USHC D5 0-1
Kampong D14 Maarssen D2 1-1
Kampong D17 Buitenhout D1 2-0
zondag 13 september 2020
Buitenhout D1 Hilversum D2-O 4-0
Shinty D2-O Kampong D14 2-2
Maarssen D2 Zwaluwen D4 5-2
Voordaan D8 Woerden D2-O 1-1
USHC D5 Schaerweijde D4 2-1
Phoenix D6 Kampong D17 1-1