header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Peter Jan Lever
ass. Coach Godert von Weiler
Aanvoerder Annemartijn de Koning
Trainer Peter Jan Lever
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Alecto D2-O Voordaan D2-O 10:45
Amsterdam D3 Hurley D4 9:00
AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 12:55
Klein Zwitserland D2-O HUDITO D2-O 12:45
Leiden-Leidse Studs D2-O VVV D2-O 12:30
Leonidas D4 Pinoké D4 10:55

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D2 3 7 2 1 0 8 2 0
2 Hurley D4 3 7 2 1 0 4 1 0
3 Klein Zwitserland D2 2 6 2 0 0 4 1 0
4 Voordaan D2 3 5 1 2 0 12 4 0
5 HUDITO D2 2 4 1 1 0 3 2 0
6 Schaerweijde D2 3 4 1 1 1 4 7 0
7 Amsterdam D3 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Pinoké D4 2 3 1 0 1 3 4 0
9 Alecto D2 3 2 0 2 1 3 4 0
10 Leonidas D4 3 1 0 1 2 4 6 0
11 Leiden D2 3 1 0 1 2 2 6 0
12 AthenA D2 3 0 0 0 3 2 12 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep HC Athena D2 12:55 uit
4 okt L.S.C. ALECTO D2 11:00 thuis - Veld 2
11 okt AH & BC D3 14:00 uit
25 okt Klein Zwitserland D2 n.n.b thuis
1 nov Pinoké D4 n.n.b uit
8 nov D.H.C. Hudito D2 n.n.b thuis
15 nov THC Hurley D4 n.n.b uit
22 nov MMHC Voordaan D2 n.n.b thuis
7 mrt R.H.V. Leonidas D4 n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis
21 mrt LOHC D2 n.n.b uit
28 mrt HC Athena D2 n.n.b thuis
11 apr L.S.C. ALECTO D2 n.n.b uit
18 apr AH & BC D3 n.n.b thuis
25 apr Klein Zwitserland D2 n.n.b uit
16 mei Pinoké D4 n.n.b thuis
30 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
6 jun THC Hurley D4 n.n.b thuis
13 jun MMHC Voordaan D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Schaerweijde D2-O Leonidas D4 2-2
Voordaan D2-O VVV D2-O 1-1
Klein Zwitserland D2-O Amsterdam D3 2-0
HUDITO D2-O AthenA D2-O 2-1
Pinoké D4 Alecto D2-O 2-1
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
zondag 13 september 2020
Leiden-Leidse Studs D2-O Voordaan D2-O 2-2
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2-O 1-2
Alecto D2-O HUDITO D2-O 1-1
Amsterdam D3 Pinoké D4 3-1
AthenA D2-O Hurley D4 0-1
VVV D2-O Schaerweijde D2-O 5-0
zondag 20 september 2020
Voordaan D2-O AthenA D2-O 9-1
VVV D2-O Leonidas D4 2-1
Hurley D4 Alecto D2-O 1-1
Schaerweijde D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0