header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Peter Jan Lever
ass. Coach Godert von Weiler
Aanvoerder Annemartijn de Koning
Trainer Peter Jan Lever
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Alecto D2-O Pinoké D4
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2-O
AthenA D2-O HUDITO D2-O
Leiden-Leidse Studs D2-O Hurley D4
Leonidas D4 Schaerweijde D2-O
VVV D2-O Voordaan D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D2 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Klein Zwitserland D2 5 13 4 1 0 11 2 0
3 Hurley D4 6 13 4 1 1 8 7 0
4 Voordaan D2 6 11 3 2 1 18 6 0
5 Schaerweijde D2 6 10 3 1 2 9 12 0
6 Leonidas D4 6 8 2 2 2 14 12 0
7 Amsterdam D3 5 6 2 0 3 6 7 0
8 Pinoké D4 5 6 2 0 3 8 13 0
9 HUDITO D2 5 5 1 2 2 9 10 0
10 Leiden D2 5 5 1 2 2 9 10 0
11 Alecto D2 6 2 0 2 4 5 14 0
12 AthenA D2 6 0 0 0 6 6 23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt R.H.V. Leonidas D4 n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis
21 mrt LOHC D2 n.n.b uit
28 mrt HC Athena D2 n.n.b thuis
11 apr L.S.C. ALECTO D2 n.n.b uit
18 apr AH & BC D3 n.n.b thuis
25 apr Klein Zwitserland D2 n.n.b uit
16 mei Pinoké D4 n.n.b thuis
30 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
6 jun THC Hurley D4 n.n.b thuis
13 jun MMHC Voordaan D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Schaerweijde D2-O Leonidas D4 2-2
Klein Zwitserland D2-O Amsterdam D3 2-0
Pinoké D4 Alecto D2-O 2-1
HUDITO D2-O AthenA D2-O 2-1
Voordaan D2-O VVV D2-O 1-1
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
zondag 13 september 2020
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2-O 1-2
Leiden-Leidse Studs D2-O Voordaan D2-O 2-2
Amsterdam D3 Pinoké D4 3-1
Alecto D2-O HUDITO D2-O 1-1
VVV D2-O Schaerweijde D2-O 5-0
AthenA D2-O Hurley D4 0-1
zondag 20 september 2020
VVV D2-O Leonidas D4 2-1
Hurley D4 Alecto D2-O 1-1
Schaerweijde D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
Voordaan D2-O AthenA D2-O 9-1
zondag 27 september 2020
AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 2-3
Leonidas D4 Pinoké D4 4-1
Alecto D2-O Voordaan D2-O 1-4
Klein Zwitserland D2-O HUDITO D2-O 1-1
Amsterdam D3 Hurley D4 0-1
zondag 4 oktober 2020
Leiden-Leidse Studs D2-O Leonidas D4 2-2
HUDITO D2-O Pinoké D4 2-3
Voordaan D2-O Amsterdam D3 2-0
VVV D2-O AthenA D2-O 3-0
Hurley D4 Klein Zwitserland D2-O 0-5
Schaerweijde D2-O Alecto D2-O 1-0
zondag 11 oktober 2020
Alecto D2-O VVV D2-O 1-5
Klein Zwitserland D2-O Voordaan D2-O 1-0
Leonidas D4 HUDITO D2-O 4-3
Pinoké D4 Hurley D4 1-3
AthenA D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-5
Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O 3-1