header-schaer-website-v6.jpg
 

Jongens B06 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Dick van Eijck
Coach Menno Wolf
Manager Susanne Hendriksen
Trainer Bas van den Berg
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Irene Giesberts
Technisch coördinator Jop Ekering
Technisch Manager Lenie Pierik

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde JB6 12 24 6 6 0 28 12 0
2 Gooische JB6 12 20 5 5 2 19 20 0
3 Laren JB5 12 19 6 1 5 31 26 0
4 Hilversum JB3 12 17 4 5 3 24 20 0
5 Shinty JB4 12 14 4 2 6 26 23 0
6 Nieuwegein JB2 12 13 3 4 5 17 24 0
7 Soest JB3 12 7 2 1 9 15 35 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 7 december 2019
Soest JB3 Hilversum JB3 1-2
Laren JB5 Shinty JB4 1-6
Hilversum JB3 Nieuwegein JB2 2-2
Nieuwegein JB2 Soest JB3 4-0
Schaerweijde JB6 Shinty JB4 2-1
Schaerweijde JB6 Laren JB5 6-0
zaterdag 14 december 2019
Soest JB3 Schaerweijde JB6 2-2
Laren JB5 Schaerweijde JB6 0-4
Laren JB5 Soest JB3 1-2
zondag 15 december 2019
Shinty JB4 Gooische JB6 0-0
Nieuwegein JB2 Gooische JB6 0-2
Shinty JB4 Nieuwegein JB2 2-0
zaterdag 11 januari 2020
Soest JB3 Shinty JB4 3-2
Schaerweijde JB6 Nieuwegein JB2 3-0
Nieuwegein JB2 Hilversum JB3 2-1
Gooische JB6 Shinty JB4 2-0
Soest JB3 Gooische JB6 2-4
Hilversum JB3 Schaerweijde JB6 2-2
zaterdag 18 januari 2020
Laren JB5 Gooische JB6 4-1
Shinty JB4 Soest JB3 6-2
Laren JB5 Nieuwegein JB2 2-0
Hilversum JB3 Soest JB3 3-0
Hilversum JB3 Shinty JB4 4-1
Gooische JB6 Nieuwegein JB2 3-3
zondag 26 januari 2020
Nieuwegein JB2 Schaerweijde JB6 2-2
Shinty JB4 Schaerweijde JB6 0-1
Gooische JB6 Laren JB5 0-6
Nieuwegein JB2 Shinty JB4 2-2
Laren JB5 Hilversum JB3 3-3
Hilversum JB3 Gooische JB6 0-1
zondag 2 februari 2020
Shinty JB4 Laren JB5 2-4
Gooische JB6 Schaerweijde JB6 1-1
Schaerweijde JB6 Soest JB3 2-1
Hilversum JB3 Laren JB5 2-1
Shinty JB4 Hilversum JB3 4-2
Gooische JB6 Soest JB3 3-2
zaterdag 8 februari 2020
Schaerweijde JB6 Gooische JB6 1-1
Soest JB3 Nieuwegein JB2 0-2
Nieuwegein JB2 Laren JB5 0-5
Gooische JB6 Hilversum JB3 1-1
Schaerweijde JB6 Hilversum JB3 2-2
Soest JB3 Laren JB5 0-4