header-schaer-website-v6.jpg
 

Jongens A03 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Fred van Aken
Coach Frederik van Lent
Trainer Laurens Ashouwer
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Irene Giesberts
Technisch coördinator Diederik de Goederen
Technisch Manager Lenie Pierik

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld JA1 12 34 11 1 0 41 12 0
2 Hilversum JA2 12 25 8 1 3 37 27 0
3 Haaskamp JA1 12 18 5 3 4 34 34 0
4 Zwaluwen JA1 12 16 5 1 6 33 34 0
5 Culemborg JA1 12 16 4 4 4 36 31 0
6 Vianen JA1 12 6 2 0 10 29 46 0
7 Schaerweijde JA3 12 5 1 2 9 20 46 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 december 2019
Vianen JA1 Haaskamp JA1 0-2
Culemborg JA1 Hilversum JA2 2-3
Barneveld JA1 Vianen JA1 5-2
Culemborg JA1 Schaerweijde JA3 2-2
Hilversum JA2 Schaerweijde JA3 5-1
Barneveld JA1 Haaskamp JA1 3-0
zondag 15 december 2019
Hilversum JA2 Barneveld JA1 1-2
Zwaluwen JA1 Schaerweijde JA3 4-2
Hilversum JA2 Haaskamp JA1 1-2
Haaskamp JA1 Barneveld JA1 3-3
Schaerweijde JA3 Vianen JA1 3-4
Vianen JA1 Zwaluwen JA1 2-4
zondag 5 januari 2020
Zwaluwen JA1 Hilversum JA2 2-3
Zwaluwen JA1 Barneveld JA1 1-5
Barneveld JA1 Hilversum JA2 5-1
Haaskamp JA1 Vianen JA1 5-2
Culemborg JA1 Vianen JA1 7-2
Culemborg JA1 Haaskamp JA1 6-2
zondag 12 januari 2020
Haaskamp JA1 Hilversum JA2 2-5
Barneveld JA1 Culemborg JA1 5-1
Barneveld JA1 Zwaluwen JA1 3-1
Zwaluwen JA1 Culemborg JA1 5-2
Haaskamp JA1 Schaerweijde JA3 7-4
Schaerweijde JA3 Hilversum JA2 1-3
zondag 19 januari 2020
Zwaluwen JA1 Vianen JA1 4-2
Vianen JA1 Hilversum JA2 3-4
Hilversum JA2 Zwaluwen JA1 4-3
zondag 26 januari 2020
Schaerweijde JA3 Culemborg JA1 1-5
Culemborg JA1 Barneveld JA1 0-2
Schaerweijde JA3 Barneveld JA1 0-2
zondag 2 februari 2020
Barneveld JA1 Schaerweijde JA3 2-0
Vianen JA1 Schaerweijde JA3 7-0
Vianen JA1 Barneveld JA1 2-4
zaterdag 8 februari 2020
Schaerweijde JA3 Haaskamp JA1 3-3
Haaskamp JA1 Zwaluwen JA1 3-1
Vianen JA1 Culemborg JA1 1-3
Schaerweijde JA3 Zwaluwen JA1 3-2
Hilversum JA2 Vianen JA1 5-2
Hilversum JA2 Culemborg JA1 2-2
zondag 16 februari 2020
Haaskamp JA1 Culemborg JA1 3-3
Zwaluwen JA1 Haaskamp JA1 3-2
Culemborg JA1 Zwaluwen JA1 3-3