header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames B

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Floortje Schouten-Dietz
Aanvoerder Anouk de Sonnaville
Keeper Hanka Spek
Trainer Naudjan Peters
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MEI 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong DC Fletiomare DA
Kampong DD Phoenix DA
Kromme Rijn DA Leusden DA 11:00
Schaerweijde DB Spandersbosch DB 13:10
Zwaluwen DA Amersfoort DA

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn DA 11 22 7 1 3 30 24 0
2 Leusden DA 11 22 7 1 3 23 17 0
3 Kampong DD 11 22 7 1 3 24 22 0
4 Fletiomare DA 11 18 5 3 3 39 24 0
5 Amersfoort DA 11 17 4 5 2 25 14 0
6 Maarssen DA 11 17 4 5 2 18 10 0
7 Zwaluwen DA 11 14 4 2 5 23 24 0
8 Kampong DC 11 14 3 5 3 19 18 0
9 Phoenix DA 11 12 4 0 7 13 32 0
10 Spandersbosch DB 11 6 1 3 7 12 25 0
11 Schaerweijde DB 10 3 1 0 9 15 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei 't Spandersbosch DB 13:10 thuis - Veld 2
17 mei MHV Maarssen DA 13:00 uit
24 mei MHC Fletiomare DA 13:00 thuis - Veld 2
7 jun Hockeyclub Amersfoort DA n.n.b uit
14 jun SV Kampong Hockey DC 12:50 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Kromme Rijn DA Amersfoort DA 2-1
Spandersbosch DB Zwaluwen DA 0-1
Kampong DD Kampong DC 3-2
Phoenix DA Maarssen DA 0-3
Leusden DA Fletiomare DA 3-2
zondag 15 september 2019
Fletiomare DA Phoenix DA 12-1
Maarssen DA Spandersbosch DB 0-0
Amersfoort DA Leusden DA 1-1
Zwaluwen DA Schaerweijde DB 2-4
Kampong DC Kromme Rijn DA 5-5
zondag 22 september 2019
Kampong DD Schaerweijde DB 5-2
Leusden DA Kampong DC 3-2
Phoenix DA Amersfoort DA 2-1
Maarssen DA Zwaluwen DA 2-2
Spandersbosch DB Fletiomare DA 3-3
zondag 29 september 2019
Schaerweijde DB Kromme Rijn DA 2-4
Zwaluwen DA Kampong DD 2-3
Fletiomare DA Maarssen DA 1-1
Amersfoort DA Spandersbosch DB 2-2
Kampong DC Phoenix DA 1-2
zondag 6 oktober 2019
Maarssen DA Amersfoort DA 2-2
Spandersbosch DB Kampong DC 0-1
Leusden DA Schaerweijde DB 4-0
Fletiomare DA Zwaluwen DA 3-0
zondag 13 oktober 2019
Amersfoort DA Fletiomare DA 3-1
Kampong DD Leusden DA 1-0
Zwaluwen DA Kromme Rijn DA 4-0
Schaerweijde DB Phoenix DA 0-1
Kampong DC Maarssen DA 0-0
donderdag 17 oktober 2019
Kromme Rijn DA Kampong DD 2-4
zondag 27 oktober 2019
Phoenix DA Kampong DD 0-2
Leusden DA Kromme Rijn DA 1-3
Amersfoort DA Zwaluwen DA 2-2
Fletiomare DA Kampong DC 1-1
Spandersbosch DB Schaerweijde DB 2-1
zondag 3 november 2019
Zwaluwen DA Leusden DA 2-5
Kampong DD Spandersbosch DB 2-1
Schaerweijde DB Maarssen DA 1-2
Kampong DC Amersfoort DA 1-1
Kromme Rijn DA Phoenix DA 3-1
zondag 10 november 2019
Spandersbosch DB Kromme Rijn DA 1-4
Maarssen DA Kampong DD 2-1
Fletiomare DA Schaerweijde DB 3-2
zondag 17 november 2019
Schaerweijde DB Amersfoort DA 1-5
Leusden DA Spandersbosch DB 2-1
Kromme Rijn DA Maarssen DA 2-1
Phoenix DA Zwaluwen DA 1-3
Kampong DD Fletiomare DA 3-5
zondag 24 november 2019
Maarssen DA Leusden DA 0-1
Amersfoort DA Kampong DD 6-0
Kampong DC Schaerweijde DB 3-2
Spandersbosch DB Phoenix DA 1-5
Fletiomare DA Kromme Rijn DA 3-5
dinsdag 26 november 2019
Phoenix DA Leusden DA 0-1
woensdag 19 februari 2020
Kampong DC Zwaluwen DA 3-1
zondag 8 maart 2020
Kampong DC Kampong DD 0-0
Amersfoort DA Kromme Rijn DA 1-0
Fletiomare DA Leusden DA 5-2
Maarssen DA Phoenix DA 5-0
Zwaluwen DA Spandersbosch DB 4-1