header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lieve Braam
Aanvoerder Arianne Korteweg
Aanvoerder Frederiek van Pinxteren
Keeper Suzanne van Gulik
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Laren DA 14:15
Bloemendaal DA Kampong DA 12:45
Cartouche DA Schaerweijde DA 16:05
Gooische DA Amsterdam DA 10:30
Rotterdam DA Pinoké DA 10:45
Spandersbosch DA hdm DA 10:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DA 2 6 2 0 0 9 0 0
2 hdm DA 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Pinoké DA 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Kampong DA 2 3 1 0 1 5 3 0
5 Cartouche DA 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Rotterdam DA 2 3 1 0 1 2 3 0
7 Spandersbosch DA 2 3 1 0 1 1 2 0
8 Bloemendaal DA 2 3 1 0 1 2 4 0
9 Gooische DA 2 1 0 1 1 2 3 0
10 Alecto DA 2 1 0 1 1 4 8 0
11 Laren DA 2 0 0 0 2 1 4 0
12 Schaerweijde DA 2 0 0 0 2 1 11 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep V.M.H.C. CARTOUCHE DA 16:05 uit
29 sep HC Bloemendaal DA 11:20 thuis - Veld 2
6 okt Hockey Club Rotterdam DA 10:45 uit
13 okt L.S.C. ALECTO DA 11:25 thuis - Veld 3
27 okt 't Spandersbosch DA n.n.b uit
3 nov Gooische Hockey Club DA n.n.b thuis
10 nov hdm DA n.n.b uit
17 nov Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b thuis
24 nov Pinoké DA n.n.b uit
8 mrt SV Kampong Hockey DA n.n.b uit
15 mrt AH & BC DA n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DA n.n.b thuis
29 mrt HC Bloemendaal DA n.n.b uit
5 apr Hockey Club Rotterdam DA n.n.b thuis
19 apr L.S.C. ALECTO DA n.n.b uit
10 mei 't Spandersbosch DA n.n.b thuis
17 mei Gooische Hockey Club DA n.n.b uit
24 mei hdm DA n.n.b thuis
7 jun Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
14 jun Pinoké DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
Alecto DA Gooische DA 2-2
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
zondag 15 september 2019
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Kampong DA Cartouche DA 1-2
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
hdm DA Alecto DA 6-2