header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lieve Braam
Aanvoerder Arianne Korteweg
Aanvoerder Frederiek van Pinxteren
Keeper Suzanne van Gulik
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MEI 2020
Thuis Uit Aanvang
Amsterdam DA Laren DA
Bloemendaal DA Rotterdam DA
Cartouche DA Alecto DA
Kampong DA Gooische DA
Pinoké DA hdm DA
Schaerweijde DA Spandersbosch DA 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DA 12 31 10 1 1 49 14 0
2 Pinoké DA 12 29 9 2 1 31 9 0
3 hdm DA 12 21 7 0 5 36 27 0
4 Spandersbosch DA 12 21 6 3 3 25 20 0
5 Gooische DA 12 21 6 3 3 32 29 0
6 Rotterdam DA 12 17 5 2 5 29 25 0
7 Cartouche DA 12 14 3 5 4 19 21 0
8 Bloemendaal DA 12 13 4 1 7 20 32 0
9 Kampong DA 12 13 4 1 7 19 34 0
10 Alecto DA 12 12 3 3 6 19 33 0
11 Schaerweijde DA 12 7 2 1 9 18 39 0
12 Laren DA 12 5 1 2 9 18 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei 't Spandersbosch DA 12:30 thuis - Veld 1
17 mei Gooische Hockey Club DA n.n.b uit
24 mei hdm DA 12:30 thuis - Veld 1
7 jun Larensche Mixed Hockey Club DA 11:30 uit
14 jun Pinoké DA 11:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
Alecto DA Gooische DA 2-2
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Rotterdam DA hdm DA 0-2
zondag 15 september 2019
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
hdm DA Alecto DA 6-2
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Kampong DA Cartouche DA 1-2
zondag 22 september 2019
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
Alecto DA Laren DA 2-1
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
zondag 29 september 2019
hdm DA Gooische DA 2-3
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Pinoké DA Alecto DA 4-0
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
zondag 6 oktober 2019
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Gooische DA Laren DA 5-3
hdm DA Amsterdam DA 1-5
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Alecto DA Kampong DA 0-1
zondag 13 oktober 2019
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Pinoké DA Gooische DA 4-0
Laren DA hdm DA 3-5
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
zondag 27 oktober 2019
Laren DA Amsterdam DA 0-4
Rotterdam DA Bloemendaal DA 4-1
Gooische DA Kampong DA 3-0
Alecto DA Cartouche DA 2-1
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 5-1
hdm DA Pinoké DA 2-3
zondag 3 november 2019
Bloemendaal DA Alecto DA 2-2
Schaerweijde DA Gooische DA 2-2
Kampong DA hdm DA 1-2
Pinoké DA Laren DA 2-0
Cartouche DA Spandersbosch DA 1-1
Amsterdam DA Rotterdam DA 4-1
zondag 10 november 2019
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Gooische DA Cartouche DA 3-3
Spandersbosch DA Bloemendaal DA 4-0
hdm DA Schaerweijde DA 5-3
Laren DA Kampong DA 2-3
zondag 17 november 2019
Kampong DA Pinoké DA 0-4
Rotterdam DA Spandersbosch DA 4-0
Cartouche DA hdm DA 1-0
Bloemendaal DA Gooische DA 5-1
Schaerweijde DA Laren DA 2-1
zondag 24 november 2019
Laren DA Cartouche DA 2-2
hdm DA Bloemendaal DA 5-3
Gooische DA Rotterdam DA 2-1
Pinoké DA Schaerweijde DA 2-1
Amsterdam DA Kampong DA 3-3
Spandersbosch DA Alecto DA 3-1
woensdag 27 november 2019
Alecto DA Amsterdam DA 1-5
zondag 8 maart 2020
Laren DA Bloemendaal DA 3-1
hdm DA Rotterdam DA 5-1
Amsterdam DA Spandersbosch DA 7-2
Gooische DA Alecto DA 5-3
Kampong DA Schaerweijde DA 4-2
Pinoké DA Cartouche DA 2-2
woensdag 11 maart 2020
Alecto DA Rotterdam DA 2-2