header-schaer-website-v6.jpg
 

Heren A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joost Smit
Keeper Hans ter Haar
Keeper Jeroen de Wijn
Lijncoördinator Jorrit Hachmer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
AthenA HA Schaerweijde HA

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden HA 11 27 9 0 2 40 16 0
2 AthenA HA 11 27 9 0 2 39 20 0
3 Laren HA 11 25 8 1 2 36 17 0
4 Maarssen HA 11 24 8 0 3 29 15 0
5 Fletiomare HA 11 20 6 2 3 33 19 0
6 Kampong HA 11 20 6 2 3 31 20 0
7 Schaerweijde HB 11 11 3 2 6 20 24 0
8 Schaerweijde HA 11 10 3 1 7 21 31 0
9 Shinty HA 11 10 3 1 7 21 37 0
10 SCHC HA 11 6 1 3 7 16 26 0
11 Gooische HC 11 6 1 3 7 17 50 0
12 Loenen HA 11 4 1 1 9 19 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HC Athena HA n.n.b uit
8 mrt Hockeyclub SCHC HA n.n.b thuis
22 mrt Schaerweijde HB n.n.b thuis
29 mrt Gooische Hockey Club HC n.n.b uit
5 apr MHC Fletiomare HA n.n.b thuis
19 apr MHC Leusden HA n.n.b uit
10 mei Larensche Mixed Hockey Club HA n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey HA n.n.b uit
24 mei Loenense MHC HA n.n.b thuis
7 jun Driebergse Mixed Hockey Club Shinty HA n.n.b thuis
14 jun MHV Maarssen HA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leusden HA Laren HA 2-0
Shinty HA Schaerweijde HB 5-3
Kampong HA Fletiomare HA 1-2
SCHC HA Schaerweijde HA 1-1
Gooische HC Loenen HA 4-4
AthenA HA Maarssen HA 4-2
zondag 15 september 2019
Laren HA Kampong HA 3-3
Schaerweijde HB SCHC HA 0-0
Loenen HA Leusden HA 1-2
Fletiomare HA Shinty HA 3-1
Schaerweijde HA AthenA HA 0-6
Maarssen HA Gooische HC 3-1
zondag 22 september 2019
SCHC HA Fletiomare HA 0-0
Schaerweijde HB Schaerweijde HA 3-1
Gooische HC AthenA HA 1-4
Leusden HA Maarssen HA 1-2
Kampong HA Loenen HA 3-2
Shinty HA Laren HA 1-3
zondag 29 september 2019
Maarssen HA Kampong HA 0-1
Schaerweijde HA Gooische HC 4-1
Fletiomare HA Schaerweijde HB 3-2
AthenA HA Leusden HA 2-6
Laren HA SCHC HA 3-1
Loenen HA Shinty HA 4-2
zondag 6 oktober 2019
Fletiomare HA Schaerweijde HA 4-0
Shinty HA Maarssen HA 1-6
Kampong HA AthenA HA 2-4
Leusden HA Gooische HC 7-0
Schaerweijde HB Laren HA 2-3
zondag 13 oktober 2019
Gooische HC Kampong HA 1-10
Laren HA Fletiomare HA 2-4
Maarssen HA SCHC HA 1-0
Loenen HA Schaerweijde HB 1-4
AthenA HA Shinty HA 3-2
Schaerweijde HA Leusden HA 2-3
zondag 20 oktober 2019
SCHC HA Loenen HA 4-0
zondag 27 oktober 2019
Laren HA Schaerweijde HA 5-1
Fletiomare HA Loenen HA 8-0
Schaerweijde HB Maarssen HA 1-2
Shinty HA Gooische HC 2-1
SCHC HA AthenA HA 1-4
Kampong HA Leusden HA 2-1
zondag 3 november 2019
Maarssen HA Fletiomare HA 4-2
Leusden HA Shinty HA 6-1
Gooische HC SCHC HA 5-4
Loenen HA Laren HA 2-3
AthenA HA Schaerweijde HB 5-1
Schaerweijde HA Kampong HA 0-1
zondag 10 november 2019
Loenen HA Schaerweijde HA 2-7
Fletiomare HA AthenA HA 1-2
Schaerweijde HB Gooische HC 0-0
Shinty HA Kampong HA 2-2
Laren HA Maarssen HA 3-1
zondag 17 november 2019
Leusden HA Schaerweijde HB 3-2
AthenA HA Laren HA 0-2
Kampong HA SCHC HA 5-3
Maarssen HA Loenen HA 5-1
Shinty HA Schaerweijde HA 2-5
Gooische HC Fletiomare HA 3-3
zondag 24 november 2019
Loenen HA AthenA HA 2-5
Fletiomare HA Leusden HA 3-4
SCHC HA Shinty HA 1-2
Laren HA Gooische HC 9-0
Schaerweijde HA Maarssen HA 0-3
Schaerweijde HB Kampong HA 2-1
zondag 8 december 2019
SCHC HA Leusden HA 1-5