header-schaer-website-v6.jpg
 

Heren 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Reinier Derksen
Aanvoerder Sebastiaan Smit
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Oswin van den Boer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Kampong H26 USHC H9 17:30
Kampong H30 SCHC H8 9:00
Kromhouters H3 Fletiomare H4 14:45
Zeewolde H2 (O) Schaerweijde H3 16:35
Zwaluwen H5 SCHC H10 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen H5 9 25 8 1 0 46 15 0
2 Schaerweijde H3 9 22 7 1 1 38 8 0
3 Kampong H26 8 15 5 0 3 32 20 0
4 Kampong H31 8 15 5 0 3 20 13 0
5 SCHC H10 9 13 4 1 4 36 34 0
6 USHC H9 8 13 4 1 3 29 34 0
7 Fletiomare H4 9 11 3 2 4 20 32 0
8 Zeewolde H2 8 9 3 0 5 21 22 0
9 Kampong H27 7 9 3 0 4 21 26 0
10 Kromhouters H3 8 9 3 0 5 17 24 0
11 SCHC H8 8 3 2 0 6 14 41 3
12 Kampong H30 9 0 0 0 9 14 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Hockey Club Zeewolde H2 16:35 uit
24 nov SV Kampong Hockey H26 15:00 thuis - Veld 5
8 mrt SV Kampong Hockey H27 n.n.b thuis
15 mrt SV Kampong Hockey H30 n.n.b uit
22 mrt SV Kampong Hockey H31 n.n.b thuis
29 mrt U.S.H.C. H9 n.n.b uit
5 apr Hockeyclub SCHC H8 n.n.b uit
19 apr Hockeyclub SCHC H10 n.n.b thuis
10 mei MHC Fletiomare H4 n.n.b uit
17 mei THCC De Kromhouters H3 n.n.b thuis
24 mei Zwaluwen Utrecht H5 n.n.b uit
7 jun Hockey Club Zeewolde H2 n.n.b thuis
14 jun SV Kampong Hockey H26 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Zwaluwen H5 Kromhouters H3 6-2
Zeewolde H2 (O) Fletiomare H4 2-3
Kampong H30 USHC H9 2-4
Kampong H26 SCHC H10 5-3
Kampong H27 Schaerweijde H3 0-6
zondag 15 september 2019
Schaerweijde H3 Kampong H30 5-1
Fletiomare H4 Kampong H26 1-10
Kromhouters H3 Zeewolde H2 (O) 3-1
USHC H9 Kampong H31 2-8
SCHC H8 Zwaluwen H5 0-9
SCHC H10 Kampong H27 3-6
zondag 22 september 2019
Kampong H31 Schaerweijde H3 1-2
Kampong H27 Fletiomare H4 5-2
Kampong H30 SCHC H10 1-8
Kampong H26 Kromhouters H3 2-3
Zeewolde H2 (O) Zwaluwen H5 4-5
USHC H9 SCHC H8 6-1
zondag 29 september 2019
SCHC H8 Zeewolde H2 (O) 3-4
SCHC H10 Kampong H31 1-2
Zwaluwen H5 Kampong H26 4-2
Schaerweijde H3 USHC H9 8-0
zondag 6 oktober 2019
Schaerweijde H3 SCHC H8 7-0
USHC H9 SCHC H10 10-2
Kampong H31 Fletiomare H4 2-0
Kampong H30 Kromhouters H3 2-3
Kampong H27 Zwaluwen H5 3-4
Kampong H26 Zeewolde H2 (O) 3-1
zondag 13 oktober 2019
Zeewolde H2 (O) Kampong H27 6-2
Zwaluwen H5 Kampong H30 6-1
SCHC H10 Schaerweijde H3 3-2
SCHC H8 Kampong H26 3-2
Kromhouters H3 Kampong H31 1-2
Fletiomare H4 USHC H9 3-3
zondag 20 oktober 2019
Kampong H31 SCHC H8 1-4
Fletiomare H4 Kampong H30 2-1
zondag 27 oktober 2019
Kampong H31 Zwaluwen H5 1-2
Kampong H27 Kampong H26 1-3
Kampong H30 Zeewolde H2 (O) 0-2
SCHC H10 SCHC H8 7-2
Schaerweijde H3 Fletiomare H4 4-0
USHC H9 Kromhouters H3 4-2
zondag 3 november 2019
Kampong H26 Kampong H30 5-4
Zwaluwen H5 USHC H9 8-0
Kromhouters H3 Schaerweijde H3 1-2
Zeewolde H2 (O) Kampong H31 1-3
Fletiomare H4 SCHC H10 4-4
zondag 10 november 2019
Kampong H30 Kampong H27 2-4
Fletiomare H4 SCHC H8 5-1
SCHC H10 Kromhouters H3 5-2
Schaerweijde H3 Zwaluwen H5 2-2