header-schaer-website-v6.jpg
 

Heren 01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Suzan Veen
ass. Coach Razwan Ahmed
Manager Hielke Bruin
Keeper Jan de Wijkerslooth
Video Frank Mulder
Lijnco√∂rdinator Ch√Ętal de Wolf

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Cartouche H1 Laren H1
HBS H1 Voordaan H1
Qui Vive H1 Nijmegen H1
SCHC H1 Were Di H1 14:45
Schaerweijde H1 hdm H1
Victoria H1 HIC H1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm H1 11 25 8 1 2 32 17 0
2 SCHC H1 11 25 7 4 0 35 22 0
3 Schaerweijde H1 11 24 8 0 3 39 23 0
4 Cartouche H1 11 20 5 5 1 33 24 0
5 Laren H1 11 20 5 5 1 27 21 0
6 Nijmegen H1 11 16 5 1 5 32 27 0
7 HBS H1 11 14 4 2 5 24 26 0
8 Qui Vive H1 11 10 2 4 5 19 21 0
9 Voordaan H1 11 9 2 3 6 22 30 0
10 HIC H1 11 9 2 3 6 15 35 0
11 Were Di H1 11 6 1 3 7 20 37 0
12 Victoria H1 11 4 1 1 9 14 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt hdm H1 14:45 thuis - Veld 1
15 mrt HIC H1 n.n.b uit
22 mrt HV Victoria H1 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub SCHC H1 14:45 thuis - Veld 1
5 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H1 n.n.b uit
19 apr U.H.C.QUI VIVE H1 14:45 thuis - Veld 1
26 apr MHCHBS H1 n.n.b uit
3 mei MMHC Voordaan H1 14:45 thuis - Veld 1
10 mei NMHC Nijmegen H1 n.n.b uit
17 mei Larensche Mixed Hockey Club H1 14:45 thuis - Veld 1
24 mei Were Di Tilburg H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 15 september 2019
Voordaan H1 HBS H1 2-2
Nijmegen H1 Qui Vive H1 3-1
HIC H1 Victoria H1 3-1
Were Di H1 SCHC H1 4-4
hdm H1 Schaerweijde H1 2-1
Laren H1 Cartouche H1 2-2
zondag 22 september 2019
Victoria H1 Voordaan H1 2-4
Schaerweijde H1 HIC H1 2-0
SCHC H1 hdm H1 4-3
Cartouche H1 Were Di H1 5-5
Qui Vive H1 Laren H1 1-1
HBS H1 Nijmegen H1 3-2
zondag 29 september 2019
Schaerweijde H1 Victoria H1 4-2
HIC H1 SCHC H1 1-6
hdm H1 Cartouche H1 3-3
Laren H1 HBS H1 3-2
Nijmegen H1 Voordaan H1 6-2
Were Di H1 Qui Vive H1 1-3
zondag 6 oktober 2019
Victoria H1 Nijmegen H1 0-1
Voordaan H1 Laren H1 2-2
Cartouche H1 HIC H1 5-0
SCHC H1 Schaerweijde H1 4-2
HBS H1 Were Di H1 1-0
zondag 13 oktober 2019
HIC H1 Qui Vive H1 2-2
Laren H1 Nijmegen H1 3-3
Were Di H1 Voordaan H1 3-4
SCHC H1 Victoria H1 2-1
hdm H1 HBS H1 3-2
Schaerweijde H1 Cartouche H1 4-2
zondag 20 oktober 2019
Voordaan H1 hdm H1 0-1
Victoria H1 Laren H1 1-2
Cartouche H1 SCHC H1 3-3
HBS H1 HIC H1 4-0
Qui Vive H1 Schaerweijde H1 1-2
Nijmegen H1 Were Di H1 6-1
zondag 27 oktober 2019
Were Di H1 Laren H1 1-3
Cartouche H1 Victoria H1 3-2
SCHC H1 Qui Vive H1 2-2
HIC H1 Voordaan H1 1-1
Schaerweijde H1 HBS H1 9-4
hdm H1 Nijmegen H1 6-2
zondag 3 november 2019
Nijmegen H1 HIC H1 5-1
Victoria H1 Were Di H1 0-1
HBS H1 SCHC H1 1-2
Laren H1 hdm H1 3-2
Voordaan H1 Schaerweijde H1 3-4
Qui Vive H1 Cartouche H1 1-1
zondag 10 november 2019
hdm H1 Were Di H1 2-1
HIC H1 Laren H1 5-4
SCHC H1 Voordaan H1 4-2
Schaerweijde H1 Nijmegen H1 3-1
Cartouche H1 HBS H1 2-1
Qui Vive H1 Victoria H1 3-4
donderdag 14 november 2019
Qui Vive H1 hdm H1 1-2
zondag 17 november 2019
Voordaan H1 Cartouche H1 2-3
hdm H1 Victoria H1 5-0
HBS H1 Qui Vive H1 3-2
Were Di H1 HIC H1 2-2
Laren H1 Schaerweijde H1 3-1
Nijmegen H1 SCHC H1 2-3
zondag 24 november 2019
SCHC H1 Laren H1 1-1
Qui Vive H1 Voordaan H1 2-0
Victoria H1 HBS H1 1-1
HIC H1 hdm H1 0-3
Schaerweijde H1 Were Di H1 7-1
Cartouche H1 Nijmegen H1 4-1