header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 13

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iva Hoefnagel
Trainer Alexander Louzada
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Kampong D25 Vianen D2 (O) 15:45
Kampong D26 IJsseloever D4 10:30
Maarssen D4 Baarn D2 (O) 11:00
Schaerweijde D13 Kromme Rijn D3 14:45
Schaerweijde D8 Leusden D3 12:50
USHC D13 Schaerweijde D15 11:25

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D8 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Kampong D25 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Schaerweijde D15 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Maarssen D4 2 6 2 0 0 2 0 0
5 Kampong D26 2 3 1 0 1 16 6 0
6 Vianen D2 2 3 1 0 1 5 3 0
7 USHC D13 2 3 1 0 1 5 6 0
8 IJsseloever D4 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Kromme Rijn D3 2 0 0 0 2 2 4 0
10 Leusden D3 2 0 0 0 2 1 4 0
11 Baarn D2 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Schaerweijde D13 1 0 0 0 1 0 14 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep HC Kromme Rijn D3 14:45 thuis - Veld 5
29 sep MHC Leusden D3 15:00 uit
6 okt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 14:30 thuis - Veld 4
13 okt MHC Vianen D2 n.n.b uit
20 okt HC IJsseloever D4 11:00 thuis - Veld 2
27 okt Schaerweijde D15 n.n.b thuis
3 nov U.S.H.C. D13 n.n.b uit
10 nov SV Kampong Hockey D25 n.n.b thuis
17 nov MHV Maarssen D4 n.n.b uit
24 nov Schaerweijde D8 n.n.b thuis
8 mrt HC IJsseloever D4 n.n.b uit
15 mrt SV Kampong Hockey D26 n.n.b thuis
22 mrt HC Kromme Rijn D3 n.n.b uit
29 mrt MHC Leusden D3 n.n.b thuis
5 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 n.n.b uit
19 apr MHC Vianen D2 n.n.b thuis
10 mei Schaerweijde D15 n.n.b uit
17 mei U.S.H.C. D13 n.n.b thuis
24 mei SV Kampong Hockey D25 n.n.b uit
7 jun MHV Maarssen D4 n.n.b thuis
14 jun Schaerweijde D8 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Maarssen D4 Kromme Rijn D3 1-0
Kampong D25 Leusden D3 3-1
USHC D13 Baarn D2 (O) 4-1
Schaerweijde D15 Vianen D2 (O) 2-0
Schaerweijde D8 Kampong D26 6-2
zondag 15 september 2019
Baarn D2 (O) Kampong D25 1-3
Leusden D3 Maarssen D4 0-1
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D8 2-3
Kampong D26 Schaerweijde D13 14-0
IJsseloever D4 Schaerweijde D15 2-3
Vianen D2 (O) USHC D13 5-1