header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 10

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kim Martens
Keeper Sophie van Rossem
Trainer Daniƫlle Adelaar
Lijncoƶrdinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D3 USHC D14 14:30
Kampong D23 Kromme Rijn D2 (O) 12:15
Kampong D24 Schaerweijde D11 17:30
Maarssen D5 Leerdam D1 12:45
USHC D12 Schaerweijde D10 13:05
Zwaluwen D9 Fletiomare D4 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn D2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 USHC D12 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Kampong D24 2 4 1 1 0 6 1 0
4 USHC D14 2 3 1 0 1 6 3 0
5 Schaerweijde D10 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Amersfoort D3 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Maarssen D5 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Kampong D23 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Leerdam D1 2 1 0 1 1 4 5 0
10 Fletiomare D4 2 0 0 0 2 2 8 0
11 Zwaluwen D9 2 0 0 0 2 0 8 0
12 Schaerweijde D11 1 -3 0 0 1 1 6 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep U.S.H.C. D12 13:05 uit
29 sep MHV Maarssen D5 16:25 thuis - Veld 5
6 okt Zwaluwen Utrecht D9 11:00 uit
13 okt SV Kampong Hockey D23 16:00 thuis - Veld 4
20 okt Hockeyclub Amersfoort D3 12:50 thuis - Veld 2
27 okt SV Kampong Hockey D24 10:30 uit
3 nov HC Kromme Rijn D2 n.n.b thuis
10 nov MHC Fletiomare D4 n.n.b uit
17 nov HC Leerdam D1 n.n.b thuis
24 nov Schaerweijde D11 n.n.b uit
8 mrt U.S.H.C. D14 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b uit
22 mrt U.S.H.C. D12 n.n.b thuis
29 mrt MHV Maarssen D5 n.n.b uit
5 apr Zwaluwen Utrecht D9 n.n.b thuis
19 apr SV Kampong Hockey D23 n.n.b uit
10 mei SV Kampong Hockey D24 n.n.b thuis
17 mei HC Kromme Rijn D2 n.n.b uit
24 mei MHC Fletiomare D4 n.n.b thuis
7 jun HC Leerdam D1 n.n.b uit
14 jun Schaerweijde D11 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
USHC D12 Fletiomare D4 5-0
Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 1-3
Amersfoort D3 Leerdam D1 3-2
USHC D14 Schaerweijde D10 0-2
Zwaluwen D9 Kampong D24 0-5
zondag 15 september 2019
Fletiomare D4 Maarssen D5 2-3
Leerdam D1 USHC D12 2-2
Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D9 3-0
Kampong D24 Kampong D23 1-1
Schaerweijde D11 USHC D14 1-6