header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 10

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kim Martens
Keeper Sophie van Rossem
Trainer Daniƫlle Adelaar
Lijncoƶrdinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MEI 2020
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D3 Zwaluwen D9
Leerdam D1 Kromme Rijn D2 (O) 12:45
Schaerweijde D10 Kampong D24 14:20
USHC D12 Maarssen D5
USHC D14 Kampong D23

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D24 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Amersfoort D3 11 21 7 3 1 22 14 3
3 Kromme Rijn D2 11 21 6 3 2 34 15 0
4 USHC D14 11 19 6 1 4 39 28 0
5 USHC D12 11 19 5 4 2 24 14 0
6 Maarssen D5 11 18 5 3 3 23 21 0
7 Leerdam D1 11 14 4 2 5 33 32 0
8 Schaerweijde D10 11 14 4 2 5 15 17 0
9 Kampong D23 10 13 4 1 5 24 22 0
10 Zwaluwen D9 11 4 1 1 9 11 34 0
11 Fletiomare D4 11 0 0 0 11 8 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei SV Kampong Hockey D24 14:20 thuis - Veld 1
17 mei HC Kromme Rijn D2 n.n.b uit
24 mei MHC Fletiomare D4 14:30 thuis - Veld 4
7 jun HC Leerdam D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 1-3
USHC D14 Schaerweijde D10 0-2
Amersfoort D3 Leerdam D1 3-2
USHC D12 Fletiomare D4 5-0
Zwaluwen D9 Kampong D24 0-5
zondag 15 september 2019
Leerdam D1 USHC D12 2-2
Fletiomare D4 Maarssen D5 2-3
Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D9 3-0
Kampong D24 Kampong D23 1-1
Schaerweijde D11 USHC D14 1-6
zondag 22 september 2019
Kampong D23 Kromme Rijn D2 (O) 3-2
Amersfoort D3 USHC D14 6-4
Kampong D24 Schaerweijde D11 13-0
Maarssen D5 Leerdam D1 3-2
Zwaluwen D9 Fletiomare D4 3-0
USHC D12 Schaerweijde D10 4-1
zondag 29 september 2019
Kromme Rijn D2 (O) Kampong D24 7-1
Schaerweijde D11 Amersfoort D3 0-2
Schaerweijde D10 Maarssen D5 0-0
USHC D14 USHC D12 3-2
Leerdam D1 Zwaluwen D9 4-1
zondag 6 oktober 2019
Kampong D23 Leerdam D1 3-5
Zwaluwen D9 Schaerweijde D10 0-3
Maarssen D5 USHC D14 2-4
Kampong D24 Fletiomare D4 5-1
USHC D12 Amersfoort D3 0-0
zondag 13 oktober 2019
Amersfoort D3 Maarssen D5 3-3
USHC D14 Zwaluwen D9 4-2
Schaerweijde D10 Kampong D23 1-2
Leerdam D1 Kampong D24 4-2
Fletiomare D4 Kromme Rijn D2 (O) 1-5
zondag 20 oktober 2019
Schaerweijde D10 Amersfoort D3 0-1
woensdag 23 oktober 2019
Kampong D23 Fletiomare D4 4-1
zondag 27 oktober 2019
Kampong D23 USHC D14 3-5
Kampong D24 Schaerweijde D10 3-0
Maarssen D5 USHC D12 1-0
Zwaluwen D9 Amersfoort D3 1-3
Kromme Rijn D2 (O) Leerdam D1 5-0
zondag 3 november 2019
Leerdam D1 Fletiomare D4 8-1
Schaerweijde D10 Kromme Rijn D2 (O) 2-4
USHC D12 Zwaluwen D9 1-1
Amersfoort D3 Kampong D23 1-0
USHC D14 Kampong D24 0-4
zondag 10 november 2019
Fletiomare D4 Schaerweijde D10 1-2
Zwaluwen D9 Maarssen D5 1-4
Kromme Rijn D2 (O) USHC D14 2-2
zondag 17 november 2019
Maarssen D5 Kampong D23 3-2
USHC D12 Kampong D24 2-2
Schaerweijde D10 Leerdam D1 2-2
Amersfoort D3 Kromme Rijn D2 (O) 0-0
USHC D14 Fletiomare D4 9-0
zondag 24 november 2019
Kampong D23 Zwaluwen D9 5-1
Leerdam D1 USHC D14 3-8
Fletiomare D4 Amersfoort D3 0-2
Kampong D24 Maarssen D5 3-2
Kromme Rijn D2 (O) USHC D12 2-4
woensdag 27 november 2019
USHC D12 Kampong D23 2-1
zondag 1 maart 2020
Kampong D24 Amersfoort D3 3-1
zondag 8 maart 2020
Leerdam D1 Amersfoort D3 1-2
Kromme Rijn D2 (O) Maarssen D5 1-1
Schaerweijde D10 USHC D14 2-0
Fletiomare D4 USHC D12 1-2
Kampong D24 Zwaluwen D9 2-1