header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 09

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eva Kamperman
Keeper Myrthe van de Kamp
Trainer Sebastiaan Houweling
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Phoenix D7 Schaerweijde D4

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D7 9 27 9 0 0 26 7 0
2 Schaerweijde D4 9 22 7 1 1 35 10 0
3 Nieuwegein D3 10 21 7 0 3 26 9 0
4 Fletiomare D3 10 19 6 1 3 15 11 0
5 Maarssen D3 10 18 6 0 4 17 12 0
6 USHC D9 10 18 6 0 4 18 14 0
7 Voordaan D9 10 13 4 1 5 17 14 0
8 Kromhouters D3 10 8 2 2 6 18 29 0
9 Schaerweijde D9 10 7 2 1 7 8 21 0
10 USHC D11 10 6 2 0 8 10 31 0
11 Zwaluwen D6 10 0 0 0 10 2 34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Fletiomare D3 n.n.b thuis
15 mrt Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b uit
22 mrt U.S.H.C. D9 n.n.b thuis
29 mrt THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit
5 apr MHCN D3 n.n.b uit
19 apr SV Phoenix D7 n.n.b thuis
10 mei MHV Maarssen D3 n.n.b uit
17 mei Schaerweijde D4 n.n.b thuis
7 jun U.S.H.C. D11 n.n.b thuis
14 jun MMHC Voordaan D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Zwaluwen D6 Kromhouters D3 1-4
Fletiomare D3 Schaerweijde D9 2-0
Voordaan D9 Phoenix D7 0-2
USHC D9 Nieuwegein D3 2-1
USHC D11 Maarssen D3 0-4
zondag 15 september 2019
Phoenix D7 Fletiomare D3 1-0
Kromhouters D3 USHC D9 0-2
Maarssen D3 Voordaan D9 1-0
Schaerweijde D4 USHC D11 2-0
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 1-0
zondag 22 september 2019
Kromhouters D3 Nieuwegein D3 3-4
Fletiomare D3 Maarssen D3 2-1
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
Zwaluwen D6 Phoenix D7 0-6
Voordaan D9 Schaerweijde D4 2-2
zondag 29 september 2019
Maarssen D3 Zwaluwen D6 2-0
Phoenix D7 USHC D9 3-2
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-2
Nieuwegein D3 USHC D11 7-0
Schaerweijde D4 Fletiomare D3 6-1
zondag 6 oktober 2019
Voordaan D9 USHC D11 4-1
Schaerweijde D9 Nieuwegein D3 0-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D4 0-8
Kromhouters D3 Phoenix D7 2-3
USHC D9 Maarssen D3 0-2
zondag 13 oktober 2019
Maarssen D3 Kromhouters D3 3-1
Nieuwegein D3 Voordaan D9 3-0
Schaerweijde D4 USHC D9 5-3
USHC D11 Fletiomare D3 0-3
Phoenix D7 Schaerweijde D9 3-2
zondag 27 oktober 2019
Phoenix D7 Nieuwegein D3 2-0
Fletiomare D3 Voordaan D9 2-1
Schaerweijde D9 Maarssen D3 0-1
Kromhouters D3 Schaerweijde D4 0-7
Zwaluwen D6 USHC D11 0-1
zondag 3 november 2019
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-2
Nieuwegein D3 Fletiomare D3 1-0
Voordaan D9 Zwaluwen D6 4-0
USHC D11 USHC D9 0-5
Maarssen D3 Phoenix D7 1-3
zondag 10 november 2019
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 0-2
Maarssen D3 Nieuwegein D3 0-3
Voordaan D9 USHC D9 0-1
Kromhouters D3 USHC D11 3-2
zondag 17 november 2019
Schaerweijde D4 Maarssen D3 3-2
USHC D11 Schaerweijde D9 6-0
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2
Fletiomare D3 USHC D9 2-0
Zwaluwen D6 Nieuwegein D3 1-5
zondag 24 november 2019
Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-2
Kromhouters D3 Fletiomare D3 1-1
Nieuwegein D3 Schaerweijde D4 0-1
Phoenix D7 USHC D11 3-0
USHC D9 Zwaluwen D6 1-0