header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 08

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Liza van der Linden
Trainer Alexander Louzada
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Maarssen D4 Schaerweijde D13 10:30
Schaerweijde D15 Leusden D3 15:00
Schaerweijde D8 IJsseloever D4 12:50
USHC D13 Kromme Rijn D3 13:15
Vianen D2 (O) Baarn D2 (O) 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vianen D2 9 22 7 1 1 38 12 0
2 Schaerweijde D8 9 22 7 1 1 25 14 0
3 Kampong D25 9 18 6 0 3 38 15 0
4 Schaerweijde D15 9 18 6 0 3 31 12 0
5 Maarssen D4 9 17 5 2 2 14 12 0
6 Baarn D2 9 14 4 2 3 13 14 0
7 USHC D13 9 13 4 1 4 31 23 0
8 Kampong D26 9 10 3 1 5 27 25 0
9 Leusden D3 9 10 3 1 5 18 17 0
10 IJsseloever D4 9 8 2 2 5 13 22 0
11 Kromme Rijn D3 9 4 1 1 7 10 28 0
12 Schaerweijde D13 9 0 0 0 9 8 72 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HC IJsseloever D4 12:50 thuis - Veld 4
24 nov Schaerweijde D13 16:45 uit - Veld 5
8 mrt SV Kampong Hockey D26 n.n.b uit
15 mrt HC Kromme Rijn D3 n.n.b thuis
22 mrt MHC Leusden D3 n.n.b uit
29 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 n.n.b thuis
5 apr MHC Vianen D2 n.n.b uit
19 apr Schaerweijde D15 n.n.b thuis
10 mei U.S.H.C. D13 n.n.b uit
17 mei SV Kampong Hockey D25 n.n.b thuis
24 mei MHV Maarssen D4 n.n.b uit
7 jun HC IJsseloever D4 n.n.b uit
14 jun Schaerweijde D13 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
USHC D13 Baarn D2 (O) 4-1
Schaerweijde D15 Vianen D2 (O) 2-0
Schaerweijde D8 Kampong D26 6-2
Maarssen D4 Kromme Rijn D3 1-0
Kampong D25 Leusden D3 3-1
zondag 15 september 2019
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D8 2-3
IJsseloever D4 Schaerweijde D15 2-3
Kampong D26 Schaerweijde D13 14-0
Vianen D2 (O) USHC D13 5-1
Leusden D3 Maarssen D4 0-1
Baarn D2 (O) Kampong D25 1-3
zondag 22 september 2019
Kampong D25 Vianen D2 (O) 2-3
USHC D13 Schaerweijde D15 3-0
Maarssen D4 Baarn D2 (O) 1-0
Schaerweijde D13 Kromme Rijn D3 1-5
Schaerweijde D8 Leusden D3 2-0
Kampong D26 IJsseloever D4 3-1
zondag 29 september 2019
Leusden D3 Schaerweijde D13 3-2
Kromme Rijn D3 Kampong D26 0-3
IJsseloever D4 USHC D13 1-1
Baarn D2 (O) Schaerweijde D8 1-1
Vianen D2 (O) Maarssen D4 3-3
Schaerweijde D15 Kampong D25 4-3
zondag 6 oktober 2019
Kampong D25 USHC D13 7-0
Schaerweijde D8 Vianen D2 (O) 0-1
Kromme Rijn D3 IJsseloever D4 0-1
Kampong D26 Leusden D3 1-1
Maarssen D4 Schaerweijde D15 1-0
Schaerweijde D13 Baarn D2 (O) 3-4
zondag 13 oktober 2019
Schaerweijde D15 Schaerweijde D8 1-2
IJsseloever D4 Kampong D25 0-6
USHC D13 Maarssen D4 2-3
Leusden D3 Kromme Rijn D3 8-1
Baarn D2 (O) Kampong D26 1-0
Vianen D2 (O) Schaerweijde D13 10-1
dinsdag 15 oktober 2019
Schaerweijde D13 IJsseloever D4 1-4
zondag 27 oktober 2019
Schaerweijde D13 Schaerweijde D15 0-13
Maarssen D4 Kampong D25 1-2
Schaerweijde D8 USHC D13 4-3
Leusden D3 IJsseloever D4 3-1
Kromme Rijn D3 Baarn D2 (O) 1-1
Kampong D26 Vianen D2 (O) 2-5
zondag 3 november 2019
Vianen D2 (O) Kromme Rijn D3 7-0
IJsseloever D4 Maarssen D4 3-3
Schaerweijde D15 Kampong D26 5-0
Kampong D25 Schaerweijde D8 4-5
USHC D13 Schaerweijde D13 11-0
Baarn D2 (O) Leusden D3 2-1
zondag 10 november 2019
Schaerweijde D13 Kampong D25 0-8
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 1-3
Kampong D26 USHC D13 2-6
Baarn D2 (O) IJsseloever D4 2-0
Schaerweijde D8 Maarssen D4 2-0
Leusden D3 Vianen D2 (O) 1-4