header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anneloes Hogenhuis
Aanvoerder Jochebed Rovers
Trainer Peter den Hartog
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MEI 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D19 Schaerweijde D5
Phoenix D8 Voordaan D10
Schaerweijde D7 IJsseloever D3 11:15
Voordaan D11 Zwaluwen D5
Zwaluwen D7 Kampong D18

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 11 29 9 2 0 36 9 0
2 USHC D8 11 27 8 3 0 35 13 0
3 Kampong D18 11 25 8 1 2 39 18 0
4 Zwaluwen D5 11 21 6 3 2 32 20 0
5 IJsseloever D3 11 16 5 1 5 28 34 0
6 Schaerweijde D7 11 15 5 0 6 25 29 0
7 Voordaan D10 11 13 4 1 6 11 23 0
8 Kampong D19 10 7 2 1 7 22 31 0
9 Phoenix D8 11 7 2 1 8 17 30 0
10 Zwaluwen D7 11 7 2 1 8 10 31 0
11 Schaerweijde D5 11 6 2 0 9 17 34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei HC IJsseloever D3 11:15 thuis - Veld 4
17 mei Schaerweijde D5 13:15 uit - Veld 3
24 mei U.S.H.C. D8 11:10 thuis - Veld 4
7 jun Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
14 jun SV Kampong Hockey D18 11:00 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Kampong D19 Almere D4 7-0
IJsseloever D3 USHC D8 1-1
Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3
Phoenix D8 Kampong D18 2-3
Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4
Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2
zondag 15 september 2019
Almere D4 Schaerweijde D7 0-3
Voordaan D11 Phoenix D8 6-0
Kampong D18 Voordaan D10 3-1
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1
USHC D8 Schaerweijde D5 3-1
zondag 22 september 2019
IJsseloever D3 Kampong D18 1-7
Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 4-5
USHC D8 Zwaluwen D7 1-1
Schaerweijde D7 Kampong D19 5-1
Phoenix D8 Almere D4 5-1
Voordaan D10 Voordaan D11 1-1
zondag 29 september 2019
Voordaan D11 IJsseloever D3 3-0
Kampong D19 Phoenix D8 2-4
Zwaluwen D7 Schaerweijde D7 2-1
Almere D4 Voordaan D10 0-5
Zwaluwen D5 USHC D8 2-5
Kampong D18 Schaerweijde D5 5-1
zondag 6 oktober 2019
Voordaan D10 Kampong D19 2-1
Schaerweijde D5 Voordaan D11 1-4
USHC D8 Kampong D18 4-2
Zwaluwen D5 Zwaluwen D7 2-1
IJsseloever D3 Almere D4 6-0
Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-2
zondag 13 oktober 2019
Almere D4 Schaerweijde D5 1-0
Voordaan D11 USHC D8 1-1
Kampong D18 Zwaluwen D5 2-2
Schaerweijde D7 Voordaan D10 3-0
Zwaluwen D7 Phoenix D8 0-3
Kampong D19 IJsseloever D3 3-4
zondag 20 oktober 2019
Zwaluwen D7 Kampong D19 1-4
zondag 27 oktober 2019
Schaerweijde D5 Kampong D19 1-4
IJsseloever D3 Schaerweijde D7 4-5
Voordaan D10 Phoenix D8 3-1
Zwaluwen D5 Voordaan D11 1-3
Kampong D18 Zwaluwen D7 5-0
USHC D8 Almere D4 9-0
zondag 3 november 2019
Voordaan D11 Kampong D18 2-1
Zwaluwen D7 Voordaan D10 1-2
Kampong D19 USHC D8 3-5
Almere D4 Zwaluwen D5 1-6
Phoenix D8 IJsseloever D3 3-4
Schaerweijde D7 Schaerweijde D5 3-1
zondag 10 november 2019
Schaerweijde D5 Phoenix D8 3-0
IJsseloever D3 Voordaan D10 3-0
Voordaan D11 Zwaluwen D7 4-0
USHC D8 Schaerweijde D7 3-0
Kampong D18 Almere D4 6-0
Zwaluwen D5 Kampong D19 1-1
zondag 17 november 2019
Almere D4 Voordaan D11 0-9
Phoenix D8 USHC D8 1-3
Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 2-6
Voordaan D10 Schaerweijde D5 2-1
IJsseloever D3 Zwaluwen D7 5-0
zondag 24 november 2019
Voordaan D11 Kampong D19 3-2
Schaerweijde D5 IJsseloever D3 0-4
Zwaluwen D7 Almere D4 4-1
Voordaan D10 USHC D8 0-3
Zwaluwen D5 Phoenix D8 1-1
woensdag 27 november 2019
Kampong D18 Schaerweijde D7 3-2
zondag 1 maart 2020
Kampong D19 Kampong D18 1-5
zondag 8 maart 2020
Zwaluwen D7 Schaerweijde D5 2-3
Voordaan D11 Schaerweijde D7 5-2
Zwaluwen D5 Voordaan D10 3-0
USHC D8 IJsseloever D3 6-1
Kampong D18 Phoenix D8 3-2