header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sarah Termeulen
Trainer Peter den Hartog
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
IJsseloever D3 Kampong D18 13:00
Phoenix D8 Almere D4 13:00
Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 13:10
Schaerweijde D7 Kampong D19 11:10
USHC D8 Zwaluwen D7 13:15
Voordaan D10 Voordaan D11 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Kampong D19 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Zwaluwen D5 2 6 2 0 0 9 1 0
4 Kampong D18 2 6 2 0 0 6 3 0
5 USHC D8 2 4 1 1 0 4 2 0
6 Zwaluwen D7 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Schaerweijde D7 2 3 1 0 1 3 4 0
8 IJsseloever D3 2 1 0 1 1 2 7 0
9 Schaerweijde D5 2 0 0 0 2 2 5 0
10 Voordaan D10 2 0 0 0 2 1 6 0
11 Phoenix D8 2 0 0 0 2 2 9 0
12 Almere D4 2 0 0 0 2 0 10 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep SV Kampong Hockey D19 11:10 thuis - Veld 4
29 sep Zwaluwen Utrecht D7 11:00 uit
6 okt SV Phoenix D8 n.n.b uit
13 okt MMHC Voordaan D10 11:00 thuis - Veld 4
27 okt HC IJsseloever D3 n.n.b uit
3 nov Schaerweijde D5 n.n.b thuis
10 nov U.S.H.C. D8 n.n.b uit
17 nov Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b thuis
24 nov SV Kampong Hockey D18 n.n.b uit
8 mrt MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
15 mrt Almeerse HC D4 n.n.b thuis
22 mrt SV Kampong Hockey D19 n.n.b uit
29 mrt Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis
5 apr SV Phoenix D8 n.n.b thuis
19 apr MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
10 mei HC IJsseloever D3 n.n.b thuis
17 mei Schaerweijde D5 n.n.b uit
24 mei U.S.H.C. D8 n.n.b thuis
7 jun Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
14 jun SV Kampong Hockey D18 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
IJsseloever D3 USHC D8 1-1
Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3
Phoenix D8 Kampong D18 2-3
Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4
Kampong D19 Almere D4 7-0
Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2
zondag 15 september 2019
Voordaan D11 Phoenix D8 6-0
Kampong D18 Voordaan D10 3-1
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1
USHC D8 Schaerweijde D5 3-1
Zwaluwen D7 Kampong D19 2-3
Almere D4 Schaerweijde D7 0-3