header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 06

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Charlotte Rietdijk
Keeper Deirdre van den Bos
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Leusden D2 Rijnvliet D2 (O) 15:30
Phoenix D9 Hilversum D2 (O) 13:15
SCHC D4 Dorsteti D1 14:45
USHC D10 Schaerweijde D6 10:05
Voordaan D8 Kampong D20 8:45
Weesp D3 Voordaan D7 16:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D8 9 27 9 0 0 33 4 0
2 Dorsteti D1 9 21 7 0 2 33 10 0
3 Leusden D2 9 19 6 1 2 28 13 0
4 Kampong D20 8 19 6 1 1 29 19 0
5 Hilversum D2 9 16 5 1 3 26 12 0
6 Schaerweijde D6 9 15 5 0 4 21 24 0
7 Rijnvliet D2 8 9 3 0 5 25 27 0
8 USHC D10 9 8 2 2 5 11 19 0
9 Phoenix D9 8 5 1 2 5 6 20 0
10 Voordaan D7 8 4 1 1 6 7 30 0
11 Weesp D3 8 4 1 1 6 6 31 0
12 SCHC D4 8 1 0 1 7 8 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov U.S.H.C. D10 10:05 uit
24 nov Hockeyclub SCHC D4 16:45 thuis - Veld 2
8 mrt SV Kampong Hockey D20 n.n.b thuis
15 mrt M.H.C. Weesp D3 14:45 uit
22 mrt HMHC D2 n.n.b thuis
29 mrt MHC Leusden D2 n.n.b uit
5 apr HC Rijnvliet D2 n.n.b thuis
19 apr SV Phoenix D9 n.n.b uit
10 mei MMHC Voordaan D7 n.n.b thuis
17 mei MMHC Voordaan D8 n.n.b uit
24 mei Dorsteti D1 n.n.b thuis
7 jun U.S.H.C. D10 n.n.b thuis
14 jun Hockeyclub SCHC D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leusden D2 Dorsteti D1 0-3
Phoenix D9 Voordaan D7 1-2
Weesp D3 SCHC D4 2-1
Voordaan D8 Rijnvliet D2 (O) 4-1
USHC D10 Hilversum D2 (O) 1-2
Kampong D20 Schaerweijde D6 6-3
zondag 15 september 2019
Hilversum D2 (O) Kampong D20 0-2
Schaerweijde D6 Weesp D3 3-1
SCHC D4 Leusden D2 1-3
Dorsteti D1 Phoenix D9 6-0
Voordaan D7 Voordaan D8 0-6
Rijnvliet D2 (O) USHC D10 5-0
zondag 22 september 2019
Voordaan D7 USHC D10 2-2
Voordaan D8 Dorsteti D1 1-0
Rijnvliet D2 (O) Kampong D20 4-5
Hilversum D2 (O) Schaerweijde D6 3-1
Phoenix D9 SCHC D4 2-0
Leusden D2 Weesp D3 6-1
zondag 29 september 2019
SCHC D4 Voordaan D8 1-6
Weesp D3 Phoenix D9 1-1
Dorsteti D1 USHC D10 2-0
Voordaan D7 Kampong D20 2-4
Rijnvliet D2 (O) Hilversum D2 (O) 1-8
Schaerweijde D6 Leusden D2 2-9
zondag 6 oktober 2019
Rijnvliet D2 (O) Schaerweijde D6 1-3
Phoenix D9 Leusden D2 0-4
Voordaan D8 Weesp D3 8-1
Kampong D20 Dorsteti D1 3-7
USHC D10 SCHC D4 2-1
Hilversum D2 (O) Voordaan D7 4-0
zondag 13 oktober 2019
Schaerweijde D6 Phoenix D9 4-1
Voordaan D7 Rijnvliet D2 (O) 1-7
SCHC D4 Kampong D20 1-3
Weesp D3 USHC D10 0-2
Leusden D2 Voordaan D8 0-2
Dorsteti D1 Hilversum D2 (O) 5-2
zondag 27 oktober 2019
Kampong D20 Weesp D3 4-0
USHC D10 Leusden D2 2-3
Voordaan D8 Phoenix D9 2-0
Voordaan D7 Schaerweijde D6 0-2
Rijnvliet D2 (O) Dorsteti D1 1-4
Hilversum D2 (O) SCHC D4 1-1
zondag 3 november 2019
SCHC D4 Rijnvliet D2 (O) 2-5
Leusden D2 Kampong D20 2-2
Schaerweijde D6 Voordaan D8 0-1
Phoenix D9 USHC D10 1-1
Weesp D3 Hilversum D2 (O) 0-6
Dorsteti D1 Voordaan D7 4-0
zondag 10 november 2019
Dorsteti D1 Schaerweijde D6 2-3
Hilversum D2 (O) Leusden D2 0-1
USHC D10 Voordaan D8 1-3