header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Katja Koster
Trainer Daniƫlle Adelaar
Lijncoƶrdinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Almere D4 Voordaan D11 12:45
IJsseloever D3 Zwaluwen D7 11:00
Phoenix D8 USHC D8 14:50
Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 11:10
Voordaan D10 Schaerweijde D5 10:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 9 23 7 2 0 28 5 0
2 USHC D8 9 21 6 3 0 32 11 0
3 Kampong D18 9 19 6 1 2 34 13 0
4 Schaerweijde D7 9 18 6 0 3 22 15 0
5 Zwaluwen D5 9 17 5 2 2 28 18 0
6 Voordaan D10 9 13 4 1 4 14 16 0
7 IJsseloever D3 9 13 4 1 4 24 28 0
8 Kampong D19 9 10 3 1 5 26 23 0
9 Phoenix D8 9 9 3 0 6 18 24 0
10 Zwaluwen D7 9 7 2 1 6 8 23 0
11 Schaerweijde D5 9 3 1 0 8 13 27 0
12 Almere D4 9 3 1 0 8 3 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov MMHC Voordaan D10 10:15 uit
24 nov HC IJsseloever D3 16:45 thuis - Veld 4
8 mrt Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit
15 mrt U.S.H.C. D8 n.n.b thuis
22 mrt Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
29 mrt SV Kampong Hockey D18 n.n.b thuis
5 apr MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
19 apr Almeerse HC D4 n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey D19 n.n.b uit
17 mei Schaerweijde D7 n.n.b thuis
24 mei SV Phoenix D8 n.n.b uit
7 jun MMHC Voordaan D10 n.n.b thuis
14 jun HC IJsseloever D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Kampong D19 Almere D4 7-0
Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4
Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2
IJsseloever D3 USHC D8 1-1
Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3
Phoenix D8 Kampong D18 2-3
zondag 15 september 2019
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1
Kampong D18 Voordaan D10 3-1
Almere D4 Schaerweijde D7 0-3
USHC D8 Schaerweijde D5 3-1
Voordaan D11 Phoenix D8 6-0
zondag 22 september 2019
Phoenix D8 Almere D4 5-1
Schaerweijde D7 Kampong D19 5-1
Voordaan D10 Voordaan D11 1-1
Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 4-5
IJsseloever D3 Kampong D18 1-7
USHC D8 Zwaluwen D7 1-1
zondag 29 september 2019
Kampong D18 Schaerweijde D5 5-1
Zwaluwen D5 USHC D8 2-5
Zwaluwen D7 Schaerweijde D7 2-1
Voordaan D11 IJsseloever D3 3-0
Almere D4 Voordaan D10 0-5
Kampong D19 Phoenix D8 2-4
zondag 6 oktober 2019
Schaerweijde D5 Voordaan D11 1-4
Zwaluwen D5 Zwaluwen D7 2-1
USHC D8 Kampong D18 4-2
Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-2
Voordaan D10 Kampong D19 2-1
IJsseloever D3 Almere D4 6-0
zondag 13 oktober 2019
Kampong D18 Zwaluwen D5 2-2
Voordaan D11 USHC D8 1-1
Almere D4 Schaerweijde D5 1-0
Zwaluwen D7 Phoenix D8 0-3
Kampong D19 IJsseloever D3 3-4
Schaerweijde D7 Voordaan D10 3-0
zondag 20 oktober 2019
Zwaluwen D7 Kampong D19 1-4
zondag 27 oktober 2019
Schaerweijde D5 Kampong D19 1-4
IJsseloever D3 Schaerweijde D7 4-5
Voordaan D10 Phoenix D8 3-1
Kampong D18 Zwaluwen D7 5-0
Zwaluwen D5 Voordaan D11 1-3
USHC D8 Almere D4 9-0
zondag 3 november 2019
Almere D4 Zwaluwen D5 1-6
Zwaluwen D7 Voordaan D10 1-2
Kampong D19 USHC D8 3-5
Phoenix D8 IJsseloever D3 3-4
Schaerweijde D7 Schaerweijde D5 3-1
Voordaan D11 Kampong D18 2-1
zondag 10 november 2019
Schaerweijde D5 Phoenix D8 3-0
Zwaluwen D5 Kampong D19 1-1
USHC D8 Schaerweijde D7 3-0
Voordaan D11 Zwaluwen D7 4-0
IJsseloever D3 Voordaan D10 3-0
Kampong D18 Almere D4 6-0