header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Katja Koster
Trainer Daniƫlle Adelaar
Lijncoƶrdinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
IJsseloever D3 Kampong D18 13:00
Phoenix D8 Almere D4 13:00
Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 13:10
Schaerweijde D7 Kampong D19 11:10
USHC D8 Zwaluwen D7 13:15
Voordaan D10 Voordaan D11 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Kampong D19 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Zwaluwen D5 2 6 2 0 0 9 1 0
4 Kampong D18 2 6 2 0 0 6 3 0
5 USHC D8 2 4 1 1 0 4 2 0
6 Zwaluwen D7 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Schaerweijde D7 2 3 1 0 1 3 4 0
8 IJsseloever D3 2 1 0 1 1 2 7 0
9 Schaerweijde D5 2 0 0 0 2 2 5 0
10 Voordaan D10 2 0 0 0 2 1 6 0
11 Phoenix D8 2 0 0 0 2 2 9 0
12 Almere D4 2 0 0 0 2 0 10 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep Zwaluwen Utrecht D5 13:10 thuis - Veld 3
29 sep SV Kampong Hockey D18 15:30 uit
6 okt MMHC Voordaan D11 11:25 thuis - Veld 5
13 okt Almeerse HC D4 12:45 uit
27 okt SV Kampong Hockey D19 n.n.b thuis
3 nov Schaerweijde D7 n.n.b uit
10 nov SV Phoenix D8 n.n.b thuis
17 nov MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
24 nov HC IJsseloever D3 n.n.b thuis
8 mrt Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit
15 mrt U.S.H.C. D8 n.n.b thuis
22 mrt Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
29 mrt SV Kampong Hockey D18 n.n.b thuis
5 apr MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
19 apr Almeerse HC D4 n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey D19 n.n.b uit
17 mei Schaerweijde D7 n.n.b thuis
24 mei SV Phoenix D8 n.n.b uit
7 jun MMHC Voordaan D10 n.n.b thuis
14 jun HC IJsseloever D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
IJsseloever D3 USHC D8 1-1
Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3
Phoenix D8 Kampong D18 2-3
Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4
Kampong D19 Almere D4 7-0
Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2
zondag 15 september 2019
Voordaan D11 Phoenix D8 6-0
Kampong D18 Voordaan D10 3-1
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1
USHC D8 Schaerweijde D5 3-1
Zwaluwen D7 Kampong D19 2-3
Almere D4 Schaerweijde D7 0-3