header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iris Klein
Aanvoerder Anneloes Verhagen
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Kromhouters D3 Fletiomare D3 16:45
Nieuwegein D3 Schaerweijde D4 12:00
Phoenix D7 USHC D11 15:50
Schaerweijde D9 Voordaan D9 15:00
USHC D9 Zwaluwen D6 8:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D7 8 24 8 0 0 23 7 0
2 Nieuwegein D3 9 21 7 0 2 26 8 0
3 Schaerweijde D4 8 19 6 1 1 34 10 0
4 Maarssen D3 10 18 6 0 4 17 12 0
5 Fletiomare D3 9 18 6 0 3 14 10 0
6 USHC D9 9 15 5 0 4 17 14 0
7 Voordaan D9 9 10 3 1 5 15 14 0
8 Kromhouters D3 9 7 2 1 6 17 28 0
9 Schaerweijde D9 9 7 2 1 6 8 19 0
10 USHC D11 9 6 2 0 7 10 28 0
11 Zwaluwen D6 9 0 0 0 9 2 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov MHCN D3 12:00 uit
1 dec SV Phoenix D7 10:20 uit
15 mrt U.S.H.C. D11 n.n.b uit
22 mrt MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
29 mrt MHC Fletiomare D3 n.n.b uit
5 apr Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
19 apr U.S.H.C. D9 n.n.b uit
10 mei THCC De Kromhouters D3 n.n.b thuis
17 mei Schaerweijde D9 n.n.b uit
24 mei SV Phoenix D7 n.n.b thuis
7 jun MHV Maarssen D3 n.n.b uit
14 jun MHCN D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Zwaluwen D6 Kromhouters D3 1-4
Fletiomare D3 Schaerweijde D9 2-0
Voordaan D9 Phoenix D7 0-2
USHC D11 Maarssen D3 0-4
USHC D9 Nieuwegein D3 2-1
zondag 15 september 2019
Maarssen D3 Voordaan D9 1-0
Schaerweijde D4 USHC D11 2-0
Phoenix D7 Fletiomare D3 1-0
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 1-0
Kromhouters D3 USHC D9 0-2
zondag 22 september 2019
Voordaan D9 Schaerweijde D4 2-2
Zwaluwen D6 Phoenix D7 0-6
Fletiomare D3 Maarssen D3 2-1
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
Kromhouters D3 Nieuwegein D3 3-4
zondag 29 september 2019
Maarssen D3 Zwaluwen D6 2-0
Nieuwegein D3 USHC D11 7-0
Phoenix D7 USHC D9 3-2
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-2
Schaerweijde D4 Fletiomare D3 6-1
zondag 6 oktober 2019
Kromhouters D3 Phoenix D7 2-3
USHC D9 Maarssen D3 0-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D4 0-8
Voordaan D9 USHC D11 4-1
Schaerweijde D9 Nieuwegein D3 0-2
zondag 13 oktober 2019
Schaerweijde D4 USHC D9 5-3
Phoenix D7 Schaerweijde D9 3-2
Maarssen D3 Kromhouters D3 3-1
Nieuwegein D3 Voordaan D9 3-0
USHC D11 Fletiomare D3 0-3
zondag 27 oktober 2019
Zwaluwen D6 USHC D11 0-1
Fletiomare D3 Voordaan D9 2-1
Phoenix D7 Nieuwegein D3 2-0
Schaerweijde D9 Maarssen D3 0-1
Kromhouters D3 Schaerweijde D4 0-7
zondag 3 november 2019
USHC D11 USHC D9 0-5
Nieuwegein D3 Fletiomare D3 1-0
Voordaan D9 Zwaluwen D6 4-0
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-2
Maarssen D3 Phoenix D7 1-3
zondag 10 november 2019
Voordaan D9 USHC D9 0-1
Kromhouters D3 USHC D11 3-2
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 0-2
Maarssen D3 Nieuwegein D3 0-3
zondag 17 november 2019
Fletiomare D3 USHC D9 2-0
Zwaluwen D6 Nieuwegein D3 1-5
Schaerweijde D4 Maarssen D3 3-2
USHC D11 Schaerweijde D9 6-0
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2