header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabine van Dijk
Aanvoerder Celine Henneveld
Keeper Sophie Poldermans
Trainer Peter den Hartog
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Kampong D17 Voordaan D6 9:00
Phoenix D6 Spandersbosch D3 14:15
SCHC D3 Shinty D2 (O) 11:15
USHC D5 Schaerweijde D3 9:10
Woerden D2 Kampong D14 13:00
Zwaluwen D3 Kampong D16 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty D2 10 27 9 0 1 48 8 0
2 Kampong D14 10 26 8 2 0 48 10 0
3 Kampong D17 10 17 5 2 3 19 18 0
4 Kampong D16 10 16 5 1 4 28 19 0
5 USHC D5 10 15 4 3 3 18 12 0
6 Spandersbosch D3 10 14 5 2 3 16 20 3
7 SCHC D3 10 13 3 4 3 15 15 0
8 Woerden D2 10 11 3 2 5 15 20 0
9 Zwaluwen D3 10 11 3 2 5 14 29 0
10 Phoenix D6 10 7 2 1 7 11 30 0
11 Schaerweijde D3 10 7 2 1 7 17 47 0
12 Voordaan D6 10 3 1 0 9 5 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov U.S.H.C. D5 09:10 uit
8 mrt SV Kampong Hockey D17 n.n.b uit
15 mrt Hockeyclub SCHC D3 n.n.b thuis
22 mrt Zwaluwen Utrecht D3 n.n.b uit
29 mrt MHC Woerden D2 n.n.b thuis
5 apr 't Spandersbosch D3 n.n.b uit
19 apr SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey D16 n.n.b uit
17 mei Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D2 n.n.b thuis
24 mei MMHC Voordaan D6 n.n.b uit
7 jun SV Phoenix D6 n.n.b uit
14 jun U.S.H.C. D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
USHC D5 Phoenix D6 2-0
Voordaan D6 SCHC D3 0-4
Schaerweijde D3 Kampong D17 1-4
Kampong D14 Spandersbosch D3 1-0
Kampong D16 Woerden D2 4-1
Shinty D2 (O) Zwaluwen D3 5-0
zondag 15 september 2019
Kampong D17 USHC D5 1-0
Phoenix D6 Kampong D14 1-6
Woerden D2 Shinty D2 (O) 0-3
Zwaluwen D3 Voordaan D6 3-1
Spandersbosch D3 Kampong D16 3-0
SCHC D3 Schaerweijde D3 3-1
zondag 22 september 2019
Kampong D17 Phoenix D6 2-1
USHC D5 SCHC D3 1-1
Kampong D16 Kampong D14 2-2
Schaerweijde D3 Zwaluwen D3 3-0
Voordaan D6 Woerden D2 0-2
Shinty D2 (O) Spandersbosch D3 12-0
zondag 29 september 2019
Spandersbosch D3 Voordaan D6 2-0
Kampong D14 Shinty D2 (O) 4-2
Phoenix D6 Kampong D16 0-6
SCHC D3 Kampong D17 2-2
Zwaluwen D3 USHC D5 2-1
Woerden D2 Schaerweijde D3 4-2
zondag 6 oktober 2019
Kampong D17 Zwaluwen D3 2-1
SCHC D3 Phoenix D6 1-0
USHC D5 Woerden D2 1-1
Shinty D2 (O) Kampong D16 3-1
Voordaan D6 Kampong D14 0-2
Schaerweijde D3 Spandersbosch D3 2-2
zondag 13 oktober 2019
Spandersbosch D3 USHC D5 1-2
Kampong D14 Schaerweijde D3 14-0
Woerden D2 Kampong D17 2-1
Kampong D16 Voordaan D6 3-0
Phoenix D6 Shinty D2 (O) 0-6
Zwaluwen D3 SCHC D3 2-2
zondag 27 oktober 2019
USHC D5 Kampong D14 3-3
Voordaan D6 Shinty D2 (O) 0-4
Schaerweijde D3 Kampong D16 1-6
Zwaluwen D3 Phoenix D6 1-1
SCHC D3 Woerden D2 1-1
Kampong D17 Spandersbosch D3 1-1
zondag 3 november 2019
Kampong D16 USHC D5 1-5
Shinty D2 (O) Schaerweijde D3 7-2
Kampong D14 Kampong D17 4-1
Woerden D2 Zwaluwen D3 2-3
Phoenix D6 Voordaan D6 0-2
Spandersbosch D3 SCHC D3 2-1
zondag 10 november 2019
Kampong D17 Kampong D16 4-2
Schaerweijde D3 Voordaan D6 3-2
Zwaluwen D3 Spandersbosch D3 1-3
SCHC D3 Kampong D14 0-3
Woerden D2 Phoenix D6 2-3
USHC D5 Shinty D2 (O) 0-2
zondag 17 november 2019
Kampong D14 Zwaluwen D3 9-1
Spandersbosch D3 Woerden D2 2-0
Schaerweijde D3 Phoenix D6 2-5
Kampong D16 SCHC D3 3-0
Shinty D2 (O) Kampong D17 4-1
Voordaan D6 USHC D5 0-3