header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabine van Dijk
Aanvoerder Celine Henneveld
Keeper Sophie Poldermans
Trainer Peter den Hartog
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Kampong D16 Kampong D14 17:30
Kampong D17 Phoenix D6 10:30
Schaerweijde D3 Zwaluwen D3 15:00
Shinty D2 (O) Spandersbosch D3 16:15
USHC D5 SCHC D3 9:10
Voordaan D6 Woerden D2 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty D2 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Kampong D14 2 6 2 0 0 7 1 0
3 SCHC D3 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Kampong D17 2 6 2 0 0 5 1 0
5 Spandersbosch D3 2 3 1 0 1 3 1 0
6 USHC D5 2 3 1 0 1 2 1 0
7 Kampong D16 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Zwaluwen D3 2 3 1 0 1 3 6 0
9 Schaerweijde D3 2 0 0 0 2 2 7 0
10 Voordaan D6 2 0 0 0 2 1 7 0
11 Woerden D2 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Phoenix D6 2 0 0 0 2 1 8 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep Zwaluwen Utrecht D3 15:00 thuis - Veld 3
29 sep MHC Woerden D2 13:00 uit
6 okt 't Spandersbosch D3 11:10 thuis - Veld 4
13 okt SV Kampong Hockey D14 09:00 uit
27 okt SV Kampong Hockey D16 n.n.b thuis
3 nov Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D2 14:30 uit
10 nov MMHC Voordaan D6 n.n.b thuis
17 nov SV Phoenix D6 n.n.b thuis
24 nov U.S.H.C. D5 n.n.b uit
8 mrt SV Kampong Hockey D17 n.n.b uit
15 mrt Hockeyclub SCHC D3 n.n.b thuis
22 mrt Zwaluwen Utrecht D3 n.n.b uit
29 mrt MHC Woerden D2 n.n.b thuis
5 apr 't Spandersbosch D3 n.n.b uit
19 apr SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey D16 n.n.b uit
17 mei Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D2 n.n.b thuis
24 mei MMHC Voordaan D6 n.n.b uit
7 jun SV Phoenix D6 n.n.b uit
14 jun U.S.H.C. D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Schaerweijde D3 Kampong D17 1-4
Voordaan D6 SCHC D3 0-4
Shinty D2 (O) Zwaluwen D3 5-0
Kampong D16 Woerden D2 4-1
Kampong D14 Spandersbosch D3 1-0
USHC D5 Phoenix D6 2-0
zondag 15 september 2019
Woerden D2 Shinty D2 (O) 0-3
Zwaluwen D3 Voordaan D6 3-1
SCHC D3 Schaerweijde D3 3-1
Kampong D17 USHC D5 1-0
Phoenix D6 Kampong D14 1-6
Spandersbosch D3 Kampong D16 3-0