header-schaer-website-v6.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 15 september 2019
Tijd T/U Team Tegen team
14:30 Thuis Dames 10 Hockeyclub Amersfoort D3
 

Dames 11

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D1 22 64 21 1 0 124 17 0
2 Schaerweijde D13 22 55 18 1 3 70 16 0
3 Fletiomare D5 22 45 14 3 5 55 15 0
4 Maarssen D4 22 42 13 3 6 51 29 0
5 Schaerweijde D11 22 39 13 0 9 60 45 0
6 Kampong D25 22 37 12 1 9 65 40 0
7 Voordaan D11 22 26 8 2 12 41 73 0
8 IJsseloever D4 22 20 4 8 10 28 53 0
9 USHC D11 22 17 5 2 15 38 63 0
10 Houten D4 22 15 3 6 13 23 66 0
11 SCHC D8 22 12 4 3 15 30 87 3
12 SCHC D7 22 4 0 4 18 18 99 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Schaerweijde D11 Fletiomare D5 0-7
SCHC D8 Houten D4 6-2
USHC D11 IJsseloever D4 2-3
Maarssen D4 Schaerweijde D13 1-3
SCHC D7 Kampong D25 0-14
Dorsteti D1 Voordaan D11 4-1
zondag 16 september 2018
Fletiomare D5 SCHC D7 6-0
Schaerweijde D13 Schaerweijde D11 3-1
IJsseloever D4 Maarssen D4 0-1
Houten D4 USHC D11 1-1
Voordaan D11 SCHC D8 3-2
Kampong D25 Dorsteti D1 1-2
zondag 23 september 2018
Schaerweijde D11 Maarssen D4 3-1
Houten D4 IJsseloever D4 0-0
SCHC D8 Kampong D25 0-5
SCHC D7 Schaerweijde D13 1-3
Dorsteti D1 Fletiomare D5 2-0
USHC D11 Voordaan D11 1-3
zondag 30 september 2018
Voordaan D11 Houten D4 2-2
Kampong D25 USHC D11 7-3
Maarssen D4 SCHC D7 1-1
IJsseloever D4 Schaerweijde D11 2-4
Fletiomare D5 SCHC D8 8-0
Schaerweijde D13 Dorsteti D1 1-3
zondag 7 oktober 2018
USHC D11 Fletiomare D5 2-2
SCHC D7 Schaerweijde D11 0-3
Houten D4 Kampong D25 1-5
Voordaan D11 IJsseloever D4 2-2
SCHC D8 Schaerweijde D13 0-2
Dorsteti D1 Maarssen D4 6-1
zondag 14 oktober 2018
Schaerweijde D11 Dorsteti D1 2-7
Maarssen D4 SCHC D8 8-0
Kampong D25 Voordaan D11 3-2
Fletiomare D5 Houten D4 3-0
Schaerweijde D13 USHC D11 4-1
IJsseloever D4 SCHC D7 1-1
zondag 28 oktober 2018
USHC D11 Maarssen D4 0-2
Kampong D25 IJsseloever D4 1-1
Voordaan D11 Fletiomare D5 1-6
Houten D4 Schaerweijde D13 1-2
Dorsteti D1 SCHC D7 10-0
SCHC D8 Schaerweijde D11 1-3
zondag 4 november 2018
Maarssen D4 Houten D4 4-0
Schaerweijde D11 USHC D11 0-2
SCHC D7 SCHC D8 1-1
IJsseloever D4 Dorsteti D1 0-7
Fletiomare D5 Kampong D25 3-1
Schaerweijde D13 Voordaan D11 9-0
zondag 11 november 2018
Houten D4 Schaerweijde D11 0-4
Voordaan D11 Maarssen D4 0-3
Kampong D25 Schaerweijde D13 0-1
USHC D11 SCHC D7 4-2
SCHC D8 Dorsteti D1 2-6
Fletiomare D5 IJsseloever D4 3-0
zondag 18 november 2018
Maarssen D4 Kampong D25 2-1
Dorsteti D1 USHC D11 7-0
zondag 25 november 2018
Houten D4 Dorsteti D1 0-2
IJsseloever D4 Schaerweijde D13 1-3
Fletiomare D5 Maarssen D4 0-0
USHC D11 SCHC D8 9-1
Voordaan D11 SCHC D7 6-1
Kampong D25 Schaerweijde D11 1-7
dinsdag 27 november 2018
Schaerweijde D13 Fletiomare D5 0-1
zondag 2 december 2018
Schaerweijde D11 Voordaan D11 3-0
zondag 3 maart 2019
SCHC D8 IJsseloever D4 2-2
SCHC D7 Houten D4 3-3
zondag 10 maart 2019
Houten D4 SCHC D8 0-1
Voordaan D11 Dorsteti D1 2-7
Schaerweijde D13 Maarssen D4 1-0
Kampong D25 SCHC D7 6-1
IJsseloever D4 USHC D11 4-1
zondag 17 maart 2019
USHC D11 Houten D4 2-4
Maarssen D4 IJsseloever D4 3-0
SCHC D7 Fletiomare D5 0-3
Schaerweijde D11 Schaerweijde D13 1-3
Dorsteti D1 Kampong D25 5-0
SCHC D8 Voordaan D11 2-4
zondag 24 maart 2019
Schaerweijde D13 SCHC D7 6-0
IJsseloever D4 Houten D4 2-2
Voordaan D11 USHC D11 2-1
Kampong D25 SCHC D8 2-1
Fletiomare D5 Dorsteti D1 1-2
Maarssen D4 Schaerweijde D11 2-3
zondag 31 maart 2019
USHC D11 Kampong D25 0-1
Dorsteti D1 Schaerweijde D13 1-1
Schaerweijde D11 IJsseloever D4 3-0
SCHC D7 Maarssen D4 1-6
SCHC D8 Fletiomare D5 0-3
Houten D4 Voordaan D11 0-2
zondag 7 april 2019
Schaerweijde D13 SCHC D8 4-0
Kampong D25 Houten D4 5-1
Fletiomare D5 USHC D11 2-0
Maarssen D4 Dorsteti D1 0-5
IJsseloever D4 Voordaan D11 3-1
Schaerweijde D11 SCHC D7 2-0
zondag 14 april 2019
SCHC D7 IJsseloever D4 1-4
Voordaan D11 Kampong D25 2-4
Dorsteti D1 Schaerweijde D11 4-1
SCHC D8 Maarssen D4 1-4
Houten D4 Fletiomare D5 2-1
USHC D11 Schaerweijde D13 0-2
zondag 28 april 2019
Fletiomare D5 Schaerweijde D11 1-0
zondag 12 mei 2019
SCHC D7 Dorsteti D1 1-9
IJsseloever D4 Kampong D25 1-3
Fletiomare D5 Voordaan D11 1-2
Schaerweijde D13 Houten D4 6-0
Maarssen D4 USHC D11 3-2
Schaerweijde D11 SCHC D8 5-1
zondag 19 mei 2019
USHC D11 Schaerweijde D11 4-2
Dorsteti D1 IJsseloever D4 6-1
Kampong D25 Fletiomare D5 0-2
Voordaan D11 Schaerweijde D13 1-5
Houten D4 Maarssen D4 1-1
SCHC D8 SCHC D7 4-1
zondag 26 mei 2019
SCHC D7 USHC D11 0-2
Dorsteti D1 SCHC D8 13-2
IJsseloever D4 Fletiomare D5 0-0
Schaerweijde D13 Kampong D25 4-1
Schaerweijde D11 Houten D4 6-1
Maarssen D4 Voordaan D11 5-1
zondag 2 juni 2019
Voordaan D11 Schaerweijde D11 1-7
Kampong D25 Maarssen D4 0-1
Fletiomare D5 Schaerweijde D13 2-1
USHC D11 Dorsteti D1 0-9
IJsseloever D4 SCHC D8 1-1
Houten D4 SCHC D7 2-1
zondag 16 juni 2019
Maarssen D4 Fletiomare D5 2-0
Schaerweijde D13 IJsseloever D4 6-0
SCHC D8 USHC D11 2-1
SCHC D7 Voordaan D11 2-3
Schaerweijde D11 Kampong D25 0-4
Dorsteti D1 Houten D4 7-0