header-schaer-website-v6.jpg
 

Organisatie

Hockeybestuur - Mail
Alex van Reeuwijk Voorzitter  mail
Alex van Reeuwijk Secretaris  mail
Robert Hehakaya Penningmeester  mail
Niek van Exel Tophockey (Jeugd & Senioren)  mail
Merijn van Meer Breedte Hockey Jeugd  mail
Oswin van den Boer Breedte Hockey Senioren  mail
Oswin van den Boer Communicatie
Top Hockey Senioren - Mail
Carolyn Craanen Manager D1
Hielke Bruin Manager H1
Châtal de Wolf Coördinator
Breedte Hockey Senioren - Mail
Oswin van den Boer Heren
Eva Kamperman Dames
Jorrit Hachmer Veteranen
Marieke Zuidema Veterinnen
Hockey 7 - Mail
Maurice Helmes Coördinator
Jong Senioren - Mail
Hans van de Kamp Lijncoördinator jong heren
Hans Drenth Lijncoördinator jong dames
Trimhockey - Mail
Frank Mulder Coördinator
Top Hockey Jeugd - Mail
Lijncoördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Tanja Hart Lijncoördinator
Technisch coördinator Top Hockey Jeugd - Mail
Niek van Exel Technisch Coördinator
Technisch manager Tophockey AB - Mail
Erik Jazet Technisch Manager Tophockey AB
Technisch manager Tophockey CD - Mail
Razwan Ahmed Technisch Manager Tophockey CD
Breedte Hockey Jeugd - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte
Merijn van Meer Manager Technisch Coördinatoren Jeugd
Sytze van der Aa Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd
Astrid Buijssen - van Dongen Manager Lijncoördinatoren Jeugd
Karlijn Coelingh Bennink Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd
Benjamins - Mail
Anne-Kee Vink Lijncoördinator
F-jes - Mail
Sofie van Essen Technisch Coördinator Jongens
Sander Kruijt Technisch Coördinator Meisjes
Dagmar Hardeveld Lijncoördinator meisjes
Annelieke Ekering Lijncoördinator jongens
Funkeys - Mail
Puck Kranenburg Lijncoördinator
G-Hockey - Mail
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator
Ton Kamperman Lijncoördinator
Jongens AB - Mail
Jerry Ooms Technisch Coördinator
Diederik de Goederen Technisch Coördinator
Irene Giesberts Lijncoördinator
Jongens C - Mail
Marnix Solleveld Technisch Coördinator
Tanja Hart Lijncoördinator
Jongens D - Mail
Suzanne Offers Lijncoördinator
Pelle van Rees Technisch Coördinator
Keepersclub - Mail
Niek van Exel Technisch Coördinator
Herwin Schonewille Technisch Coördinator
Caroline Houweling Lijncoördinator
Maxi's - Mail
Anouk de Sonnaville Technisch Coördinator Jongens
Jeroen de Jong Technisch Coördinator Meisjes
Saar de Vries-Gerritsen Lijncoördinator meisjes
Simone van der Heiden Lijncoördinator jongens
Meisjes AB - Mail
Arnaud Schuurman Technisch Coördinator
Marianne den Engelsman Lijncoördinator
Meisjes C - Mail
Robin Peters Technisch Coördinator
Janneke Carstens Lijncoördinator
Meisjes D - Mail
Henrieke Pijpers Lijncoördinator
Jeroen Dekker Technisch Coördinator
Mini's - Mail
Arthur Dresen Technisch Coördinator Jongens
Ernst Wagenmans Technisch Coördinator Meisjes
Renske Bakker Lijncoördinator meisjes
Susanne van der Aa Lijncoördinator jongens
Technisch manager JJ en Breedte - Mail
Lenie Pierik Technisch Manager JJ en Breedte
Coaching Academy - Mail
Merijn van Meer Commissielid
Anja Zweers Commissielid
Patrick de Jager Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Teamondersteuning - Mail
Arbitrage - Mail
Brechtje Renzema-Martens opleiding & e-cursus  mail
Vincent Verweijmeren Coördinator
Vincent Verweijmeren toewijzing
Feestcommissie jeugd - Mail
Pepijn Martens Coördinator
Materiaal - Mail
Barbara Lomme Coördinator
Medische commissie - Mail
Dana-Anne de Gast Coördinator
Veldplanning - Mail
Marianne den Engelsman Coördinator
Wedstrijdleiding - Mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Junioren  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd  mail
Nayyirih De Koning Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Inger Borggreven-Simmelink DWF & administratie  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdplanning  mail
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
coördinatie
Inger Borggreven-Simmelink Coördinator
Wedstrijdtafel - Mail
Monique Boone Coördinator
Geerke van Splunter Coördinator
Zaalhockey - Mail
Angelique van Velsen Coördinator
Angelique van Velsen Zaalcommissaris
Arnaud Schuurman Commissielid
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal
Inger Borggreven-Simmelink DWF & administratie
Marianne den Engelsman Zaalplanning
Astrid Buijssen - van Dongen Commissielid
Lenie Pierik Commissielid
Ledenadministratie - Mail
Ellen Lekkerkerker Commissielid
Redactie - Mail
Internetredactie - Mail
Ernst van Splunter Coördinator  mail
Hanneke Van Kooten Commissielid  mail
Vincent Verweijmeren Commissielid  mail
Julie Raap Commissielid
Suzan van Zeist Commissielid  mail
Martin Udo Commissielid
Vertrouwenspersonen Schaerweijde - Mail
Merel Veen Commissielid  mail  telefoonnummer
Michiel van Eersel Commissielid  mail  telefoonnummer
Anne Marie Dobbelaar Commissielid  mail  telefoonnummer
Berend Berendsen Commissielid  mail  telefoonnummer
Vrijwilligersburo - Mail
Patricia le Gras-Markies Commissielid