header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lieve Braam
Aanvoerder Arianne Korteweg
Aanvoerder Frederiek van Pinxteren
Keeper Suzanne van Gulik
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Rotterdam DA

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DA 11 28 9 1 1 42 12 0
2 Pinoké DA 11 28 9 1 1 29 7 0
3 Spandersbosch DA 11 21 6 3 2 23 13 0
4 hdm DA 11 18 6 0 5 31 26 0
5 Gooische DA 11 18 5 3 3 27 26 0
6 Rotterdam DA 10 16 5 1 4 26 18 0
7 Bloemendaal DA 11 13 4 1 6 19 29 0
8 Cartouche DA 11 13 3 4 4 17 19 0
9 Alecto DA 10 11 3 2 5 14 26 0
10 Kampong DA 11 10 3 1 7 15 32 0
11 Schaerweijde DA 11 7 2 1 8 16 35 0
12 Laren DA 11 2 0 2 9 15 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb !Oefenwedstrijd 20:30 thuis - Veld 1
1 mrt !Oefenwedstrijd 16:30 thuis - Veld 1
1 mrt !Oefenwedstrijd 18:00 thuis - Veld 1
8 mrt SV Kampong Hockey DA n.n.b uit
15 mrt AH & BC DA n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DA n.n.b thuis
29 mrt HC Bloemendaal DA n.n.b uit
5 apr Hockey Club Rotterdam DA n.n.b thuis
19 apr L.S.C. ALECTO DA n.n.b uit
10 mei 't Spandersbosch DA n.n.b thuis
17 mei Gooische Hockey Club DA n.n.b uit
24 mei hdm DA n.n.b thuis
7 jun Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
14 jun Pinoké DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Alecto DA Gooische DA 2-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
zondag 15 september 2019
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
hdm DA Alecto DA 6-2
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Kampong DA Cartouche DA 1-2
zondag 22 september 2019
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Alecto DA Laren DA 2-1
zondag 29 september 2019
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-3
Pinoké DA Alecto DA 4-0
zondag 6 oktober 2019
Alecto DA Kampong DA 0-1
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Gooische DA Laren DA 5-3
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
hdm DA Amsterdam DA 1-5
zondag 13 oktober 2019
Laren DA hdm DA 3-5
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Pinoké DA Gooische DA 4-0
zondag 27 oktober 2019
Alecto DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Bloemendaal DA 4-1
Laren DA Amsterdam DA 0-4
hdm DA Pinoké DA 2-3
Gooische DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 5-1
zondag 3 november 2019
Schaerweijde DA Gooische DA 2-2
Pinoké DA Laren DA 2-0
Cartouche DA Spandersbosch DA 1-1
Amsterdam DA Rotterdam DA 4-1
Bloemendaal DA Alecto DA 2-2
Kampong DA hdm DA 1-2
zondag 10 november 2019
Gooische DA Cartouche DA 3-3
Spandersbosch DA Bloemendaal DA 4-0
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Laren DA Kampong DA 2-3
hdm DA Schaerweijde DA 5-3
zondag 17 november 2019
Kampong DA Pinoké DA 0-4
Rotterdam DA Spandersbosch DA 4-0
Bloemendaal DA Gooische DA 5-1
Cartouche DA hdm DA 1-0
Schaerweijde DA Laren DA 2-1
zondag 24 november 2019
Pinoké DA Schaerweijde DA 2-1
Spandersbosch DA Alecto DA 3-1
Amsterdam DA Kampong DA 3-3
hdm DA Bloemendaal DA 5-3
Gooische DA Rotterdam DA 2-1
Laren DA Cartouche DA 2-2
woensdag 27 november 2019
Alecto DA Amsterdam DA 1-5