header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lieve Braam
Aanvoerder Arianne Korteweg
Aanvoerder Frederiek van Pinxteren
Keeper Suzanne van Gulik
Trainer Joost Bellaart
Lijncoördinator Marieke Zuidema

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Cartouche DA 10:45
Gooische DA Kampong DA 11:30
Laren DA Amsterdam DA 13:00
Rotterdam DA Bloemendaal DA 12:45
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 11:00
hdm DA Pinoké DA 16:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DA 6 16 5 1 0 18 3 0
2 Amsterdam DA 6 15 5 0 1 25 7 0
3 Spandersbosch DA 6 11 3 2 1 10 6 0
4 Rotterdam DA 6 10 3 1 2 16 11 0
5 Gooische DA 6 10 3 1 2 16 15 0
6 hdm DA 6 9 3 0 3 17 15 0
7 Bloemendaal DA 6 9 3 0 3 8 13 0
8 Cartouche DA 6 7 2 1 3 9 11 0
9 Alecto DA 6 7 2 1 3 8 15 0
10 Kampong DA 6 6 2 0 4 8 18 0
11 Schaerweijde DA 6 3 1 0 5 7 20 0
12 Laren DA 6 1 0 1 5 10 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt 't Spandersbosch DA 11:00 uit
3 nov Gooische Hockey Club DA 12:50 thuis - Veld 1
10 nov hdm DA n.n.b uit
17 nov Larensche Mixed Hockey Club DA 11:00 thuis - Veld 1
24 nov Pinoké DA n.n.b uit
8 mrt SV Kampong Hockey DA n.n.b uit
15 mrt AH & BC DA n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DA n.n.b thuis
29 mrt HC Bloemendaal DA n.n.b uit
5 apr Hockey Club Rotterdam DA n.n.b thuis
19 apr L.S.C. ALECTO DA n.n.b uit
10 mei 't Spandersbosch DA n.n.b thuis
17 mei Gooische Hockey Club DA n.n.b uit
24 mei hdm DA n.n.b thuis
7 jun Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
14 jun Pinoké DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
Alecto DA Gooische DA 2-2
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
zondag 15 september 2019
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Kampong DA Cartouche DA 1-2
hdm DA Alecto DA 6-2
zondag 22 september 2019
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Alecto DA Laren DA 2-1
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
zondag 29 september 2019
hdm DA Gooische DA 2-3
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Pinoké DA Alecto DA 4-0
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
zondag 6 oktober 2019
Alecto DA Kampong DA 0-1
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Gooische DA Laren DA 5-3
hdm DA Amsterdam DA 1-5
zondag 13 oktober 2019
Pinoké DA Gooische DA 4-0
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Laren DA hdm DA 3-5
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2