header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Katja Koster
Trainer Daniëlle Adelaar
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D19 Kampong D18 10:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D11 10 26 8 2 0 31 7 0
2 USHC D8 10 24 7 3 0 29 12 0
3 Kampong D18 9 19 6 1 2 31 15 0
4 Zwaluwen D5 10 18 5 3 2 29 20 0
5 IJsseloever D3 10 16 5 1 4 27 28 0
6 Schaerweijde D7 10 15 5 0 5 23 24 0
7 Voordaan D10 10 13 4 1 5 11 20 0
8 Kampong D19 9 7 2 1 6 21 26 0
9 Phoenix D8 10 7 2 1 7 15 27 0
10 Zwaluwen D7 10 7 2 1 7 8 28 0
11 Schaerweijde D5 10 3 1 0 9 14 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Zwaluwen Utrecht D7 16:15 uit
15 mrt U.S.H.C. D8 11:40 thuis - Veld 4
22 mrt Zwaluwen Utrecht D5 14:30 uit
29 mrt SV Kampong Hockey D18 11:15 thuis - Veld 5
5 apr MMHC Voordaan D11 n.n.b uit
10 mei SV Kampong Hockey D19 n.n.b uit
17 mei Schaerweijde D7 n.n.b thuis
24 mei SV Phoenix D8 n.n.b uit
7 jun MMHC Voordaan D10 n.n.b thuis
14 jun HC IJsseloever D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Phoenix D8 Kampong D18 2-3
Schaerweijde D7 Voordaan D11 0-4
Kampong D19 Almere D4 7-0
IJsseloever D3 USHC D8 1-1
Schaerweijde D5 Zwaluwen D7 1-2
Voordaan D10 Zwaluwen D5 0-3
zondag 15 september 2019
Almere D4 Schaerweijde D7 0-3
Kampong D18 Voordaan D10 3-1
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-1
USHC D8 Schaerweijde D5 3-1
Voordaan D11 Phoenix D8 6-0
zondag 22 september 2019
Voordaan D10 Voordaan D11 1-1
IJsseloever D3 Kampong D18 1-7
Schaerweijde D5 Zwaluwen D5 4-5
Phoenix D8 Almere D4 5-1
Schaerweijde D7 Kampong D19 5-1
USHC D8 Zwaluwen D7 1-1
zondag 29 september 2019
Almere D4 Voordaan D10 0-5
Kampong D19 Phoenix D8 2-4
Voordaan D11 IJsseloever D3 3-0
Kampong D18 Schaerweijde D5 5-1
Zwaluwen D5 USHC D8 2-5
Zwaluwen D7 Schaerweijde D7 2-1
zondag 6 oktober 2019
USHC D8 Kampong D18 4-2
Zwaluwen D5 Zwaluwen D7 2-1
Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-2
Voordaan D10 Kampong D19 2-1
IJsseloever D3 Almere D4 6-0
Schaerweijde D5 Voordaan D11 1-4
zondag 13 oktober 2019
Kampong D18 Zwaluwen D5 2-2
Zwaluwen D7 Phoenix D8 0-3
Kampong D19 IJsseloever D3 3-4
Almere D4 Schaerweijde D5 1-0
Schaerweijde D7 Voordaan D10 3-0
Voordaan D11 USHC D8 1-1
zondag 20 oktober 2019
Zwaluwen D7 Kampong D19 1-4
zondag 27 oktober 2019
Schaerweijde D5 Kampong D19 1-4
IJsseloever D3 Schaerweijde D7 4-5
Voordaan D10 Phoenix D8 3-1
Zwaluwen D5 Voordaan D11 1-3
Kampong D18 Zwaluwen D7 5-0
USHC D8 Almere D4 9-0
zondag 3 november 2019
Almere D4 Zwaluwen D5 1-6
Voordaan D11 Kampong D18 2-1
Phoenix D8 IJsseloever D3 3-4
Schaerweijde D7 Schaerweijde D5 3-1
Zwaluwen D7 Voordaan D10 1-2
Kampong D19 USHC D8 3-5
zondag 10 november 2019
Zwaluwen D5 Kampong D19 1-1
Schaerweijde D5 Phoenix D8 3-0
IJsseloever D3 Voordaan D10 3-0
Voordaan D11 Zwaluwen D7 4-0
Kampong D18 Almere D4 6-0
USHC D8 Schaerweijde D7 3-0
zondag 17 november 2019
Phoenix D8 USHC D8 1-3
Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 2-6
Voordaan D10 Schaerweijde D5 2-1
Almere D4 Voordaan D11 0-9
IJsseloever D3 Zwaluwen D7 5-0
zondag 24 november 2019
Zwaluwen D7 Almere D4 4-1
Voordaan D10 USHC D8 0-3
Zwaluwen D5 Phoenix D8 1-1
Voordaan D11 Kampong D19 3-2
Schaerweijde D5 IJsseloever D3 0-4
woensdag 27 november 2019
Kampong D18 Schaerweijde D7 3-2