header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabine van Dijk
Keeper Sophie Poldermans
Trainer Peter den Hartog
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D17 Schaerweijde D3 10:30
Phoenix D6 USHC D5 15:50
SCHC D3 Voordaan D6 14:00
Spandersbosch D3 Kampong D14 15:00
Woerden D2 Kampong D16 12:30
Zwaluwen D3 Shinty D2 (O) 17:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty D2 11 30 10 0 1 55 9 0
2 Kampong D14 11 29 9 2 0 54 11 0
3 Kampong D16 11 19 6 1 4 31 20 0
4 USHC D5 11 18 5 3 3 22 14 0
5 Kampong D17 11 17 5 2 4 20 20 0
6 Spandersbosch D3 11 15 5 3 3 19 23 3
7 SCHC D3 11 13 3 4 4 16 22 0
8 Woerden D2 11 11 3 2 6 16 26 0
9 Zwaluwen D3 11 11 3 2 6 15 32 0
10 Phoenix D6 11 8 2 2 7 14 33 0
11 Schaerweijde D3 11 7 2 1 8 19 51 0
12 Voordaan D6 11 6 2 0 9 7 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt SV Kampong Hockey D17 10:30 uit
15 mrt Hockeyclub SCHC D3 11:10 thuis - Veld 3
22 mrt Zwaluwen Utrecht D3 11:00 uit
29 mrt MHC Woerden D2 16:00 thuis - Veld 4
5 apr 't Spandersbosch D3 13:00 uit
19 apr SV Kampong Hockey D14 n.n.b thuis
10 mei SV Kampong Hockey D16 n.n.b uit
17 mei Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D2 n.n.b thuis
24 mei MMHC Voordaan D6 n.n.b uit
7 jun SV Phoenix D6 n.n.b uit
14 jun U.S.H.C. D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Shinty D2 (O) Zwaluwen D3 5-0
Kampong D16 Woerden D2 4-1
Kampong D14 Spandersbosch D3 1-0
USHC D5 Phoenix D6 2-0
Schaerweijde D3 Kampong D17 1-4
Voordaan D6 SCHC D3 0-4
zondag 15 september 2019
Spandersbosch D3 Kampong D16 3-0
Woerden D2 Shinty D2 (O) 0-3
SCHC D3 Schaerweijde D3 3-1
Kampong D17 USHC D5 1-0
Phoenix D6 Kampong D14 1-6
Zwaluwen D3 Voordaan D6 3-1
zondag 22 september 2019
Voordaan D6 Woerden D2 0-2
Schaerweijde D3 Zwaluwen D3 3-0
USHC D5 SCHC D3 1-1
Shinty D2 (O) Spandersbosch D3 12-0
Kampong D16 Kampong D14 2-2
Kampong D17 Phoenix D6 2-1
zondag 29 september 2019
Spandersbosch D3 Voordaan D6 2-0
Kampong D14 Shinty D2 (O) 4-2
Woerden D2 Schaerweijde D3 4-2
Zwaluwen D3 USHC D5 2-1
SCHC D3 Kampong D17 2-2
Phoenix D6 Kampong D16 0-6
zondag 6 oktober 2019
Kampong D17 Zwaluwen D3 2-1
SCHC D3 Phoenix D6 1-0
Shinty D2 (O) Kampong D16 3-1
Voordaan D6 Kampong D14 0-2
Schaerweijde D3 Spandersbosch D3 2-2
USHC D5 Woerden D2 1-1
zondag 13 oktober 2019
Kampong D14 Schaerweijde D3 14-0
Zwaluwen D3 SCHC D3 2-2
Kampong D16 Voordaan D6 3-0
Woerden D2 Kampong D17 2-1
Phoenix D6 Shinty D2 (O) 0-6
Spandersbosch D3 USHC D5 1-2
zondag 27 oktober 2019
Voordaan D6 Shinty D2 (O) 0-4
Zwaluwen D3 Phoenix D6 1-1
Kampong D17 Spandersbosch D3 1-1
SCHC D3 Woerden D2 1-1
Schaerweijde D3 Kampong D16 1-6
USHC D5 Kampong D14 3-3
zondag 3 november 2019
Shinty D2 (O) Schaerweijde D3 7-2
Kampong D14 Kampong D17 4-1
Kampong D16 USHC D5 1-5
Spandersbosch D3 SCHC D3 2-1
Woerden D2 Zwaluwen D3 2-3
Phoenix D6 Voordaan D6 0-2
zondag 10 november 2019
Schaerweijde D3 Voordaan D6 3-2
USHC D5 Shinty D2 (O) 0-2
Woerden D2 Phoenix D6 2-3
Zwaluwen D3 Spandersbosch D3 1-3
SCHC D3 Kampong D14 0-3
Kampong D17 Kampong D16 4-2
zondag 17 november 2019
Kampong D16 SCHC D3 3-0
Voordaan D6 USHC D5 0-3
Kampong D14 Zwaluwen D3 9-1
Spandersbosch D3 Woerden D2 2-0
Shinty D2 (O) Kampong D17 4-1
Schaerweijde D3 Phoenix D6 2-5
zondag 24 november 2019
Kampong D17 Voordaan D6 1-2
Phoenix D6 Spandersbosch D3 3-3
USHC D5 Schaerweijde D3 4-2
Woerden D2 Kampong D14 1-6
SCHC D3 Shinty D2 (O) 1-7
Zwaluwen D3 Kampong D16 1-3