header foto header foto header foto header foto
Algemeen Organisatie JJ Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen Keepersclub Zaalhockey
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Keepers Trainingsgroep V1 Bart v Gaalen
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V5 - CD Op verzoek Arek
16:15 - 17:30 Jongens D01 Casper Leenhouts
Tomas Lagerwey
V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D02 Maarten Hofsté
Moos van Onselen
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D03 Floris Ekering
Rogier Hofsté
V2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D04 Lars Andersson
Maxime Colnot
V4 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D05 Philippe Engering V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D01 Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D02 Eef Rietveld
Famke van Hasselt
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D05 Demi de Jager
Emilie de Ruiter
V4 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D06 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B02 Arnout Thomassen V4 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B05 Justinianus Looijen V5 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C01 Kevin van Pernis V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C02 Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens C05 Valentijn Tollenaar
Moos van Onselen
V5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B02 Daniel Mc Bride V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Guusje van de Kamp V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Liza Carstens
Yvette Verkerk
V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D07 Emma van Iersel
Julia Chiu
V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D08 Amie-fleur Groot
Saar Heilijgers
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B05 Moos van Onselen
Valentijn Tollenaar
V5 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B06 Marin Bossinga V5 - AB
18:45 - 19:45 Jongens B04 Justinianus Looijen V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A01 Jur van der Have
Rashid Mehmood
V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B01 Bas van Dedem
Mats Marree
V1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B03 Arnout Thomassen V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Anouk Leenhouts
Jurgen van der Rijst
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A02 Daniel Mc Bride V3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B04 Moos van Onselen
Valentijn Tollenaar
V5 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B07 Marin Bossinga V5 - AB
19:45 - 20:45 Jongens A04 Justinianus Looijen V3 - AB
20:30 - 22:00 Masters Trainingsgroep V4 - AB
20:30 - 22:00 Masters Trainingsgroep V4 - CD Trainen dames 60+ en 65+ NDHC 55+
20:30 - 21:30 Meisjes A06 Marin Bossinga V5 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A07 Moos van Onselen V5 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag V2
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag V1
20:30 - 22:00 TX1Mix V1
20:30 - 22:00 TX2Mix V1
20:45 - 22:15 Jongens A02 Justinianus Looijen V3 - AB
21:00 - 22:00 Jongens A05 Daniel Mc Bride V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Dames VA V1
16:15 - 17:15 Dames 01 Wouter van Voorst
Tomás Poggio Van Deventer
V1
16:15 - 17:30 Jongens 8E01 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E02 Muriëlle Mens
Zeven Denneboom
V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E03 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E04 Jurre Beltman
Valentijn Engering
V2
16:15 - 17:30 Jongens D06 Daniëlle Adelaar
Moos van Onselen
V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 8E01 Julius Hehakaya
Saar Wolthaus
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 8E02 Femke Dool
Rosalie Quix
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 8E03 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
V4
16:15 - 17:30 Meisjes 8E04 Fin de Pagter
Janne Lam
V4
16:15 - 17:30 Meisjes 8E05 Linde Deenekamp
Olya Mulder
V4
16:15 - 17:30 Meisjes 8E06 Mees van den Berg V4
16:15 - 17:45 Meisjes C01 Guusje van de Kamp V3 - CD
17:15 - 18:15 Jongens C04 Nout Zwart
Rommert van Bergen
V5 - CD
17:30 - 19:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Liza Carstens
Yvette Verkerk
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C04 Merel Klokman
Roos Kuper
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C08 Isabella Bor
Juliette Jacobs
V5 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D03 Loeke Vinke
Renno Kers
V4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D04 Fleur Baan
Rosalie Bosman
V4 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes A04 Daniëlle Adelaar V3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C06 Aida Hijma
Lotte Segers
V5 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C03 Just Ekering
Olivier Sigtermans
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C05 Duncan Treffers
Sebastiaan Zandvoort
V5 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B03 Lieke van Rijn V3 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C07 Chris Heijbroek
Niels Winters
V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 01 Wouter van Voorst
Tomás Poggio Van Deventer
V1
19:00 - 20:00 Jongens A03 Pierre Regnault V2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C03 Peer Noordanus
Thomer de Gast
V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A03 Daniel Mc Bride V4 - AB
19:30 - 20:45 Dames SCHC/SW 45A V5 - CD
19:30 - 20:45 Heren Jonge Senioren HJ1 Peter Jan Lever V3 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes A05 Lieke van Rijn V3 - CD
20:00 - 21:15 Dames 09 Pierre Regnault V2 - CD
20:00 - 21:15 Heren 45B V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A02 Daniel Mc Bride V4 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A07 Moos van Onselen V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
20:45 - 22:00 Heren Jonge Senioren HJ2 Peter Jan Lever V3 - AB
21:15 - 22:30 Dames Jonge Senioren DJ1 Pierre Regnault V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Keepers Trainingsgroep V1 Bart v Gaalen
09:00 - 11:00 Trimhockey Woensdag Pierre Regnault V2
14:30 - 16:00 3e trainingsmoment D J/M Trainingsgroep V1
14:45 - 15:45 Jongens Ben01 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben02 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben03 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben04 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben05 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben06 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Benjamins V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Funkey Marieke Vermeulen-pernet V5 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben01 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben02 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben03 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben04 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben05 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben06 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Benjamins V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Funkey Marieke Vermeulen-pernet V4
15:00 - 16:00 Keepers Trainingsgroep V5 - AB Keepers JJ 8-tallen
16:00 - 17:30 3e trainingsmoment D J/M Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V5 Keepers JJ 6-tallen
16:15 - 17:15 Jongens F01 Wout de Vries V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F02 Derk Sijpkens
Flynn Noordzij
V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F03 Féline Groot
Tinte Denneboom
V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F04 Fenna Gerestein
Lucie van der Erf
V4 - CD
16:15 - 17:15 Jongens F05 Eva Vogels
Sanneke van Roosmalen
V4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E04 Anna Blom
Jolie Heuvelmans
V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E05 Moos van Onselen V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E06 V3
16:15 - 17:15 Meisjes F01 Floortje Derickx
Rosalie Louwerse
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F02 Lauren Lampe
Noor Muhlenbruch
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F03 Lieke Helmes
Madeleine Coert
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F04 Josephine van Lelyveld
Juliette van Servellen
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F05 Floortje Pouw
Lisa Witteveen
V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F06 Sophie Breggeman
Roos Havinga
V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F07 Evelijn van Breda
Lolo van Onselen
V2 - CD
17:00 - 17:30 Reservering 30 min. V5 veld klaar maken
17:15 - 18:15 Jongens 6E01 Derk Schweitzer
Mats Oudenhuijsen
V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E02 Derk van Essen
Zeger de Wreede
V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E03 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E04 Guilian Bosman
Levi Schade
V4 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 6E05 Floris van der Aa V4 - CD
17:15 - 18:45 Jongens B02 Justinianus Looijen V2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E01 Fleur Koopmans
Lieske Tacken
V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E02 Anne Roos Schuurman
Charlotte Klooswijk
V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E03 Juul Geerards
Melief Winter
V3
17:15 - 18:45 Meisjes B02 Margot Muurmans V2 - CD
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V5 Keepers junioren blok 1 en G keepers
17:30 - 19:00 Jongens A01 Jur van der Have
Rashid Mehmood
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A01 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V1 - AB
18:15 - 19:15 G-hockey G01 Mariska Meulenberg V4
18:15 - 19:15 G-hockey G02 V4
18:15 - 19:15 G-hockey G03 V4
18:15 - 19:45 Jongens C01 Kevin van Pernis V3 - CD
18:15 - 19:45 Jongens C02 Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
V3 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V5 Keepers junioren blok 2
18:45 - 19:45 Meisjes B04 Justinianus Looijen V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B01 Bas van Dedem
Mats Marree
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Anouk Leenhouts
Jurgen van der Rijst
V1 - CD
19:15 - 20:30 Dames 06 V4 - CD
19:15 - 20:30 Dames 07 Mees van den Berg V2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes B03 Lieke van Rijn V4 - AB
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V5 Keepers junioren blok 3
19:45 - 21:15 Dames 02 Peter Jan Lever V3 - AB
19:45 - 21:00 Dames 30A Daniëlle Adelaar V3 - CD
19:45 - 21:15 Jongens A02 Justinianus Looijen V2 - CD
20:15 - 21:15 Meisjes A05 Lieke van Rijn V4 - AB
20:30 - 21:45 Dames 03 Alexander Mullié V1 - CD
20:30 - 21:45 Dames 08 Mees van den Berg V2 - AB
20:30 - 21:45 Dames 11 V5 - CD
20:30 - 21:45 Heren 03 V4 - CD
20:30 - 21:45 Heren 35F Bas van den Berg V1 - AB
20:30 - 21:00 Reservering 30 min. V5 - AB Veld klaarmaken
21:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V5 - AB Keepers senioren
21:00 - 22:15 Dames 05 Daniëlle Adelaar V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens 8E01 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V4
16:15 - 17:30 Jongens 8E02 Muriëlle Mens
Zeven Denneboom
V4
16:15 - 17:30 Jongens 8E03 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V4
16:15 - 17:30 Jongens 8E04 Jurre Beltman
Valentijn Engering
V4
16:15 - 17:45 Jongens C01 Kevin van Pernis V3 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D01 Casper Leenhouts
Tomas Lagerwey
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D06 Moos van Onselen V5 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E01 Julius Hehakaya
Saar Wolthaus
V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E02 Femke Dool
Rosalie Quix
V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E03 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E04 Fin de Pagter
Janne Lam
V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E05 Linde Deenekamp
Olya Mulder
V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E06 Mees van den Berg V2
16:15 - 17:30 Meisjes D01 Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
V1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D06 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V5 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A01 Jur van der Have
Rashid Mehmood
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B02 Arnout Thomassen V3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D02 Maarten Hofsté
Moos van Onselen
V2 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D03 Floris Ekering
Rogier Hofsté
V4 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D04 Lars Andersson
Maxime Colnot
V5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A01 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D02 Eef Rietveld
Famke van Hasselt
V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D07 Julia Chiu
Emma van Iersel
V5 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D08 Amie-fleur Groot
Saar Heilijgers
V4 - AB
17:45 - 19:15 Jongens B01 Bas van Dedem
Mats Marree
V3 - AB
18:45 - 20:15 Jongens A02 Justinianus Looijen V2 - CD
18:45 - 19:45 Jongens A05 Daniel Mc Bride V5 - AB
18:45 - 19:45 Jongens B05 Pierre Regnault V4 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B01 Anouk Leenhouts
Jurgen van der Rijst
V2 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes C05 Duncan Treffers
Sebastiaan Zandvoort
V5 - CD
19:00 - 21:00 Heren 01 Tim Oudenaller V1
19:00 - 20:00 Jongens B03 Arnout Thomassen V4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 01 Wouter van Voorst
Tomás Poggio Van Deventer
Suzan Veen
V3
19:45 - 21:00 Dames 30B Naudjan Peters V5 - CD
19:45 - 21:00 Heren 02 Pierre Regnault V4 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes A04 Daniëlle Adelaar V5 - AB
20:00 - 21:00 Jongens A03 Arnout Thomassen V4 - CD
20:15 - 21:45 Meisjes A02 Daniel Mc Bride V2 - CD
20:15 - 21:45 Meisjes B02 Gerard Alblas V2 - AB
20:45 - 21:45 Meisjes A03 Justinianus Looijen V5 - AB
21:00 - 22:15 Dames 10 Daniëlle Adelaar V4 - AB
21:00 - 22:15 Heren 35A V1 - AB
21:00 - 22:15 Heren 35B V1 - CD
21:00 - 22:15 Heren 35D V3 - AB
21:00 - 22:15 Heren 35E V5 - CD
21:00 - 22:15 Heren 45A V3 - CD
21:00 - 22:00 Jongens A04 Arnout Thomassen V4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trimhockey Vrijdag Pierre Regnault V2
16:15 - 17:15 Jongens 6E01 Derk Schweitzer
Mats Oudenhuijsen
Jurgen van der Rijst
V4
16:15 - 17:15 Jongens 6E02 Derk van Essen
Zeger de Wreede
V4
16:15 - 17:15 Jongens 6E03 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V4
16:15 - 17:15 Jongens 6E04 Guilian Bosman
Levi Schade
V4
16:15 - 17:15 Jongens 6E05 Floris van der Aa V4
16:15 - 17:30 Jongens D05 Philippe Engering V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E01 Fleur Koopmans
Lieske Tacken
V1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E02 Anne Roos Schuurman
Charlotte Klooswijk
V1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E03 Juul Geerards
Melief Winter
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E04 Anna Blom
Jolie Heuvelmans
V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E05 Moos van Onselen V1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E06 Juliette Driehuis
Mare Hagen
V1
16:15 - 17:30 Meisjes D03 Loeke Vinke
Renno Kers
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D04 Fleur Baan
Rosalie Bosman
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C08 Isabella Bor
Juliette Jacobs
V5 - CD
17:15 - 19:15 Heren 01 Tim Oudenaller V1
17:15 - 18:45 Jongens C02 Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
V2 - AB
17:15 - 18:15 Jongens C05 Valentijn Tollenaar
Moos van Onselen
V4 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes C04 Merel Klokman
Roos Kuper
V5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes C06 Aida Hijma
Lotte Segers
V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C07 Chris Heijbroek
Niels Winters
V5 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D05 Demi de Jager
Emilie de Ruiter
V2 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C01 Guusje van de Kamp V3 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C02 Liza Carstens
Yvette Verkerk
V3 - CD
18:15 - 19:15 Jongens C04 Nout Zwart
Rommert van Bergen
V4 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes B05 Moos van Onselen
Valentijn Tollenaar
V4 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes B06 Marin Bossinga V5 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C03 Peer Noordanus
Thomer de Gast
V5 - CD
18:45 - 19:45 Jongens B04 Jurgen van der Rijst V2 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes C03 Just Ekering
Olivier Sigtermans
V2 - CD
19:15 - 20:45 Dames 01 Wouter van Voorst
Suzan Veen
Tomás Poggio Van Deventer
V1
19:15 - 20:30 Dames 04 V4 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes B07 Marin Bossinga V5 - AB
20:00 - 21:30 7-Hockey Trainingsgroep V3
20:00 - 21:30 7-Hockey Trainingsgroep V2
20:15 - 21:15 Meisjes A06 Marin Bossinga V5 - AB