header foto header foto header foto header foto
Algemeen Organisatie JJ Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen Keepersclub Zaalhockey
 
Overig
G-hockey - Schaerweijde Training 60 minuten
10:00 - V5
Thuis
G-hockey - Schaerweijde Training 60 minuten
10:00 - V5
Thuis
G-hockey - Schaerweijde Training 60 minuten
10:00 - V5
Thuis
G-hockey - Schaerweijde Training 60 minuten
10:00 - V5
Thuis
Meisjes A
MA01 - hdm MA1
12:20 - V1
Thuis
MA02 - Derby MA1
13:50
Uit
MA03 - Zwaluwen MA2
18:00 - V3
Thuis
MA04 - Lelystad MA1
16:10 - V3
Thuis
MA05 - Voordaan MA4
Afgelast
Uit
MA06 - SCHC MA6
17:35
Uit
MA07 - Nieuwegein MA3
15:20 - V5
Thuis
Meisjes B
MB01 - Rood-Wit MB1
12:10
Uit
MB02 - Soest MB1
14:15
Uit
MB03 - Rijnvliet MB2
17:50 - V1
Thuis
MB04 - Spandersbs MB2
16:15
Uit
MB05 - Hoevelaken MB2
17:10 - V5
Thuis
MB06 - Leusden MB5
16:40 - V4
Thuis
MB07 - H.C. Eemvallei MB7
14:30
Uit
Meisjes C
MC01 - Spandersbs MC1
10:45
Uit
MC02 - Woerden MC1
11:00 - V2
Thuis
MC03 - Fletiomare MC4
13:25
Uit
MC05 - Spitsbergen MC3
10:45
Uit
MC06 - Rijnvliet MC4
14:40 - V2
Thuis
MC07 - Hockeyclub De Haaskamp MC2
14:20 - V3
Thuis
MC08 - Lelystad MC3
13:00 - V4
Thuis
Meisjes D
MD01 - H.C. Eemvallei MD1
08:40 - V1
Thuis
MD02 - Dorsteti MD1
09:00
Uit
MD03 - SCHC MD3
08:30
Uit
MD04 - Phoenix MD2
12:10
Uit
MD05 - Spitsbergen MD2
12:30 - V3
Thuis
MD06 - Phoenix MD4
11:30
Uit
MD07 - H.C. Eemvallei MD6
11:00
Uit
Meisjes E
M6E01 - Spitsbergen M6E1
08:30 - V2
Thuis
M6E02 - Kromme Rijn M6E2
08:30
Uit
M6E03 - HC Geldermalsen M6E1
08:30
Uit
M6E04 - Gooische M6E3
09:20
Uit
M6E05 - Gooische M6E1
10:10 - V4
Thuis
M6E06 - Maarssen M6E2
08:30 - V2
Thuis
M8E01 - Kampong M8E1
08:40 - V4
Thuis
M8E02 - Gooische M8E1
11:25 - V4
Thuis
M8E03 - Kampong M8E3
11:40
Uit
M8E04 - Amersfoort M8E4
09:15
Uit
M8E05 - Voordaan M8E4
08:45
Uit
M8E06 - H.C. Eemvallei M8E7
Afgelast
Thuis
Meisjes F
MF01 - Houten MF1
10:10 - V4
Thuis
MF02 - Gooische MF1
09:20
Uit
MF03 - Spitsbergen MF2MIX
09:00
Uit
MF04 - Kampong MF9
09:00
Uit
MF05 - Leusden MF2
10:10 - V4
Thuis
MF06 - Houten MF4
08:30
Uit
MF07 - H.C. Eemvallei MF6
10:10 - V4
Thuis
Jongens A
JA01 - Xenios JA1
14:00
Uit
JA02 - Huizen JA1
16:00 - V1
Thuis
JA03 - Gooische JA7
17:30
Uit
JA04 - Naarden JA4
17:40
Uit
Jongens B
JB01 - HC Tilburg JB1
14:10 - V1
Thuis
JB02 - Qui Vive JB1
12:30
Uit
JB03 - Kampong JB4
17:10
Uit
JB04 - Weesp JB2
16:30 - V2
Thuis
JB05 - Fletiomare JB5
16:20
Uit
Jongens C
JC01 - Fletiomare JC1
10:30 - V1
Thuis
JC02 - IJsseloever JC1
14:00
Uit
JC03 - SCHC JC6
14:55
Uit
JC04 - Shinty JC3
12:50 - V2
Thuis
JC05 - Spandersbs JC3
14:50 - V4
Thuis
Jongens D
JD01 - Houten JD1
08:30
Uit
JD02 - Gooische JD2
10:40 - V3
Thuis
JD03 - Kampong JD6
08:50 - V3
Thuis
JD04 - Kampong JD7
11:40 - V5
Thuis
JD05 - Phoenix JD3
13:30 - V5
Thuis
JD06 - Shinty JD4
13:00
Uit
Jongens E
J6E01 - Soest J6E1
08:45
Uit
J6E02 - Shinty J6E1
08:30 - V2
Thuis
J6E03 - Shinty J6E2
15:00
Uit
J6E04 - M.H.C. Barneveld J6E1
10:00
Uit
J6E05 - Fletiomare J6E5
08:30 - V2
Thuis
J8E01 - Houten J8E1
08:30
Uit
J8E02 - Leusden J8E1
08:30 - V5
Thuis
J8E03 - Dorsteti J8E1
08:30 - V5
Thuis
J8E04 - Baarn J8E1
08:30
Uit
Jongens F
JF01 - Laren JF1
09:45 - V2
Thuis
JF02 - Houten JF1
09:45 - V2
Thuis
JF03 - Houten JF4
08:30
Uit
JF04 - HCDoorn JF2
09:45 - V2
Thuis
JF05 - Kromme Rijn JF1
09:45 - V2
Thuis
Overig
G03 - Ares G3
10:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten