header-schaer-website-v6.jpg
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 21-10-2019 t/m 27-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 15:00 externe verhuur Trainingsgroep V3 CLZ kamp
11:00 - 12:30 Jongens C02 Anouk Leenhouts
Puck Polano
V1 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D01 Pepijn Leenhouts
Ynze dirk van Van Noordenne
V2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D02 Casper Leenhouts
Sweder Salomons
V2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes A02 Joost Tasseron
Oscar Tasseron
V1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Eefke van den Nieuwenhof
Guusje van de Kamp
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C01 Bas van Dedem
Mats Marree
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B01 Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Frederieke Vis
Élise Schellekens
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A01 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B01 Laurens Ashouwer V3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A01 Michiel Franck
Peter Jan Lever
V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Heren 01 Suzan Veen
Razwan Ahmed
V1
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Frederieke Vis
Élise Schellekens
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 Eefke van den Nieuwenhof
Guusje van de Kamp
V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 01 Erik Jazet V1
20:30 - 22:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Suzan Veen
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Nat. Hockey Kamp Trainingsgroep V2
11:00 - 12:30 Meisjes B02 Rogier van der Kolk
Romy Castermans
V1 - AB
13:30 - 14:30 Trainingen overig Trainingsgroep V3 Portsmouth Grammar School
13:30 - 14:30 Trainingen overig Trainingsgroep V1 Portsmouth Grammar School
14:30 - 16:00 Meisjes B02 Rogier van der Kolk
Romy Castermans
V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D01 Pepijn Leenhouts
Ynze dirk van Van Noordenne
V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes A02 Joost Tasseron
Oscar Tasseron
V3 - CD
17:00 - 18:30 Trainingen overig Trainingsgroep V4 Wedstrijd Meisjes Portsmouth - Phoenix MA3
17:00 - 18:30 Jongens A02 Joost Bellaart V1 wedstrijd JA2- Portsmouth Grammar School
17:00 - 18:30 Jongens A03 V2 wedstrijd JA3 - Portsmouth Grammar School
17:30 - 19:00 Jongens C01 Bas van Dedem
Mats Marree
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B01 Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Margot Muurmans
Wiene Vinke
V5 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A01 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B01 Laurens Ashouwer V1 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes A01 Michiel Franck
Peter Jan Lever
V3 - CD
20:30 - 21:45 Dames 08 Liza van der Linden V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Nat. Hockey Kamp Trainingsgroep V2
11:00 - 12:30 Meisjes B02 Rogier van der Kolk
Romy Castermans
V1 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D02 Casper Leenhouts
Sweder Salomons
V1 - CD
16:15 - 17:45 Jongens C01 Bas van Dedem
Mats Marree
V1 - AB
17:15 - 18:45 Jongens C02 Anouk Leenhouts
Puck Polano
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B01 Irene Dekker
Marlies van den Nieuwenhof-vossen
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Frederieke Vis
Élise Schellekens
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 Eefke van den Nieuwenhof
Guusje van de Kamp
V2 - AB
17:45 - 19:15 Jongens A01 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 01 Erik Jazet V3
19:00 - 19:15 Heren 01 Razwan Ahmed
Suzan Veen
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B01 Laurens Ashouwer V2 - AB
19:15 - 21:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Suzan Veen
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Nat. Hockey Kamp Trainingsgroep V2
15:00 - 16:30 Meisjes D04 Famke Seligmann
Sophie Kluit
V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens C03 Gijs de Goederen
Karel Schweitzer
V2 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D01 Pepijn Leenhouts
Ynze dirk van Van Noordenne
V1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes A01 Michiel Franck
Peter Jan Lever
V2 - AB
17:30 - 19:15 Heren 01 Razwan Ahmed
Suzan Veen
V1
19:15 - 21:00 Dames 01 Erik Jazet V1