header-schaer-website-v6.jpg
 

Heren A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joost Smit
Keeper Hans ter Haar
Keeper Jeroen de Wijn
Lijncoördinator Jorrit Hachmer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
AthenA HA Schaerweijde HA 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden HA 11 27 9 0 2 40 16 0
2 AthenA HA 11 27 9 0 2 39 20 0
3 Laren HA 11 25 8 1 2 36 17 0
4 Maarssen HA 11 24 8 0 3 29 15 0
5 Fletiomare HA 11 20 6 2 3 33 19 0
6 Kampong HA 11 20 6 2 3 31 20 0
7 Schaerweijde HB 11 11 3 2 6 20 24 0
8 Schaerweijde HA 11 10 3 1 7 21 31 0
9 Shinty HA 11 10 3 1 7 21 37 0
10 SCHC HA 11 6 1 3 7 16 26 0
11 Gooische HC 11 6 1 3 7 17 50 0
12 Loenen HA 11 4 1 1 9 19 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HC Athena HA 10:45 uit
8 mrt Hockeyclub SCHC HA 11:20 thuis - Veld 3
22 mrt Schaerweijde HB 11:15 thuis - Veld 2
29 mrt Gooische Hockey Club HC n.n.b uit
5 apr MHC Fletiomare HA 11:50 thuis - Veld 2
19 apr MHC Leusden HA n.n.b uit
10 mei Larensche Mixed Hockey Club HA n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey HA n.n.b uit
24 mei Loenense MHC HA n.n.b thuis
7 jun Driebergse Mixed Hockey Club Shinty HA n.n.b thuis
14 jun MHV Maarssen HA 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leusden HA Laren HA 2-0
Shinty HA Schaerweijde HB 5-3
Kampong HA Fletiomare HA 1-2
SCHC HA Schaerweijde HA 1-1
Gooische HC Loenen HA 4-4
AthenA HA Maarssen HA 4-2
zondag 15 september 2019
Laren HA Kampong HA 3-3
Schaerweijde HB SCHC HA 0-0
Loenen HA Leusden HA 1-2
Fletiomare HA Shinty HA 3-1
Schaerweijde HA AthenA HA 0-6
Maarssen HA Gooische HC 3-1
zondag 22 september 2019
SCHC HA Fletiomare HA 0-0
Schaerweijde HB Schaerweijde HA 3-1
Gooische HC AthenA HA 1-4
Leusden HA Maarssen HA 1-2
Kampong HA Loenen HA 3-2
Shinty HA Laren HA 1-3
zondag 29 september 2019
Maarssen HA Kampong HA 0-1
Schaerweijde HA Gooische HC 4-1
Fletiomare HA Schaerweijde HB 3-2
AthenA HA Leusden HA 2-6
Laren HA SCHC HA 3-1
Loenen HA Shinty HA 4-2
zondag 6 oktober 2019
Fletiomare HA Schaerweijde HA 4-0
Shinty HA Maarssen HA 1-6
Kampong HA AthenA HA 2-4
Leusden HA Gooische HC 7-0
Schaerweijde HB Laren HA 2-3
zondag 13 oktober 2019
Gooische HC Kampong HA 1-10
Laren HA Fletiomare HA 2-4
Maarssen HA SCHC HA 1-0
Loenen HA Schaerweijde HB 1-4
AthenA HA Shinty HA 3-2
Schaerweijde HA Leusden HA 2-3
zondag 20 oktober 2019
SCHC HA Loenen HA 4-0
zondag 27 oktober 2019
Laren HA Schaerweijde HA 5-1
Fletiomare HA Loenen HA 8-0
Schaerweijde HB Maarssen HA 1-2
Shinty HA Gooische HC 2-1
SCHC HA AthenA HA 1-4
Kampong HA Leusden HA 2-1
zondag 3 november 2019
Maarssen HA Fletiomare HA 4-2
Leusden HA Shinty HA 6-1
Gooische HC SCHC HA 5-4
Loenen HA Laren HA 2-3
AthenA HA Schaerweijde HB 5-1
Schaerweijde HA Kampong HA 0-1
zondag 10 november 2019
Loenen HA Schaerweijde HA 2-7
Fletiomare HA AthenA HA 1-2
Schaerweijde HB Gooische HC 0-0
Shinty HA Kampong HA 2-2
Laren HA Maarssen HA 3-1
zondag 17 november 2019
Leusden HA Schaerweijde HB 3-2
AthenA HA Laren HA 0-2
Kampong HA SCHC HA 5-3
Maarssen HA Loenen HA 5-1
Shinty HA Schaerweijde HA 2-5
Gooische HC Fletiomare HA 3-3
zondag 24 november 2019
Loenen HA AthenA HA 2-5
Fletiomare HA Leusden HA 3-4
SCHC HA Shinty HA 1-2
Laren HA Gooische HC 9-0
Schaerweijde HA Maarssen HA 0-3
Schaerweijde HB Kampong HA 2-1
zondag 8 december 2019
SCHC HA Leusden HA 1-5