header-schaer-website-v6.jpg
 

Heren 05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martijn Mullié
Trainer Martijn Mullié
Lijncoördinator Oswin van den Boer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Culemborg H2 (O) Voordaan H11 10:55
Kromhouters H4 Woerden H3 11:00
Leusden H3 Fletiomare H5 15:00
Schaerweijde H5 Kromme Rijn H1 16:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort H1 9 25 8 1 0 51 13 0
2 Woerden H3 9 19 6 1 2 42 19 0
3 Kromhouters H4 9 19 6 1 2 27 14 0
4 Kromme Rijn H1 9 18 6 0 3 35 23 0
5 Leusden H3 9 13 4 1 4 25 17 0
6 Spitsbergen H2 9 10 3 1 5 15 18 0
7 Voordaan H11 9 8 2 2 5 21 24 0
8 Fletiomare H5 9 8 2 2 5 22 37 0
9 Culemborg H2 9 6 2 0 7 15 31 0
10 Schaerweijde H5 9 4 1 1 7 10 67 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Kromme Rijn H1 16:45 thuis - Veld 2
15 mrt MMHC Voordaan H11 09:00 uit
22 mrt MHC Woerden H3 12:55 thuis - Veld 4
29 mrt MHC Fletiomare H5 n.n.b uit
5 apr Hockeyclub Montfoort H1 13:40 thuis - Veld 1
19 apr VMHC Spitsbergen H2 n.n.b uit
17 mei MHC Leusden H3 n.n.b uit
24 mei THCC De Kromhouters H4 n.n.b thuis
7 jun CMHC H2 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Woerden H3 Kromhouters H4 7-2
Voordaan H11 Culemborg H2 (O) 1-2
Kromme Rijn H1 Schaerweijde H5 10-1
Fletiomare H5 Leusden H3 3-4
zondag 15 september 2019
Leusden H3 Montfoort H1 0-1
Schaerweijde H5 Voordaan H11 1-7
Culemborg H2 (O) Woerden H3 2-5
Kromhouters H4 Fletiomare H5 7-1
zondag 22 september 2019
Spitsbergen H2 (O) Leusden H3 3-2
Fletiomare H5 Culemborg H2 (O) 5-1
Montfoort H1 Kromhouters H4 1-1
Woerden H3 Schaerweijde H5 17-0
Voordaan H11 Kromme Rijn H1 5-4
zondag 29 september 2019
Culemborg H2 (O) Montfoort H1 3-7
Kromme Rijn H1 Woerden H3 5-1
Schaerweijde H5 Fletiomare H5 5-5
Kromhouters H4 Spitsbergen H2 (O) 1-0
zondag 6 oktober 2019
Woerden H3 Voordaan H11 3-2
Fletiomare H5 Kromme Rijn H1 0-6
Montfoort H1 Schaerweijde H5 15-0
Spitsbergen H2 (O) Culemborg H2 (O) 2-3
zondag 13 oktober 2019
Voordaan H11 Fletiomare H5 3-3
Kromme Rijn H1 Montfoort H1 3-8
Kromhouters H4 Leusden H3 4-0
Schaerweijde H5 Spitsbergen H2 (O) 2-3
zondag 20 oktober 2019
Leusden H3 Woerden H3 2-3
zondag 27 oktober 2019
Spitsbergen H2 (O) Kromme Rijn H1 2-3
Montfoort H1 Voordaan H11 3-0
Fletiomare H5 Woerden H3 1-3
Leusden H3 Culemborg H2 (O) 4-0
zondag 3 november 2019
Culemborg H2 (O) Kromhouters H4 3-4
Woerden H3 Montfoort H1 2-4
Schaerweijde H5 Leusden H3 0-6
Voordaan H11 Spitsbergen H2 (O) 0-2
zondag 10 november 2019
Kromhouters H4 Schaerweijde H5 4-0
Montfoort H1 Fletiomare H5 8-2
Leusden H3 Kromme Rijn H1 4-0
Spitsbergen H2 (O) Woerden H3 1-1
zondag 17 november 2019
Voordaan H11 Leusden H3 3-3
Fletiomare H5 Spitsbergen H2 (O) 2-0
Schaerweijde H5 Culemborg H2 (O) 1-0
Kromme Rijn H1 Kromhouters H4 2-1
zondag 24 november 2019
Culemborg H2 (O) Kromme Rijn H1 1-2
Kromhouters H4 Voordaan H11 3-0
Spitsbergen H2 (O) Montfoort H1 2-4